TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Ranvika, Fevik - 21 jun 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
278 Agnes May Boswarva Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:38:28
280 Alexandra Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:21:08
15 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
316 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
559 Altajeb Hassan Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:34:19
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
134 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
570 Andreas Tingstveit Hansen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:25:57
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:46:22
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
653 Anita Guttormsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
588 Anita Jensen Kort løype 30-34 Damer Arendal kommune 00:32:33
319 Anita Lomåsen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:23:58
789 Anita Watne Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
176 Anna Rasmussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
108 Anna Sophia Walbeck Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
981 Anna Torunn Røynstrand Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
96 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
14 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
463 Anne Harkestad Skarpeteig Lang løype 40-44 Damer Egen 00:41:00
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:20:36
670 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
112 Anne Marie Hausland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:29
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
436 Arne Heggland Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:17:23
229 Arne Helgesen Trim 60-64 Herrer Kitron 00:00:00
324 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
205 Astri Sandkjær Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
259 Atle Frydenlund Trim 40-44 Herrer IKT Agder 00:00:00
420 Atle Knudsen Kort løype 25-29 Herrer Gard 00:19:34
198 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
86 Aud R. Sandal Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
982 Aurora Fossøy Kort løype 20-24 Damer Egen 00:19:44
936 Axel Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:06
691 Beate Bjørklund Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:24
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
394 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:19:15
492 Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:23
554 Bente Haugen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
608 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
43 Bente Nygård Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
412 Berit Boye Trim 55-59 Damer J.J. Ugland 00:00:00
9 Berit Fossestøl Trim 55-59 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
365 Bjørn Fossestøl Kort løype 55-59 Herrer Mac Gregor 00:17:30
744 Bjørn Heggelund Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:37:56
93 Bjørn Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
166 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:26:30
172 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
257 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
639 Bård Arne Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:05
60 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:21:46
338 Cathrine Søndeled Kort løype 35-39 Damer Egen 00:22:47
442 Cecilia Kihle Holmquist Lang løype U-16 Damer Egen 01:04:00
143 Cecilie Jørgensen Trim 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:39
997 Christian Sell Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:59:01
274 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
363 Dag Tørnes Trim 45-49 Herrer Ericsson 00:00:00
94 Dagfinn Jernes Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
407 Daniel Hetland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
988 Daniela Melich Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1000 David Haugen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:36
566 David Rees Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:35
513 Desiree Nykvist Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
106 Edle Thrane Pedersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
350 Egil Risholt Kort løype 55-59 Herrer Rygene Trim 00:24:44
703 Eilef Stalleland Trim 45-49 Herrer Hellevik Hus... 00:00:00
385 Eirik Heggland Kort løype U-16 Herrer Løven BIL 00:19:39
506 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:25
992 Eirik Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:41
943 Eivind Larsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:14
825 Eivind Lindseth Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:18
154 Elisabeth Haglund Kort løype 35-39 Damer Idrettsadmin... 00:23:09
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
832 Ellen Knudsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:02
446 Endre Røynstrand Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:20:45
386 Erlend Heggland Kort løype U-16 Herrer Løven BIL 00:23:11
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
387 Erling Knutsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:56
236 Espen Christian Knutsen Trim 40-44 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
367 Espen Eikemo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:26
39 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
184 Finn Egil Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:30:03
583 Frank Arne Leiros Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:45:02
135 Fredrik Falck-Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Gard 00:23:52
998 Fredrik Jansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:49:18
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:19:12
343 Frode Johnsen Trim 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:25
128 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:21:38
6 Georg Arild Smedsaas Trim 35-39 Herrer SSA 00:00:00
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
727 Glenn Ager-Wick Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:09
701 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
636 Grunde Stebekk Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
783 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer IF 00:00:00
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
594 Gunnar Berntsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:48
207 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
125 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Lang løype 40-44 Herrer NOV APL 00:39:47
979 Hanne Krogelien Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
104 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
299 Harald Hørte Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
990 Heidi Osa Syvertsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:27:05
230 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
279 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:28
801 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
565 Helene Marie Hausland Kort løype 20-24 Damer SSA 00:22:28
348 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:23:05
664 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
10 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:18:18
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
449 Henrik Mortensen Lang løype 35-39 Herrer Eaton Hernis 00:38:09
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
657 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
131 Hilde Omland Lindaas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
977 Håkon Krogelien Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
544 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:18
598 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
248 Inger Brit Christensen Trim 50-54 Damer Agder Energi 00:00:00
547 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:50
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
163 Inger Magrethe Olsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
297 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
169 Inger Marie Råna Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
462 Ingolf Harkestad Lang løype 35-39 Herrer UiA 00:34:30
700 Ingrid Aamodt Trim 60-64 Damer Grimtad kommune 00:00:00
980 Ingrid B. Hansen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
933 Ingrid Bøylestad Landa Lang løype 45-49 Damer Egen 00:36:17
258 Ingrid Haslemo Trim 50-54 Damer Sykehuspartner 00:00:00
382 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:25:30
800 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
233 Ingrid Zaar Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
418 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Origo Solutions 00:26:02
235 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
758 Ingvill Johnsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
215 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
41 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
78 Jan Roger Christoffersen Kort løype 40-44 Herrer Gard 00:20:43
286 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:42
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:15
500 Jan Tjøntveit Lang løype 45-49 Herrer Gromstad Auto 00:39:13
399 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:25:21
466 Jens Olav Rydningen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:23:07
124 John Stiansen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
174 Jon Furre Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
359 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
986 Jon Vehus Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:44
287 Jonas Breimyr Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:14
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
994 Jostein Ørum Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:28:35
970 Julie Askeland Kort løype U-16 Damer Egen 00:32:28
464 Julie Bøhn Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
334 Julie Gundersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
991 Jøran Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:20
465 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:51:20
863 Kamil Iminov Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
861 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
947 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
92 Kari Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
799 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
191 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
109 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
524 Karin Øygarden Pedersen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
142 Katrine Olsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
996 Katrine Ramse Lang løype 25-29 Damer Egen 00:52:25
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
199 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
180 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
22 Kjell Holtebekk Lang løype 40-44 Herrer Ernst & Young 00:49:22
137 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
732 Kjell Olav Haugen Kort løype 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:27:56
479 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer KW Sørensen ... 00:00:00
157 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Vegårshei Trim 00:00:00
736 Knut Berg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:16
778 Kristen Igland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:07
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:40:51
443 Kristian Agersborg Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:42:58
29 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:15
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:29
8 Kristin Hjelmaas Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
252 Kristine Samuelsen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
234 Kristine Senum Trim 30-34 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
358 Kristoffer Kvifte Hanstad Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
945 Kristoffer Pedersen Trim 20-24 Herrer Agderposten 00:00:00
830 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:24
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
273 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:21:06
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
529 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
995 Lavrans Ørum Kort løype U-16 Herrer Egen 00:28:33
206 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:02
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
195 Lena Skjelnes Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Kort løype 40-44 Damer SSA 00:23:45
398 Lilly Berland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:31:30
181 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegv... 00:00:00
362 Lisbet Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
545 Lisbeth Forsdal Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:02
999 Lise Leiros Lang løype 25-29 Damer Egen 00:58:57
364 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
193 Liv Marit Høgseth Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
323 Magne Isaksen Lang løype 55-59 Herrer BRG 00:36:10
809 Magnus Dahl Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:59
989 Malene Osa Michalsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:27:58
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
216 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer Politiet 00:00:00
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
312 Marie D. Grøsle Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
859 Marit Friisø Kort løype 50-54 Damer Gard 00:30:56
469 Marit Vigeland Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
117 Marius Riis Holthe Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
441 May-Linn Kihle Kort løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:26:47
978 Merete Krogelien Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
810 Mette Moen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:20
523 Mikal Røli Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:25:26
175 Mirjam Sandberg Trim 60-64 Damer Gard 00:00:00
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:24:27
984 Monica Pedersen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:50:50
211 Monica Rasmussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
300 Monika Hørte Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
44 Morten Andersen Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
587 Morten Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:49
231 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA 00:00:00
777 Målfrid Holtebekk Lang løype U-16 Damer Egen 01:04:00
188 Nils Heldal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:18
240 Nils Olaf Hurv Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:30:00
116 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:35:30
27 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:24:02
434 Norvald Andreassen Trim 35-39 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
49 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:21:29
473 Oddbjørn Haugeto Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
360 Olav Hansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:33:58
535 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:39
781 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:00
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
98 Ole-Magne Gilde Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
682 Oline Christine Eikemo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
406 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer NIBIO 00:20:19
333 Peder Vetaas Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:35
84 Per Ellefsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:19:51
85 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Arendal Boli... 00:00:00
782 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MH Wirth 00:00:00
317 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:40:07
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:28:56
507 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:59
129 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:19
35 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
381 Ragnar Abrahamsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:35
563 Regine Hodne Hørsdal Kort løype U-16 Damer Egen 00:21:32
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:32:40
681 Renate Oveland Eikemo Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
400 Roald Nilsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:25:00
987 Rolf Hørsdal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:11
985 Rune Gundersen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:46:54
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:44
102 Sigrun Lundberg Lang løype 60-64 Damer Arendal kommune 00:57:26
533 Silje Røynstrand Lang løype 20-24 Damer UiA 00:35:32
145 Simona Rabasauskiene Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
37 Siri Fruholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:27:52
920 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
631 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
993 Sondre Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:20
478 Stanley Esperaas Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
983 Steffen Flo Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:53
5 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:42:13
909 Steinar Liland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
647 Stian Flo Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:15
52 Stig Eilertsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:23:07
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
253 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:18:47
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:04
585 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
170 Sverre Solberg Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
133 Synnøve Solheim Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
97 Sølvi A. Gilde Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
255 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
204 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
757 Tobias Svensson Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
99 Tom Mølgaard Lang løype 50-54 Herrer SSA 00:42:28
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:26:44
103 Tone Jevne Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:22:16
684 Tonje Helle Flo Kort løype 25-29 Damer Egen 00:16:57
865 Tor Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
47 Torbjørn Eie Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
311 Torbjørn Skarpeteig Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:23:56
852 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:37:28
887 Tore Breimyr Kort løype 35-39 Herrer Klodeborg & ... 00:20:22
224 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
164 Torfinn Tveito Trim 80-84 Herrer Politiet 00:00:00
609 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:00
600 Torgeir Neset Trim 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
241 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:49
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
541 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:07
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
798 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
38 Turid Mjaasund Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
635 Unni K. Stebekk Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
429 Unni Omholt Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:10
776 Vegard Elias Mathiesen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:29
390 Vidar Aas Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:14
110 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
864 Vidar Omholt Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
790 Vidar Østebø Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
593 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 30-34 Herrer Agderposten 00:00:00
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
860 Øystein H. Næset Kort løype 50-54 Herrer Agderposten 00:21:34
351 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:24
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00

Antall: 352
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows