TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Kjempesteinsmyra, Risør - 14 jun 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
591 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
971 Alexander Aase Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:27:34
134 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
71 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
891 Anne Hovland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:30:21
670 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
229 Arne Helgesen Trim 60-64 Herrer Kitron 00:00:00
483 Arnfinn Heldal Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
303 Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
86 Aud R. Sandal Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
590 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:48:48
267 Bodil Gammelseter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
166 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:35:00
875 Britt Ingunn Lindland Trim 45-49 Damer AOGK 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
639 Bård Arne Andersen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:28:47
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:31:29
512 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:31:53
407 Daniel Hetland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
842 Daniel Straum Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:01
106 Edle Thrane Pedersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
446 Endre Røynstrand Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:29:15
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
890 Fredrik Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:55
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:26:42
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:35
476 Geir A. Knutsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
427 Geir Olafsen Trim 55-59 Herrer Kitron 00:00:00
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
727 Glenn Ager-Wick Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
130 Gro Anita Nærestad Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
636 Grunde Stebekk Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
803 Haymanot Sengal Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:31:37
4 Hilde Bergh Madsen Kort løype 35-39 Damer SSA 00:22:31
57 Ingi Gunnarsson Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:02
500 Jan Tjøntveit Kort løype 45-49 Herrer Gromstad Auto 00:27:27
56 Jon Erik Heide Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
970 Julie Askeland Kort løype U-16 Damer Egen 00:41:41
465 Jørgen Guldal Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:25
863 Kamil Iminov Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
973 Kamilla Solheim Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:36
861 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
947 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
974 Karmen Solheim Svendsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:33
158 Kay Stahl Trim 35-39 Herrer Roxkex 00:00:00
488 Kenneth Skjulestad Kort løype 16-19 Herrer Sport 1 00:22:21
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
12 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:56:34
157 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Vegårshei Trim 00:00:00
778 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:57:21
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:29:19
830 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:00
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
895 Kåre Ulevåg Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:13
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:29:13
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
206 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:45:50
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
321 Linda Sjursen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
193 Liv Marit Høgseth Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
766 Maeta Kahsay Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
836 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
302 Margareth Thorsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:34:57
211 Monica Rasmussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
587 Morten Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:36:35
972 Naomi Gomez Kort løype U-16 Damer Egen 00:29:26
806 Neseset Aslhanom Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
116 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:28
27 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:32:35
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
406 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer NIBIO 00:28:23
908 Peder E. S. Østerholt Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:47:23
333 Peder Vetaas Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:33
85 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Arendal Boli... 00:00:00
317 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:49:49
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:37:27
843 Raymond Lie Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:51:48
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:07
533 Silje Røynstrand Lang løype 20-24 Damer UiA 00:45:02
793 Siv Nina Pedersen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:28:46
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:38:37
631 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
478 Stanley Esperaas Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
644 Stein Tore Foss Lang løype 35-39 Herrer IMS 00:51:43
909 Steinar Liland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
866 Steinar Sunde Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
907 Svein Erik Ømdal Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:32:15
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:33:13
882 Svein Ømdal Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
97 Sølvi A. Gilde Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
969 Thomas Axelsen Lang løype 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:43:52
804 Tibiets Haigos Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
521 Tor Magne Fåland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
474 Torfinn Kvalsvik Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
603 Torild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:28:56
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
635 Unni K. Stebekk Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
975 Vegard Myhre Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:10
837 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:35:20
976 Vidar Alvestad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:53:09
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:30:04
864 Vidar Omholt Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
593 Willy Brevik Dalseth Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:30:38
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
351 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:29:29
516 Øystein Rosland Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:28:10
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
447 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:29:08

Antall: 134
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows