TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Asdal, Arendal - 09 aug 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
283 Aksel Ødegård Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:03
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:51:56
366 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:32
765 Altaieb Hassan Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:54
1022 Amalie Lauvrak Kort løype U-16 Damer Egen 00:35:41
1028 Aman Khan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:37:11
1027 Amin Thana Kort løype U-16 Herrer Egen 00:31:38
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
134 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1038 Andrè Brinch Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:45
1029 Andreas Kolstø Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:31:08
567 Anette Ottersland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:33:41
653 Anita Guttormsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
319 Anita Lomåsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
789 Anita Watne Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
96 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
14 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
463 Anne Harkestad Skarpeteig Lang løype 40-44 Damer Egen 00:51:36
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:58
112 Anne Marie Hausland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:30:53
272 Annette D. Venaas Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
423 Are Solum Lang løype 25-29 Herrer Gard 00:43:14
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
1015 Arne Thorstensen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:58:30
303 Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1021 Asbjørn S. Fjellvåg Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:39:56
1004 Asle Espenes Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
205 Astri Sandkjær Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
173 Astri Smedsrud Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
86 Aud R. Sandal Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
936 Axel Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:27:30
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
222 Beate Mathiesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
554 Bente Haugen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:43:16
1001 Bente Johannessen Trim 40-44 Damer J.J. Ugland 00:00:00
608 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
697 Bernt Johansson Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:32
178 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
613 Birthe Holvik Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1024 Bjørn Christiansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:29:43
365 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer Mac Gregor 00:47:24
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:49:24
93 Bjørn Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
267 Bodil Gammelseter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
166 Borgny Karlsen Trim 70-74 Damer Arendal kommune 00:00:00
431 Brit Ljøstad Kristensen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
257 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
639 Bård Arne Andersen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:04
1018 Caroline O. Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:33:40
143 Cecilie Jørgensen Trim 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
34 Christer Aaser Lang løype 50-54 Herrer Egen 01:04:15
962 Christian Gjerstad Lang løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:49:07
512 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:29:55
363 Dag Tørnes Trim 45-49 Herrer Ericsson 00:00:00
94 Dagfinn Jernes Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
407 Daniel Hetland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:03
513 Desiree Nykvist Kort løype 45-49 Damer Egen 00:41:29
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
601 Egil Evensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
703 Eilef Stalleland Trim 45-49 Herrer Hellevik Hus... 00:00:00
424 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:52:02
992 Eirik Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:37
915 Eirin Tveit Salvesen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:31:13
943 Eivind Larsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:25:40
825 Eivind Lindseth Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:29:48
456 Eli Parnes Paulsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:31:19
1006 Elin Andersen Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
213 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
291 Elisabeth Balle Trim 35-39 Damer Agder Energi 00:00:00
154 Elisabeth Haglund Kort løype 35-39 Damer Idrettsadmin... 00:31:25
361 Elise Hansen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
51 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
388 Emil Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:41
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
387 Erling Knutsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:45:39
39 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
715 Fadhel Baraka Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:36
184 Finn Egil Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:40:15
45 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:30:23
135 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:50:18
448 Frode Andersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:25:18
405 Frode Løkken Kort løype 30-34 Herrer Arendal Kommune 00:27:49
430 Frode Nilsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:51:59
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:58
455 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:46:37
476 Geir A. Knutsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:29:05
427 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:24:39
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
460 Grete Aftret Kort løype 45-49 Damer Mac Gregor 00:32:06
246 Grete Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
701 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
811 Gunnar Bjørn Solfjeld Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:57:10
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
125 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Lang løype 40-44 Herrer NOV APL 00:52:01
104 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
743 Hans Olav Pedersen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
299 Harald Hørte Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
284 Harald Svendsen Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:27:42
141 Hege Thorsen Lund Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
801 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
122 Helene Wathne Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
348 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1044 Helge Engesland Lang løype 35-39 Herrer Politiet 00:47:16
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:34:10
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
69 Henrik Ording Larsen Lang løype 35-39 Herrer Doorway 00:46:43
294 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1007 Hilde Friisø Jensen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
619 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
485 Hilde Marie Mikalsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
426 Hugo Pedersen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:49:10
1042 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Norsafe 00:56:32
439 Inger Johanne Fiuren Lang løype 40-44 Damer NAV Aust-Agder 01:06:19
547 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 25-29 Damer Egen 00:30:45
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
163 Inger Magrethe Olsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
169 Inger Marie Råna Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
762 Inger Poiesz Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
462 Ingolf Harkestad Lang løype 35-39 Herrer UiA 00:43:24
700 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimtad kommune 00:28:58
954 Ingrid Bak Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
933 Ingrid Bøylestad Landa Lang løype 45-49 Damer Egen 00:45:41
382 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
1033 Ingrid Svendsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:39:39
233 Ingrid Zaar Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
215 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
41 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
307 Jan Arild Winther Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
787 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:50
573 Janicke Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1043 Jarl Emil Drange Nesland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:11
148 Jarle Mjåsund Lang løype 40-44 Herrer Egen 01:08:48
1096 Jarle Windegaard Trim 90 - 100 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
466 Jens Olav Rydningen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:31:30
572 Joakim Breimyr Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:24
124 John Stiansen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:30:35
56 Jon Erik Heide Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
174 Jon Furre Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
847 Jon Harald Vågsvoll Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:55:17
359 Jon Olav Hanstad Lang løype 50-54 Herrer Egen 01:01:40
287 Jonas Breimyr Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:17
720 Jonathan Kaaby Kort løype U-16 Herrer Egen 00:29:55
740 Jonny Antonsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:28:38
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
970 Julie Askeland Kort løype U-16 Damer Egen 00:41:28
334 Julie Gundersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
196 Julie Skjelnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
36 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:37:03
465 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:48:13
966 Jørgen Strand Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:54:43
209 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
947 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
92 Kari Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
191 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
724 Karin Lillejord Kristoffersen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:28:38
1025 Karl Martin Reppe Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:42:20
1040 Karsten Anfinsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:57:24
142 Katrine Olsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
511 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:29
488 Kenneth Skjulestad Kort løype 16-19 Herrer Sport 1 00:21:44
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
199 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
180 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
22 Kjell Holtebekk Lang løype 40-44 Herrer Ernst & Young 01:00:35
137 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:28:55
479 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer KW Sørensen ... 00:00:00
12 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:58:11
13 Kjetil Sindum Trim 35-39 Herrer Air Products 00:00:00
157 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Vegårshei Trim 00:00:00
736 Knut Berg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:27:48
320 Knut Erik Lyngroth Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:50:06
778 Kristen Igland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:00
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:49:52
443 Kristian Agersborg Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:50:42
675 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Myra Trim 00:27:22
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:27:19
378 Kristin Farbergshagen Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:27:47
499 Kristin Flo Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:27:10
182 Kristin Tønnesen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
358 Kristoffer Kvifte Hanstad Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
830 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:48:11
711 Kristoffer Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:47
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
273 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:28:25
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
529 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1017 Lars Martin Falk Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:46:30
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:03
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
195 Lena Skjelnes Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer SSA 01:01:00
210 Linda Jørgensen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
749 Linda Kraft Kort løype 40-44 Damer Egen 00:32:44
785 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
227 Line Lilleholt Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
617 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
181 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegv... 00:00:00
243 Lisbet Eie Lang løype 40-44 Damer Egen 01:01:38
362 Lisbet Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
545 Lisbeth Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
364 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
508 Luka Lukas Kort løype 16-19 Damer Egen 00:41:53
1097 Lukasz Kolsut Trim 90 - 100 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
323 Magne Isaksen Lang løype 55-59 Herrer BRG 00:47:47
853 Magne Nilsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
836 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:58
1005 Maina Holta Mathisen Trim 50-54 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
408 Maja Marie Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:27:33
1012 Malin Buvarp Kristiansen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
302 Margareth Thorsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
216 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer Politiet 00:00:00
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1008 Marit Fiane Grødum Trim 35-39 Damer Løven 00:00:00
469 Marit Vigeland Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
117 Marius Riis Holthe Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
432 May-Brit Grude Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
614 Merethe Gabrielsen Lang løype 25-29 Damer Grimstad kom... 01:10:00
1011 Mia Buvarp Kristiansen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1036 Michael Sørensen Kort løype 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:25:47
1093 Mikkel Erichsen Trim 90 - 100 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:33:42
300 Monika Hørte Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
44 Morten Andersen Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
231 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA 00:00:00
188 Nils Heldal Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
116 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:07
1034 Oda Karlstrøm Kort løype U-16 Damer Egen 00:40:19
49 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:27:36
812 Oddvar Paulsen Kort løype 60-64 Herrer Agderposten 00:32:27
1037 Ola Heldal Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:24:37
360 Olav Hansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:45:09
592 Ole Bjarne Johnsen Trim 45-49 Herrer Posten 00:00:00
571 Ole Fredrik Falck Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:28:30
1039 Ole Kristian Lorentzen Lang løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 01:12:55
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
406 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer NIBIO 00:28:02
333 Peder Vetaas Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:58:04
84 Per Ellefsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:51:56
85 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Arendal Boli... 00:00:00
317 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:50:39
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:37:50
507 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:45:00
129 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
379 Preben Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:51:02
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:30:55
35 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1019 Ragnar Andresen Kort løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:25:51
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:46:10
48 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
1010 Ricki Nilsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:30:01
794 Rigmor Berge Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
400 Roald Nilsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:36:50
858 Robin Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:23
1023 Rolf Birger Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:29:41
391 Roy Gundersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 01:06:21
101 Rune Hvass Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:14
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:24
1041 Silje Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:51:08
533 Silje Røynstrand Lang løype 20-24 Damer UiA 00:45:50
1032 Silje Svendsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:40:17
775 Siri U. Haugen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
633 Sissel Nilsen Trim 40-44 Damer J.J. Ugland 00:00:00
119 Sissel Wathne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
793 Siv Nina Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:36:47
1035 Solveig R. Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 01:02:34
631 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
1020 Sondre N. Skalleberg Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:45:07
772 Sondre Olafsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:48
993 Sondre Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:24:16
909 Steinar Liland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
253 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Svein Inge Johnsen Lang løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:50:16
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:33:09
585 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
170 Sverre Solberg Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1002 Sylvia Holand Mathisen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
425 Terje Bruborg Kort løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:19:43
255 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
204 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
435 Thomas Alsted Jakobsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:41:55
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:36:26
555 Tonje Ryssgård Kort løype 40-44 Damer Egen 00:29:57
1014 Tor Egil Buvarp Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:14
521 Tor Magne Fåland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
47 Torbjørn Eie Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
852 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:46:21
887 Tore Breimyr Kort løype 35-39 Herrer Klodeborg & ... 00:26:20
87 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
164 Torfinn Tveito Trim 80-84 Herrer Politiet 00:00:00
609 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:26:51
241 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
603 Torild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
451 Torill Haagensli Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:06
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
541 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:49
1031 Trine Svendsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:40:21
396 Trond Farbergshagen Kort løype 50-54 Herrer Origo Solutions 00:24:29
1030 Trond Raudsanmoen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:39:40
599 Trude Vandsem Olsen Trim 25-29 Damer J.J. Ugland 00:00:00
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
798 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
429 Unni Omholt Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
282 Unni Ødegård Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
1013 Veronica Kristiansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
837 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:34:35
390 Vidar Aas Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:28:58
481 Vidar Hellum Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
110 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
957 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:29:45
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
593 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1016 Willy Reppe Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:33:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
1026 Yonas Marofrhel Kort løype U-16 Herrer Egen 00:29:50
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 30-34 Herrer Agderposten 00:00:00
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
1009 Øystein Grødum Trim 35-39 Herrer Løven 00:00:00
351 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:40
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
1003 Øyvind Holand Mathisen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
688 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:30:03
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00

Antall: 358
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows