TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Vik Skole, Grimstad - 07 jun 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
283 Aksel Ødegård Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:18
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:34:08
949 Aleksander Skjelnes Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
366 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:20
15 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
316 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
71 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
570 Andreas Tingstveit Hansen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:07
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:39
144 Anett Gjerstad Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
588 Anita Jensen Kort løype 30-34 Damer Arendal kommune 00:33:43
789 Anita Watne Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
942 Anja Thorsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:39
108 Anna Sophia Walbeck Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
96 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
14 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
463 Anne Harkestad Skarpeteig Kort løype 40-44 Damer Egen 00:19:04
501 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:25:03
670 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
786 Anne Lise Vik Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
112 Anne Marie Hausland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:25
955 Antonina Songedal Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
423 Are Solum Kort løype 25-29 Herrer Gard 00:15:56
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
692 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:06
436 Arne Heggland Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:17:58
324 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
259 Atle Frydenlund Trim 40-44 Herrer IKT Agder 00:00:00
420 Atle Knudsen Kort løype 25-29 Herrer Gard 00:19:38
86 Aud R. Sandal Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
528 Audun Flateland Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:02
936 Axel Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:14
691 Beate Bjørklund Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:04
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
492 Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:13
554 Bente Haugen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
608 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
412 Berit Boye Trim 55-59 Damer J.J. Ugland 00:00:00
9 Berit Fossestøl Trim 55-59 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
965 Bernhard Olsen Kort løype 55-59 Herrer Sparebanken Sør 00:23:13
519 Bernhard Skaar Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
178 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
369 Birk Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:35
365 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer Mac Gregor 00:31:57
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:29
93 Bjørn Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
568 Bjørn Ove Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:09
288 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
552 Bjørn Undheim Kort løype 55-59 Herrer Grimstad kom... 00:22:53
409 Brit Fossli Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
431 Brit Ljøstad Kristensen Kort løype 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:25:09
172 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
257 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
639 Bård Arne Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:45
60 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:22:15
338 Cathrine Søndeled Kort løype 35-39 Damer Egen 00:23:20
950 Cecilie Løvdal Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:58
962 Christian Gjerstad Kort løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:17:25
512 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:41
963 Christian Solheim Trim 35-39 Herrer MH Wirth 00:00:00
21 Christina Andersson Trim 25-29 Damer Ernst & Younf 00:00:00
94 Dagfinn Jernes Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:39:03
407 Daniel Hetland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:59
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
106 Edle Thrane Pedersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
346 Egil Hulleberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
350 Egil Risholt Kort løype 55-59 Herrer Rygene Trim 00:25:10
703 Eilef Stalleland Trim 45-49 Herrer Hellevik Hus... 00:00:00
385 Eirik Heggland Kort løype U-16 Herrer Løven BIL 00:18:19
506 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:55
960 Eirik Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:20
915 Eirin Tveit Salvesen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:40:54
825 Eivind Lindseth Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:31
213 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
291 Elisabeth Balle Trim 35-39 Damer Agder Energi 00:00:00
154 Elisabeth Haglund Kort løype 35-39 Damer Idrettsadmin... 00:25:01
138 Elisabeth Knutsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
51 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
349 Else Liv Risholt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
888 Emil Asdal Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:59
388 Emil Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:34
446 Endre Røynstrand Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:23:19
480 Erik Thygesen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
597 Espen Bjørklund Kort løype 35-39 Herrer NOV APL 00:20:43
367 Espen Eikemo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:46
510 Espen Harnes Trim 25-29 Herrer Skanska 00:00:00
184 Finn Egil Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:29:30
515 Frank Olsen Kort løype 40-44 Herrer Origo Solutions 00:21:40
135 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:33:31
641 Fredrik Frøstrup Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:33:26
448 Frode Andersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:19:46
405 Frode Løkken Kort løype 30-34 Herrer Arendal Kommune 00:21:20
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:19
128 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
455 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:29
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:21:29
427 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:34:34
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
665 Gerhard Kristiansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:41
701 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
627 Grethe Hynes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
594 Gunnar Berntsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:30
207 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
125 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Lang løype 40-44 Herrer NOV APL 00:35:08
948 Hanne Gunleifsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
743 Hans Olav Pedersen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
344 Hans Petter Endresen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:35:45
284 Harald Svendsen Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:21:52
230 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
801 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
467 Helene Rakeie Lang løype 35-39 Damer Egen 00:51:12
348 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:24:01
664 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
10 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:18:24
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
449 Henrik Mortensen Lang løype 35-39 Herrer Eaton Hernis 00:33:21
69 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:17:40
294 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
4 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:34:39
345 Hilde Isaksen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
657 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
619 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
485 Hilde Marie Mikalsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
131 Hilde Omland Lindaas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
426 Hugo Pedersen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:33:23
598 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
248 Inger Brit Christensen Trim 50-54 Damer Agder Energi 00:00:00
439 Inger Johanne Fiuren Lang løype 40-44 Damer NAV Aust-Agder 00:42:08
547 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 25-29 Damer Egen 00:24:45
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
163 Inger Magrethe Olsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
462 Ingolf Harkestad Lang løype 35-39 Herrer UiA 00:30:35
700 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimtad kommune 00:22:31
382 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:25:30
800 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
233 Ingrid Zaar Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
484 Ingunn Løvdal Kort løype 40-44 Damer Løven 00:23:29
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
418 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Origo Solutions 00:26:53
235 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
758 Ingvill Johnsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
41 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
787 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
78 Jan Roger Christoffersen Kort løype 40-44 Herrer Gard 00:21:02
286 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:06
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:17
80 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:16
148 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:39
952 Jarle Steinarson Skuggedal Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:48
466 Jens Olav Rydningen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:23:27
572 Joakim Breimyr Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:34
490 Joakim Johansen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:00
124 John Stiansen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
342 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
967 Jon Arne Mathiesen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:21
56 Jon Erik Heide Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
174 Jon Furre Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
847 Jon Harald Vågsvoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:04
287 Jonas Breimyr Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:51
105 Jorid Holst Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
281 Jostein Ødegård Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:05
968 Judith Mathiesen Kort løype 60-64 Damer Egen 00:33:10
464 Julie Bøhn Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
582 Julie Salomonsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:27:32
196 Julie Skjelnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
36 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:28:09
465 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:32:14
966 Jørgen Strand Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:01
187 Kai Larsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
709 Kaja Olsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:21
863 Kamil Iminov Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
861 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
947 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
92 Kari Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
799 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
191 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
524 Karin Øygarden Pedersen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
946 Karoline Lilleholt Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:38
158 Kay Stahl Trim 35-39 Herrer Roxkex 00:00:00
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
751 Kevin Svenningsen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:17:04
23 Kim Lystvet Trim 30-34 Herrer Ernst & Young 00:00:00
180 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
137 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:44:03
732 Kjell Olav Haugen Kort løype 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:28:06
526 Kjell Åge Jørgensen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:59
12 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:48
157 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Vegårshei Trim 00:00:00
736 Knut Berg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:09
320 Knut Erik Lyngroth Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:22
778 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:12
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:34:24
675 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Myra Trim 00:19:41
29 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:16
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:57
378 Kristin Farbergshagen Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:21:18
8 Kristin Hjelmaas Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
945 Kristoffer Pedersen Trim 20-24 Herrer Agderposten 00:00:00
830 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:32:45
273 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:21:12
814 Laila Espeseth Kort løype 55-59 Damer Egen 00:26:43
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
584 Larisa Nedbaheva Lang løype 16-19 Damer Egen 00:40:23
214 Lars Edvard Storjord Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
529 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:32:54
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer SSA 00:40:10
958 Lene T. Skiftenes Lang løype 40-44 Damer Egen 00:49:50
398 Lilly Berland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:31:30
210 Linda Jørgensen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
321 Linda Sjursen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
227 Line Lilleholt Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
617 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
543 Line Reinfjord Lang løype 30-34 Damer Sevan Marine 00:40:25
914 Lisa Keen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:37:20
181 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegv... 00:00:00
243 Lisbet Eie Kort løype 40-44 Damer Egen 00:23:06
545 Lisbeth Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
193 Liv Marit Høgseth Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
574 Live Høystad Lang løype 45-49 Damer Egen 00:43:16
766 Maeta Kahsay Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
912 Magne Asdal Kort løype 35-39 Herrer A.A. Fylkesk... 00:25:01
323 Magne Isaksen Lang løype 55-59 Herrer BRG 00:32:13
836 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:57
809 Magnus Dahl Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:03
17 Magnus Eivindstad Trim 25-29 Herrer Ernst & Young 00:00:00
160 Magnus G. Knutsen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
822 Marcus Homdrom Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:51
228 Maria Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
312 Marie D. Grøsle Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
941 Marie Hatlevoll Kort løype 30-34 Damer Egen 00:25:29
562 Marie Hodne Hørsdal Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:02
859 Marit Friisø Kort løype 50-54 Damer Gard 00:33:49
829 Marit Lauvdal Bie Kort løype 50-54 Damer SSA 00:24:19
469 Marit Vigeland Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
117 Marius Riis Holthe Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
269 May Christine Arntzen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
810 Mette Moen Lang løype 50-54 Damer Egen 00:44:02
569 Michael Songedal Bak Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:12
770 Miriam Igland Kort løype 35-39 Damer Hestnes Mont... 00:26:23
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:24:40
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
587 Morten Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:54
231 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA 00:00:00
956 Natalia Karlsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:09
806 Neseset Aslhanom Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
188 Nils Heldal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:38
240 Nils Olaf Hurv Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:31:58
27 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:23:33
434 Norvald Andreassen Trim 35-39 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
49 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:21:49
82 Odd Utstumo Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:33:18
473 Oddbjørn Haugeto Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
70 Ola Rykhus Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:21:06
113 Olav Hardeberg Trim 80-84 Herrer AT Skog 00:00:00
961 Olav Landa Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:05
535 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:18
781 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:33:17
747 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:33:48
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
98 Ole-Magne Gilde Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
682 Oline Christine Eikemo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
406 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer NIBIO 00:21:55
139 Peder Jørgensen Lang løype 30-34 Herrer Baker Jørgensen 00:29:24
333 Peder Vetaas Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:05
85 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Arendal Boli... 00:00:00
782 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MH Wirth 00:00:00
317 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:34:31
265 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:29:50
708 Preben Sørensen Kort løype 30-34 Herrer K.W. Sørense... 00:18:15
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:36
502 Randi Risdal Kort løype 20-24 Damer Egen 00:25:26
563 Regine Hodne Hørsdal Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:29
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:34:10
681 Renate Oveland Eikemo Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
400 Roald Nilsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:25:30
553 Ruben Torp Kvasjord Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:25
285 Rune Alstrup Furre Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:34:10
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:52
575 Serine Høystad Kort løype 16-19 Damer Egen 00:22:26
102 Sigrun Lundberg Lang løype 60-64 Damer Arendal kommune 00:52:18
533 Silje Røynstrand Lang løype 20-24 Damer UiA 00:31:39
186 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
775 Siri U. Haugen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:38:15
793 Siv Nina Pedersen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:21:08
355 Siv Tone Johansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
489 Solveig Granås Kort løype 45-49 Damer Egen 00:19:43
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:28:26
920 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
341 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
772 Sondre Olafsen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:32:15
959 Sondre Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:57
478 Stanley Esperaas Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
277 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
5 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:36:55
909 Steinar Liland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
197 Stig Johnsen Lang løype 45-49 Herrer Pusnes 00:37:03
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
823 Stig Kvade Lang løype 35-39 Herrer Bavaria 00:37:36
491 Susanne Johansen Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:50
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
253 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:18:45
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:34
585 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
550 Sverre J. Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:55
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
97 Sølvi A. Gilde Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
425 Terje Bruborg Lang løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:28:48
951 Thea Emilie Olsen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
953 Thomas B. Nielsen Lang løype 25-29 Herrer Grimstad kom... 00:34:26
804 Tibiets Haigos Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:25:21
757 Tobias Svensson Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
99 Tom Mølgaard Lang løype 50-54 Herrer SSA 00:36:27
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:26:11
103 Tone Jevne Lang løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:41:35
684 Tonje Helle Flo Lang løype 25-29 Damer Egen 00:30:22
865 Tor Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
521 Tor Magne Fåland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
47 Torbjørn Eie Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
311 Torbjørn Skarpeteig Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:23:50
18 Tord Bårdsen Trim 20-24 Herrer Ernst & Young 00:00:00
852 Tore Birkedal Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:12
437 Tore Buer Christensen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:02
224 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
558 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:42
87 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
474 Torfinn Kvalsvik Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
164 Torfinn Tveito Trim 80-84 Herrer Politiet 00:00:00
609 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:40
600 Torgeir Neset Trim 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
784 Torhild Smith Konradsen Trim 25-29 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
226 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:00
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
541 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:21
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
396 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo Solutions 00:33:50
599 Trude Vandsem Olsen Trim 25-29 Damer J.J. Ugland 00:00:00
798 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
38 Turid Mjaasund Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
429 Unni Omholt Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
306 Valgjerd Helene Nistad Kort løype 30-34 Damer Egen 00:25:01
776 Vegard Elias Mathiesen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:16
837 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:15
390 Vidar Aas Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:00
481 Vidar Hellum Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
957 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:22:44
864 Vidar Omholt Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
790 Vidar Østebø Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
944 Viljar Buer Christensen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:45
140 Viviana Hiis Lang løype 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:32:09
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
593 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
860 Øystein H. Næset Kort løype 50-54 Herrer Agderposten 00:21:17
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
411 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
964 Øyvind Linnebo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:03
688 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:23
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
447 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:20:54

Antall: 397
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows