TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

UiA, Grimstad - 10 mai 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
591 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
628 Aase Kvanneid Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
714 Abdirahim Hussein Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:49
771 Adrian Igland Eriksen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:30:46
263 Adrian Westgård Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:03
278 Agnes May Boswarva Kort løype 50-54 Damer Arendal kommune 00:32:00
283 Aksel Ødegård Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:41:07
280 Alexandra Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:45
366 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:38
316 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
559 Altajeb Hassan Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:56
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
134 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
854 Andre Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:16
71 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
570 Andreas Tingstveit Hansen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:27:47
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:50:06
144 Anett Gjerstad Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
567 Anette Ottersland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:23:24
653 Anita Guttormsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
588 Anita Jensen Kort løype 30-34 Damer Arendal kommune 00:31:37
319 Anita Lomåsen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:24:48
789 Anita Watne Lang løype 40-44 Damer Egen 00:52:30
176 Anna Rasmussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
108 Anna Sophia Walbeck Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
19 Anna Tuzikova Trim 25-29 Damer Ernst & Young 00:00:00
96 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
14 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
463 Anne Harkestad Skarpeteig Kort løype 40-44 Damer Egen 00:30:42
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:21:42
596 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
670 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
112 Anne Marie Hausland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:42
560 Anne Marie Meier-Myklestad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:50:31
272 Annette D. Venaas Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
436 Arne Heggland Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:18:53
229 Arne Helgesen Trim 60-64 Herrer Kitron 00:00:00
324 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
205 Astri Sandkjær Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
259 Atle Frydenlund Trim 40-44 Herrer IKT Agder 00:00:00
420 Atle Knudsen Kort løype 25-29 Herrer Gard 00:21:51
198 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
86 Aud R. Sandal Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
590 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
528 Audun Flateland Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:28
325 Bart Mertens Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:45:13
691 Beate Bjørklund Kort løype 30-34 Damer Egen 00:27:21
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
222 Beate Mathiesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
652 Bente Blankenborg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
655 Bente Halvorsen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
608 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
43 Bente Nygård Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
412 Berit Boye Trim 55-59 Damer J.J. Ugland 00:00:00
9 Berit Fossestøl Trim 55-59 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
697 Bernt Johansson Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:45
178 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
365 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer Mac Gregor 00:40:06
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:49
93 Bjørn Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
568 Bjørn Ove Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:00
166 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:31:30
409 Brit Fossli Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
431 Brit Ljøstad Kristensen Kort løype 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:26:38
257 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
639 Bård Arne Andersen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:57
60 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:23:28
338 Cathrine Søndeled Kort løype 35-39 Damer Egen 00:24:39
442 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:36:28
143 Cecilie Jørgensen Trim 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:25
525 Christina Lien Mikkelsne Kort løype U-16 Damer Egen 00:41:36
274 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
363 Dag Tørnes Trim 45-49 Herrer Ericsson 00:00:00
94 Dagfinn Jernes Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:23:42
407 Daniel Hetland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:16
566 David Rees Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:37
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
346 Egil Hulleberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
350 Egil Risholt Kort løype 55-59 Herrer Rygene Trim 00:27:12
703 Eilef Stalleland Trim 45-49 Herrer Hellevik Hus... 00:00:00
424 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:43:08
536 Eirin T. Salvesen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:57
275 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:19:47
825 Eivind Lindseth Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:10
595 Eivind Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:15
686 Elias Kristoffer Moen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:34
659 Elin Kilen Trim 40-44 Damer Devoteam 00:00:00
213 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
154 Elisabeth Haglund Kort løype 35-39 Damer Idrettsadmin... 00:29:10
138 Elisabeth Knutsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
361 Elise Hansen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
51 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
349 Else Liv Risholt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
383 Endre Amundsen Lang løype 30-34 Herrer Agder Energi 00:37:05
386 Erlend Heggland Kort løype U-16 Herrer Løven BIL 00:25:30
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
597 Espen Bjørklund Kort løype 35-39 Herrer NOV APL 00:21:56
236 Espen Christian Knutsen Trim 40-44 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
367 Espen Eikemo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:20
39 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
715 Fadhel Baraka Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:48
184 Finn Egil Ørum Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
742 Francesca Bassanese Flateland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:31:59
45 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:22:37
65 Fredrik Endresen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:20:34
448 Frode Andersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:48:13
343 Frode Johnsen Trim 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:39
128 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
455 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:53
476 Geir A. Knutsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:22:50
427 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:44:42
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
665 Gerhard Kristiansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:18
727 Glenn Ager-Wick Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:35
460 Grete Aftret Kort løype 45-49 Damer Mac Gregor 00:24:55
701 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
130 Gro Anita Nærestad Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
636 Grunde Stebekk Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
125 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Lang løype 40-44 Herrer NOV APL 00:44:01
344 Hans Petter Endresen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:44:18
299 Harald Hørte Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
141 Hege Thorsen Lund Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
230 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
279 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:42
801 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
565 Helene Marie Hausland Kort løype 20-24 Damer SSA 00:27:43
122 Helene Wathne Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
348 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:24:49
10 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:19:22
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
296 Henrik Moberg Kort løype 45-49 Herrer Pusnes 00:29:08
69 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:19:20
294 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
345 Hilde Isaksen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
657 Hilde K. Delin Kort løype 50-54 Damer Grimstad kom... 00:28:02
531 Hilde Kvifte Sjølander Kort løype 40-44 Damer Egen 00:22:19
485 Hilde Marie Mikalsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:47:33
131 Hilde Omland Lindaas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
755 Hilde Trannum Lang løype 40-44 Damer Egen 00:47:56
544 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:28:53
598 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
248 Inger Brit Christensen Trim 50-54 Damer Agder Energi 00:00:00
439 Inger Johanne Fiuren Lang løype 40-44 Damer NAV Aust-Agder 00:51:39
547 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 25-29 Damer Egen 00:26:07
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
163 Inger Magrethe Olsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
297 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
57 Ingi Gunnarsson Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
462 Ingolf Harkestad Lang løype 35-39 Herrer UiA 00:38:12
700 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimtad kommune 00:23:17
382 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
800 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
233 Ingrid Zaar Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
484 Ingunn Løvdal Kort løype 40-44 Damer Løven 00:25:38
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
418 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Origo Solutions 00:28:05
235 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
215 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
357 Ivar Lyngstad Trim 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
787 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
78 Jan Roger Christoffersen Kort løype 40-44 Herrer Gard 00:22:14
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:11
500 Jan Tjøntveit Lang løype 45-49 Herrer Gromstad Auto 00:42:22
573 Janicke Jacobsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:41:55
148 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:06
326 Javi Mertens Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:21
399 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:27:37
466 Jens Olav Rydningen Trim 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
911 Jerson Carmesis Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
572 Joakim Breimyr Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:10
124 John Stiansen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
342 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
56 Jon Erik Heide Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
174 Jon Furre Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
359 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
287 Jonas Breimyr Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:16
105 Jorid Holst Lang løype 30-34 Damer Egen 00:50:55
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
196 Julie Skjelnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
36 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:32:27
465 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:39:41
863 Kamil Iminov Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
861 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
209 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
799 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
524 Karin Øygarden Pedersen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
375 Karoline Nilsen Lang løype 25-29 Damer Egen 00:53:53
669 Kathrine Beisland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
142 Katrine Olsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
158 Kay Stahl Kort løype 35-39 Herrer Roxkex 00:23:06
511 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:40
488 Kenneth Skjulestad Lang løype 16-19 Herrer Sport 1 00:40:47
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
576 Kine Andersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:28:47
199 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
22 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Ernst & Young 00:00:00
137 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:24:28
732 Kjell Olav Haugen Kort løype 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:28:48
479 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer KW Sørensen ... 00:00:00
526 Kjell Åge Jørgensen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:09
157 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Vegårshei Trim 00:00:00
736 Knut Berg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:54
778 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:50:54
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:42:54
443 Kristian Agersborg Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:42:09
675 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Myra Trim 00:21:23
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:16
8 Kristin Hjelmaas Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
182 Kristin Tønnesen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
561 Kristine Bang Lang løype 25-29 Damer Egen 00:59:25
234 Kristine Senum Trim 30-34 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
358 Kristoffer Kvifte Hanstad Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
273 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:22:57
814 Laila Espeseth Kort løype 55-59 Damer Egen 00:30:25
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
214 Lars Edvard Storjord Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
529 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:21
685 Leif Theodor Moen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:09
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
195 Lena Skjelnes Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer SSA 00:51:30
398 Lilly Berland Trim 55-59 Damer Egen 00:29:30
321 Linda Sjursen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
227 Line Lilleholt Kort løype 40-44 Damer Egen 00:29:01
543 Line Reinfjord Kort løype 30-34 Damer Sevan Marine 00:24:58
362 Lisbet Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
364 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
193 Liv Marit Høgseth Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
574 Live Høystad Lang løype 45-49 Damer Egen 00:56:58
737 Louise Smith Harring Kort løype 35-39 Damer Egen 00:27:06
508 Luka Lukas Kort løype 16-19 Damer Egen 00:18:49
323 Magne Isaksen Lang løype 55-59 Herrer BRG 00:39:35
836 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:34
408 Maja Marie Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:24
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
216 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer Politiet 00:00:00
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
667 Marie Borgen Trim 45-49 Damer J.J. Ugland 00:00:00
312 Marie D. Grøsle Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
562 Marie Hodne Hørsdal Kort løype U-16 Damer Egen 00:27:00
834 Mariell Edvardsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:14
859 Marit Friisø Kort løype 50-54 Damer Gard 00:33:31
117 Marius Riis Holthe Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
432 May-Brit Grude Kort løype 50-54 Damer NOV APL 00:24:27
441 May-Linn Kihle Kort løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:28:10
810 Mette Moen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
651 Mia Flaten Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
569 Michael Songedal Bak Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:57
523 Mikal Røli Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:57
770 Miriam Igland Kort løype 35-39 Damer Hestnes Mont... 00:30:37
175 Mirjam Sandberg Trim 60-64 Damer Gard 00:00:00
300 Monika Hørte Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
44 Morten Andersen Kort løype 35-39 Herrer Agderposten 00:20:54
290 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:30:40
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
587 Morten Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:06
231 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA 00:00:00
777 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:36:27
188 Nils Heldal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:30:48
240 Nils Olaf Hurv Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
116 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:28
27 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:24:10
49 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:23:23
473 Oddbjørn Haugeto Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
70 Ola Rykhus Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:22:28
360 Olav Hansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:46
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:37:20
690 Ole Andreas Hamsun Rysstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:28
571 Ole Fredrik Falck Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:43
781 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:08
747 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:42:29
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
406 Ove Hetland Lang løype 50-54 Herrer NIBIO 00:45:56
397 Per Atle Baardson Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
85 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Arendal Boli... 00:00:00
782 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MH Wirth 00:00:00
317 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:43:18
265 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:33:24
738 Petra Cyvin Storås Kort løype 16-19 Damer Egen 00:24:03
507 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:25
129 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
68 Petter Sevik Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
578 Phong Nguyen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:46
824 Pierre Le Boursicaud Kort løype 20-24 Herrer NIBIO 00:15:42
621 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
708 Preben Sørensen Lang løype 30-34 Herrer K.W. Sørense... 00:42:06
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:17
35 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
381 Ragnar Abrahamsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:00
250 Ragnhild Lind Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
563 Regine Hodne Hørsdal Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:04
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
602 Reidar Kasin Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
48 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
728 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:19:29
400 Roald Nilsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:29:00
858 Robin Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:13
391 Roy Gundersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:51:42
553 Ruben Torp Kvasjord Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:08
285 Rune Alstrup Furre Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:43:35
101 Rune Hvass Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:52
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:05
404 Ruth Justi Haugsvær Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
527 Sebastian Toro Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
575 Serine Høystad Lang løype 16-19 Damer Egen 00:56:54
533 Silje Røynstrand Lang løype 20-24 Damer UiA 00:38:14
186 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
145 Simona Rabasauskiene Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
731 Sindre Hørte Vigsnes Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:22:30
458 Siri Moberg Kort løype 50-54 Damer Egen 00:28:40
775 Siri U. Haugen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:47:58
335 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
633 Sissel Nilsen Trim 40-44 Damer J.J. Ugland 00:00:00
119 Sissel Wathne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
95 Siv Lene Gangenes Skar Trim 90 - 100 Damer NIBIO 00:00:00
489 Solveig Granås Lang løype 45-49 Damer Egen 00:48:37
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:30:34
341 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
772 Sondre Olafsen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:41:53
478 Stanley Esperaas Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
162 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
5 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:46:17
909 Steinar Liland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
866 Steinar Sunde Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
647 Stian Flo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:15:21
52 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
416 Stine Råbu Nilsen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:27:53
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
253 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:20:18
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:12
550 Sverre J. Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:32
170 Sverre Solberg Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
133 Synnøve Solheim Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
425 Terje Bruborg Lang løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:36:10
564 Terje Henriksen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:27:25
204 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
719 Thomas Blom Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:59
607 Thomas Thuv Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
839 Tina Mariell Severinsen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:28:19
99 Tom Mølgaard Lang løype 50-54 Herrer SSA 00:45:10
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:28:28
103 Tone Jevne Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:23:40
684 Tonje Helle Flo Lang løype 25-29 Damer Egen 00:37:34
865 Tor Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
521 Tor Magne Fåland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
47 Torbjørn Eie Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
311 Torbjørn Skarpeteig Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
18 Tord Bårdsen Trim 20-24 Herrer Ernst & Young 00:00:00
224 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
558 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:25:25
87 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
164 Torfinn Tveito Trim 80-84 Herrer Politiet 00:00:00
609 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:24:40
600 Torgeir Neset Trim 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
241 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
530 Toril Eskedal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
541 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:15
577 Torstein Værland Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:35
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
599 Trude Vandsem Olsen Trim 25-29 Damer J.J. Ugland 00:00:00
495 Trygve O. Nilsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:34
579 Tuan Nguyen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:16
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
798 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
38 Turid Mjaasund Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
635 Unni K. Stebekk Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
282 Unni Ødegård Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
306 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
776 Vegard Elias Mathiesen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:56
615 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UIA 00:00:00
837 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:10
390 Vidar Aas Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:02
110 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
790 Vidar Østebø Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:52:30
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
593 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:22:13
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
860 Øystein H. Næset Kort løype 50-54 Herrer Agderposten 00:22:34
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
411 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
688 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:53
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
447 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:22:30

Antall: 420
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows