TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Lyngmyr stadion, Tv.strand - 23 aug 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
242 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
278 Agnes May Boswarva Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:44:08
280 Alexandra Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
366 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:16
15 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
559 Altajeb Hassan Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:35:28
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
134 Anders Børre Ausland Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
71 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
570 Andreas Tingstveit Hansen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:30:02
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:51:23
1052 Ane Pettersen Trim 25-29 Damer Tvedestrand ... 00:00:00
108 Anna Sophia Walbeck Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
891 Anne Hovland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:38
112 Anne Marie Hausland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:44
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
692 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:59
1015 Arne Thorstensen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:24
483 Arnfinn Heldal Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
1057 Arve Botn Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:47:15
303 Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
259 Atle Frydenlund Trim 40-44 Herrer IKT Agder 00:00:00
1065 Audun Melby Lang løype 35-39 Herrer A.A. Fylkesk... 00:44:51
936 Axel Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:26:19
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
222 Beate Mathiesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
394 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:21:22
492 Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:08
608 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1053 Bente Thompson Trim 50-54 Damer Tvedestrand ... 00:00:00
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:48
288 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
267 Bodil Gammelseter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
166 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:30:45
875 Britt Ingunn Lindland Trim 45-49 Damer AOGK 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
60 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:23:36
1049 Camilla Nilssen Trim 35-39 Damer Tvedestrand ... 00:00:00
338 Cathrine Søndeled Kort løype 35-39 Damer Egen 00:27:38
1074 Cecilie Granerud Kort løype 45-49 Damer Egen 00:29:28
1050 Cecilie Sterk Hanssen Trim 35-39 Damer Tvedestrand ... 00:00:00
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:01
363 Dag Tørnes Trim 45-49 Herrer Ericsson 00:00:00
723 Dina Kristoffersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:31
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
106 Edle Thrane Pedersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1062 Einar Trulsvik Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
506 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:18
308 Elin Skolem Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
309 Elisabeth Ledaal Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
361 Elise Hansen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
1072 Elling Solfjell Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:41:09
446 Endre Røynstrand Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:24:03
916 Erik Solfjeld Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:35:20
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1078 Even Haug Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:21:33
39 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
1054 Fie Paulsen Trim 50-54 Damer Tvedestrand ... 00:00:00
1048 Finn Pettersen Trim 65-69 Herrer Gjerstad Trim 00:00:00
45 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:25:40
890 Fredrik Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:55
448 Frode Andersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:54:53
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:27:29
430 Frode Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:04
455 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:51
504 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:22:26
1066 Georg Solfjell Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:55
701 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
636 Grunde Stebekk Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1068 Gunnar Haugo Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:51:18
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
125 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Lang løype 40-44 Herrer NOV APL 00:41:19
453 Hans Einar Danielsen Lang løype 35-39 Herrer Vegårshei Trim 00:38:48
279 Helene Boswarva Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
801 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
348 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:25:48
1064 Henning Trulsvik Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
449 Henrik Mortensen Lang løype 35-39 Herrer Eaton Hernis 00:40:43
69 Henrik Ording Larsen Lang løype 35-39 Herrer Doorway 00:39:30
4 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:43:44
619 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
131 Hilde Omland Lindaas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1051 Ingeborg Ann Pettersen Trim 55-59 Damer Tvedestrand ... 00:00:00
57 Ingi Gunnarsson Trim 35-39 Herrer Doorway 00:00:00
800 Ingrid Volden Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
235 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1080 Jakob Andersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:17
307 Jan Arild Winther Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1069 Jan Henrik Trondal Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:19
787 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
500 Jan Tjøntveit Trim 45-49 Herrer Gromstad Auto 00:00:00
148 Jarle Mjåsund Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:51:26
466 Jens Olav Rydningen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:25:30
124 John Stiansen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
56 Jon Erik Heide Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
847 Jon Harald Vågsvoll Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:46:09
452 Jonas Henriksen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:41
740 Jonny Antonsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:40
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
582 Julie Salomonsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:32:53
187 Kai Larsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
209 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
92 Kari Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
799 Karin Furre Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
724 Karin Lillejord Kristoffersen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:56
511 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:59
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
320 Knut Erik Lyngroth Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:07
778 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:49:35
675 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Myra Trim 00:26:32
29 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:32
378 Kristin Farbergshagen Trim 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
182 Kristin Tønnesen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
945 Kristoffer Pedersen Trim 20-24 Herrer Agderposten 00:00:00
830 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:50
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
895 Kåre Ulevåg Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:25
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:25:18
814 Laila Espeseth Kort løype 55-59 Damer Egen 00:30:39
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1046 Lars Kopland Trim 40-44 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
1071 Lea Solfjell Kort løype U-16 Damer Egen 00:37:32
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:28
1095 Leif Ove Tveiterås Trim 90 - 100 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
321 Linda Sjursen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
661 Lise Pedersen Kort løype 70-74 Damer Egen 00:27:40
364 Lise Tørnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
193 Liv Marit Høgseth Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
836 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:56
302 Margareth Thorsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
228 Maria Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
1075 Mariann Hegeland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:29:27
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1061 Marko Preskalo Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1093 Mikkel Erichsen Trim 90 - 100 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:27:29
1056 Monica Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
587 Morten Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:58
188 Nils Heldal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:33:25
116 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:36:56
27 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:27:18
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:38:03
571 Ole Fredrik Falck Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:01
781 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:22
1039 Ole Kristian Lorentzen Lang løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:53:03
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
98 Ole-Magne Gilde Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
1063 Oskar Trulsvik Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
406 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer NIBIO 00:23:45
397 Per Atle Baardson Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
1077 Per Gunnar Syrdahlen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:08
317 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:42:28
379 Preben Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:43:35
1045 Pål Steinsholm Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
48 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
1076 Robert Noem Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:57
1094 Rolf Erik Trondsen Trim 90 - 100 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
101 Rune Hvass Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:30
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:00
1060 Simen Pedersen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1070 Simen Solfjell Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:07
335 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
793 Siv Nina Pedersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:29:49
631 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
478 Stanley Esperaas Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
5 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:44:36
909 Steinar Liland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
866 Steinar Sunde Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1055 Susann Paulsen Trim 20-24 Damer Tvedestrand ... 00:00:00
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:58
580 Svein Teistedal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:39
1059 Synne Pedersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
133 Synnøve Solheim Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
97 Sølvi A. Gilde Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1079 Thor Erling Thorsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:50
1067 Tom Johansen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:13
103 Tone Jevne Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:24:47
521 Tor Magne Fåland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
1073 Tor Olav Hagestad Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:35
558 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:27:36
474 Torfinn Kvalsvik Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
603 Torild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:58
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
1047 Trond Aarstad Trim 45-49 Herrer Tvedestrand ... 00:00:00
396 Trond Farbergshagen Trim 50-54 Herrer Origo Solutions 00:00:00
599 Trude Vandsem Olsen Trim 25-29 Damer J.J. Ugland 00:00:00
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
38 Turid Mjaasund Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
635 Unni K. Stebekk Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
837 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:27:12
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:24
864 Vidar Omholt Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
351 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:33
516 Øystein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:51:10
688 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:24
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
447 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:23:30
1058 Åsta Evensberget Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:39

Antall: 223
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows