TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Stoa Vest Arendal - 24 mai 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
242 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
278 Agnes May Boswarva Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
280 Alexandra Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
366 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:25
15 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
316 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
765 Altaieb Hassan Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:36:53
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
134 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
532 Anders Fjøsne Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:42
589 Andre Sandberg Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
71 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
932 Andreas Råbu Nilsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:35:50
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:48:08
144 Anett Gjerstad Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
567 Anette Ottersland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:30:49
588 Anita Jensen Lang løype 30-34 Damer Arendal kommune 00:43:37
319 Anita Lomåsen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:57:59
942 Anja Thorsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:33:21
108 Anna Sophia Walbeck Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
96 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
14 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:52
670 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
112 Anne Marie Hausland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:31:09
272 Annette D. Venaas Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
229 Arne Helgesen Trim 60-64 Herrer Kitron 00:00:00
929 Arnold Løvoll Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:30:04
324 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
733 Astrid Lauritsen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:31:17
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
928 Atle Hindar Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:27:39
198 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
86 Aud R. Sandal Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
528 Audun Flateland Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:28:06
936 Axel Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:29:50
325 Bart Mertens Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:55
691 Beate Bjørklund Kort løype 30-34 Damer Egen 00:33:55
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
222 Beate Mathiesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
492 Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:28:26
655 Bente Halvorsen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
554 Bente Haugen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
608 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
43 Bente Nygård Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
412 Berit Boye Trim 55-59 Damer J.J. Ugland 00:00:00
678 Berit F. Mortensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
9 Berit Fossestøl Trim 55-59 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
519 Bernhard Skaar Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
697 Bernt Johansson Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:11
613 Birthe Holvik Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
365 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer Mac Gregor 00:39:39
744 Bjørn Heggelund Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
937 Bjørn Hølleland Lang løype 50-54 Herrer Gard 00:35:49
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:09
93 Bjørn Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
568 Bjørn Ove Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:49
267 Bodil Gammelseter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
166 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:36:10
431 Brit Ljøstad Kristensen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
172 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
257 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
639 Bård Arne Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:44:46
60 Bård Jevne Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
338 Cathrine Søndeled Lang løype 35-39 Damer Egen 00:50:11
143 Cecilie Jørgensen Trim 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
925 Cecilie Kløvfjell Lang løype 40-44 Damer Egen 00:52:37
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:31:03
512 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:30:54
274 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
30 Daniel B. Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:59
407 Daniel Hetland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:56
922 Daniel Sjølander Kort løype 35-39 Herrer IKT Agder 00:25:45
566 David Rees Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:51:40
513 Desiree Nykvist Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
482 Dmitri Rybakov Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
601 Egil Evensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
350 Egil Risholt Lang løype 55-59 Herrer Rygene Trim 00:56:26
703 Eilef Stalleland Trim 45-49 Herrer Hellevik Hus... 00:00:00
424 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:44:08
385 Eirik Heggland Kort løype U-16 Herrer Løven BIL 00:25:09
915 Eirin Tveit Salvesen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:51:19
943 Eivind Larsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:27:50
759 Eivind Seland Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
659 Elin Kilen Kort løype 40-44 Damer Devoteam 00:34:10
213 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
308 Elin Skolem Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
291 Elisabeth Balle Trim 35-39 Damer Agder Energi 00:00:00
339 Elisabeth Frydenlund Trim 40-44 Damer Posten 00:00:00
138 Elisabeth Knutsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
51 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
832 Ellen Knudsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:32:18
349 Else Liv Risholt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
888 Emil Asdal Kort løype U-16 Herrer Egen 00:34:38
383 Endre Amundsen Lang løype 30-34 Herrer Agder Energi 00:35:31
386 Erlend Heggland Kort løype U-16 Herrer Løven BIL 00:31:15
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
618 Evind Tøn Trim 55-59 Herrer GK 00:00:00
39 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
717 Fanny Windingstad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:51:33
184 Finn Egil Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:38:50
742 Francesca Bassanese Flateland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:41:41
45 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:31:56
760 Frank Jensen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
135 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:40:28
641 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:25:25
127 Frode Venemyr Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:43:57
128 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:28:33
504 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:26:47
427 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:25:43
6 Georg Arild Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer SSA 00:34:12
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
665 Gerhard Kristiansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:28:24
727 Glenn Ager-Wick Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:27:24
460 Grete Aftret Kort løype 45-49 Damer Mac Gregor 00:31:13
246 Grete Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
763 Grete Sørensen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
795 Grete Værland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
627 Grethe Hynes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
130 Gro Anita Nærestad Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
636 Grunde Stebekk Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
783 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer IF 00:00:00
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
594 Gunnar Berntsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:33:04
207 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
313 Gunnar Venaas Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
125 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Lang løype 40-44 Herrer NOV APL 00:41:59
104 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
353 Hannes Grimm Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
743 Hans Olav Pedersen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
344 Hans Petter Endresen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:43:01
299 Harald Hørte Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
284 Harald Svendsen Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:29:22
803 Haymanot Sengal Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
141 Hege Thorsen Lund Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
279 Helene Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
801 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
467 Helene Rakeie Kort løype 35-39 Damer Egen 00:34:46
348 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
664 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
10 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:25:03
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
449 Henrik Mortensen Lang løype 35-39 Herrer Eaton Hernis 00:39:47
69 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:24:27
58 Henrik Wilhelm Sissener Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
294 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
4 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:42:02
345 Hilde Isaksen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
657 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
531 Hilde Kvifte Sjølander Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:10
619 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
131 Hilde Omland Lindaas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
544 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
921 Håvard Vedå Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:30
938 Ina Standal Lang løype 35-39 Damer Egen 00:42:39
598 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
248 Inger Brit Christensen Trim 50-54 Damer Agder Energi 00:00:00
547 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 25-29 Damer Egen 00:32:00
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
163 Inger Magrethe Olsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
297 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
762 Inger Poiesz Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
57 Ingi Gunnarsson Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
700 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimtad kommune 00:27:02
933 Ingrid Bøylestad Landa Lang løype 45-49 Damer Egen 00:37:53
258 Ingrid Haslemo Trim 50-54 Damer Sykehuspartner 00:00:00
800 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
233 Ingrid Zaar Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
484 Ingunn Løvdal Kort løype 40-44 Damer Løven 00:31:48
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
235 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
758 Ingvill Johnsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
215 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
41 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
787 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
930 Jan Ove Karlsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:31:24
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
78 Jan Roger Christoffersen Kort løype 40-44 Herrer Gard 00:27:30
286 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:20
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:01
500 Jan Tjøntveit Trim 45-49 Herrer Gromstad Auto 00:00:00
573 Janicke Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
80 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer Egen 00:32:53
148 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:31:06
326 Javi Mertens Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:52
466 Jens Olav Rydningen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:31:31
911 Jerson Carmesis Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
572 Joakim Breimyr Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:24
490 Joakim Johansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:29:53
748 Johan Morten Tetlie Kort løype 50-54 Herrer Ericsson 00:23:14
924 John Johannesen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:28:15
124 John Stiansen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
342 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
56 Jon Erik Heide Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
168 Jon Haugenes Lang løype 40-44 Herrer A.A. Fylkesk... 00:46:38
105 Jorid Holst Lang løype 30-34 Damer Egen 00:49:44
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
927 Julian Ankersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:24
464 Julie Bøhn Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
334 Julie Gundersen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:31:12
582 Julie Salomonsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:39:41
36 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:37:10
465 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:38:53
187 Kai Larsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
709 Kaja Olsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:32:29
861 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
209 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
92 Kari Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
799 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
109 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
923 Karl Eivind Lund Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:46:49
375 Karoline Nilsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:32:11
142 Katrine Olsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
158 Kay Stahl Lang løype 35-39 Herrer Roxkex 00:47:58
511 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:26:29
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
751 Kevin Svenningsen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:23:04
23 Kim Lystvet Trim 30-34 Herrer Ernst & Young 00:00:00
199 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
180 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
22 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Ernst & Young 00:00:00
137 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:30:25
732 Kjell Olav Haugen Kort løype 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:40:47
12 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:48:10
157 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Vegårshei Trim 00:00:00
778 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:48:20
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:41:23
443 Kristian Agersborg Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:42:31
675 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Myra Trim 00:25:34
29 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:28:11
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:41
499 Kristin Flo Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:27:25
8 Kristin Hjelmaas Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
182 Kristin Tønnesen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
358 Kristoffer Kvifte Hanstad Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
764 Kristoffer Lillevåje Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:39:49
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
273 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:28:28
814 Laila Espeseth Kort løype 55-59 Damer Egen 00:36:49
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
529 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
206 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:22
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer SSA 00:50:11
398 Lilly Berland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
749 Linda Kraft Kort løype 40-44 Damer Egen 00:33:15
785 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
321 Linda Sjursen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
505 Line H. Eriksen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:53:07
227 Line Lilleholt Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
543 Line Reinfjord Lang løype 30-34 Damer Sevan Marine 00:52:15
914 Lisa Keen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:44:45
181 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegv... 00:00:00
243 Lisbet Eie Kort løype 40-44 Damer Egen 00:30:10
545 Lisbeth Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
661 Lise Pedersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
364 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
193 Liv Marit Høgseth Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
574 Live Høystad Lang løype 45-49 Damer Egen 00:54:00
486 Lone Hellevik Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
766 Maeta Kahsay Kort løype 16-19 Damer Egen 00:40:01
912 Magne Asdal Kort løype 35-39 Herrer A.A. Fylkesk... 00:34:40
853 Magne Nilsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:58:00
836 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:22
809 Magnus Dahl Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:30:12
17 Magnus Eivindstad Trim 25-29 Herrer Ernst & Young 00:00:00
845 Magnus Seland Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:31:37
679 Maiken Feller Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
408 Maja Marie Andresen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
228 Maria Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
216 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer Politiet 00:00:00
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
312 Marie D. Grøsle Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
941 Marie Hatlevoll Kort løype 30-34 Damer Egen 00:34:25
859 Marit Friisø Kort løype 50-54 Damer Gard 00:41:21
829 Marit Lauvdal Bie Kort løype 50-54 Damer SSA 00:33:23
469 Marit Vigeland Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
117 Marius Riis Holthe Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
768 Maurits Venaas Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
432 May-Brit Grude Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
441 May-Linn Kihle Kort løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:37:01
810 Mette Moen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:31:51
569 Michael Songedal Bak Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:35
523 Mikal Røli Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:35:36
770 Miriam Igland Kort løype 35-39 Damer Hestnes Mont... 00:36:09
175 Mirjam Sandberg Trim 60-64 Damer Gard 00:00:00
939 Mona Dalene Kort løype 45-49 Damer IF 00:25:22
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:34:11
300 Monika Hørte Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
44 Morten Andersen Kort løype 35-39 Herrer Agderposten 00:26:10
290 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:37:20
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
587 Morten Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:27:53
231 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA 00:00:00
934 Møyfrid Aarsland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:41:47
116 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:16
434 Norvald Andreassen Lang løype 35-39 Herrer Sparebanken Sør 00:42:54
49 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:28:18
82 Odd Utstumo Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:42:45
473 Oddbjørn Haugeto Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
360 Olav Hansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:29:13
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:46:29
535 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:47
781 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:37
666 Ole Kristian Jensen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:02
747 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:40:20
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
98 Ole-Magne Gilde Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
406 Ove Hetland Lang løype 50-54 Herrer NIBIO 00:46:00
139 Peder Jørgensen Kort løype 30-34 Herrer Baker Jørgensen 00:21:04
397 Per Atle Baardson Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
84 Per Ellefsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:06
85 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Arendal Boli... 00:00:00
782 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MH Wirth 00:00:00
317 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:42:17
265 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:38:26
507 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:37:25
129 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
379 Preben Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:41:56
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:31:43
935 Pål Yngve Berg Kort løype 50-54 Herrer Agderposten 00:29:52
35 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
563 Regine Hodne Hørsdal Kort løype U-16 Damer Egen 00:30:27
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:40:17
48 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
728 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:25:07
794 Rigmor Berge Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
111 Rino Rudsli Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
926 Roald Ankersen Kort løype 40-44 Herrer Fædrelandsve... 00:26:51
25 Ronnie Cau Nicklasson Trim 30-34 Herrer Ernst & Young 00:00:00
553 Ruben Torp Kvasjord Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:55
285 Rune Alstrup Furre Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:41:46
101 Rune Hvass Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:18
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:31
575 Serine Høystad Kort løype 16-19 Damer Egen 00:31:46
102 Sigrun Lundberg Lang løype 60-64 Damer Arendal kommune 00:59:58
533 Silje Røynstrand Lang løype 20-24 Damer UiA 00:38:24
186 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
145 Simona Rabasauskiene Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
775 Siri U. Haugen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:46:05
335 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
793 Siv Nina Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
355 Siv Tone Johansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
489 Solveig Granås Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:03
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:36:33
920 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
631 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
772 Sondre Olafsen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:39:50
478 Stanley Esperaas Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
940 Stefan Tverbakk Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:27:05
162 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
5 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:43:41
909 Steinar Liland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
866 Steinar Sunde Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Stig Eilertsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:33:41
197 Stig Johnsen Lang løype 45-49 Herrer Pusnes 00:43:58
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
823 Stig Kvade Lang løype 35-39 Herrer Bavaria 00:47:00
491 Susanne Johansen Kort løype U-16 Damer Egen 00:34:09
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
253 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Svein Inge Johnsen Lang løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:41:53
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:32:02
585 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
170 Sverre Solberg Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
133 Synnøve Solheim Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
97 Sølvi A. Gilde Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
132 Terje Belland Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:31:10
425 Terje Bruborg Lang løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:34:15
564 Terje Henriksen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:34:49
255 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
719 Thomas Blom Kort løype U-16 Herrer Egen 00:28:51
607 Thomas Thuv Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
804 Tibiets Haigos Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:37:35
757 Tobias Svensson Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
761 Tom Arild Dalen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
99 Tom Mølgaard Lang løype 50-54 Herrer SSA 00:46:14
767 Tom Sørensen Kort løype 40-44 Herrer A.A. Fylkesk... 00:34:46
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:35:41
103 Tone Jevne Trim 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
555 Tonje Ryssgård Kort løype 40-44 Damer Egen 00:30:46
521 Tor Magne Fåland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
47 Torbjørn Eie Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
311 Torbjørn Skarpeteig Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:32:19
852 Tore Birkedal Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:32
887 Tore Breimyr Kort løype 35-39 Herrer Klodeborg & ... 00:26:37
224 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
558 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:32:26
87 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
164 Torfinn Tveito Trim 80-84 Herrer Politiet 00:00:00
609 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:28:07
241 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
451 Torill Haagensli Kort løype 45-49 Damer Egen 00:28:38
226 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:34
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
541 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:30:06
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
913 Trond Berli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:30:43
495 Trygve O. Nilsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:35
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
798 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
38 Turid Mjaasund Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
635 Unni K. Stebekk Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
306 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
776 Vegard Elias Mathiesen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:23:23
615 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UIA 00:00:00
837 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:33:13
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:29:31
110 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
944 Viljar Buer Christensen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:34
121 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
593 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:27:55
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
860 Øystein H. Næset Kort løype 50-54 Herrer Agderposten 00:28:22
351 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:30:30
516 Øystein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:46:10
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
411 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
931 Øyvind Jorkjenn Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:43:39
688 Øyvind Solli Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:51:49
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
447 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:28:13

Antall: 455
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows