TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Bibelskolen, Grimstad - 06 sep 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1083 Aadne Mykland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:06
242 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
283 Aksel Ødegård Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:23
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:38:27
366 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:12
15 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
765 Altaieb Hassan Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:32:14
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1089 Andrè Jørgensen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:39
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:35
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
653 Anita Guttormsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
588 Anita Jensen Kort løype 30-34 Damer Arendal kommune 00:30:00
789 Anita Watne Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
292 Anna Karin Thorell Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
176 Anna Rasmussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
96 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
463 Anne Harkestad Skarpeteig Kort løype 40-44 Damer Egen 00:19:18
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:20:15
670 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
112 Anne Marie Hausland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:29
272 Annette D. Venaas Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
423 Are Solum Lang løype 25-29 Herrer Gard 00:32:44
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
1092 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:21:07
1015 Arne Thorstensen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:22
303 Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
324 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
259 Atle Frydenlund Trim 40-44 Herrer IKT Agder 00:00:00
528 Audun Flateland Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:45
936 Axel Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:16
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
222 Beate Mathiesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
608 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
412 Berit Boye Trim 55-59 Damer J.J. Ugland 00:00:00
9 Berit Fossestøl Trim 55-59 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
369 Birk Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:30
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:37:10
552 Bjørn Undheim Kort løype 55-59 Herrer Grimstad kom... 00:22:27
166 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:28:40
409 Brit Fossli Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
431 Brit Ljøstad Kristensen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
172 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
257 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
60 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:20:42
442 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:42:53
143 Cecilie Jørgensen Trim 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
950 Cecilie Løvdal Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
34 Christer Aaser Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:13
512 Christian Pedersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:11
1085 Christin Vevelstad Lang løype 30-34 Damer Egen 00:45:17
274 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
363 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:21:29
94 Dagfinn Jernes Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
30 Daniel B. Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:01
1000 David Haugen Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
350 Egil Risholt Kort løype 55-59 Herrer Rygene Trim 00:25:02
703 Eilef Stalleland Trim 45-49 Herrer Hellevik Hus... 00:00:00
424 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:39:19
992 Eirik Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:33
943 Eivind Larsen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:40:39
825 Eivind Lindseth Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:21
759 Eivind Seland Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
213 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
154 Elisabeth Haglund Kort løype 35-39 Damer Idrettsadmin... 00:21:51
752 Elisabeth Korsgård Hansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
361 Elise Hansen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
51 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
349 Else Liv Risholt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
388 Emil Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:46
446 Endre Røynstrand Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:20:44
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
236 Espen Christian Knutsen Trim 40-44 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
1088 Espen Sandvik Larsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:08
39 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
715 Fadhel Baraka Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:36:25
1082 Fin-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
184 Finn Egil Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:28:55
135 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:37:13
448 Frode Andersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:36
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:19:39
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:50
128 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
427 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:38:32
6 Georg Arild Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer SSA 00:31:50
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
665 Gerhard Kristiansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:42
246 Grete Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
763 Grete Sørensen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
627 Grethe Hynes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
594 Gunnar Berntsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:44
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
125 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Trim 40-44 Herrer NOV APL 00:00:00
104 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
344 Hans Petter Endresen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
299 Harald Hørte Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
141 Hege Thorsen Lund Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
801 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
122 Helene Wathne Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
10 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:18:14
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
69 Henrik Ording Larsen Lang løype 35-39 Herrer Doorway 00:36:47
294 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
4 Hilde Bergh Madsen Kort løype 35-39 Damer SSA 00:18:55
345 Hilde Isaksen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1081 Hilde Johannessen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
657 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
619 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
426 Hugo Pedersen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:37:28
544 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
620 Inga Torp Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
598 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
248 Inger Brit Christensen Trim 50-54 Damer Agder Energi 00:00:00
439 Inger Johanne Fiuren Kort løype 40-44 Damer NAV Aust-Agder 00:22:12
547 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 25-29 Damer Egen 00:23:09
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
297 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
169 Inger Marie Råna Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
462 Ingolf Harkestad Kort løype 35-39 Herrer UiA 00:16:05
700 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimtad kommune 00:22:32
382 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:26:47
233 Ingrid Zaar Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
235 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
787 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
78 Jan Roger Christoffersen Kort løype 40-44 Herrer Gard 00:21:29
286 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:59
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:06
80 Jannicke Hammarlund Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:34
148 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:25
466 Jens Olav Rydningen Trim 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
124 John Stiansen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
342 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
56 Jon Erik Heide Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
927 Julian Ankersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:40
970 Julie Askeland Kort løype U-16 Damer Egen 00:33:09
582 Julie Salomonsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:27:25
196 Julie Skjelnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
947 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
191 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
724 Karin Lillejord Kristoffersen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:20:45
109 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
142 Katrine Olsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
511 Kenneth Halvorsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
199 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
180 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
22 Kjell Holtebekk Lang løype 40-44 Herrer Ernst & Young 00:45:53
137 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
479 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer KW Sørensen ... 00:00:00
526 Kjell Åge Jørgensen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:45
12 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:34
13 Kjetil Sindum Kort løype 35-39 Herrer Air Products 00:23:00
157 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Vegårshei Trim 00:00:00
736 Knut Berg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:20:39
320 Knut Erik Lyngroth Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:36:01
778 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:06
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:39:50
443 Kristian Agersborg Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:40:12
675 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Myra Trim 00:19:48
378 Kristin Farbergshagen Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:20:47
499 Kristin Flo Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:20:27
1086 Kristin Stokke Kort løype 40-44 Damer Egen 00:23:18
182 Kristin Tønnesen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
252 Kristine Samuelsen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
234 Kristine Senum Trim 30-34 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
945 Kristoffer Pedersen Trim 20-24 Herrer Agderposten 00:00:00
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
273 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
79 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
214 Lars Edvard Storjord Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
529 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
206 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:36:08
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
195 Lena Skjelnes Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer SSA 00:45:10
398 Lilly Berland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
785 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
227 Line Lilleholt Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
181 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegv... 00:00:00
243 Lisbet Eie Kort løype 40-44 Damer Egen 00:22:14
362 Lisbet Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
545 Lisbeth Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
193 Liv Marit Høgseth Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
766 Maeta Kahsay Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
323 Magne Isaksen Lang løype 55-59 Herrer BRG 00:41:12
809 Magnus Dahl Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
160 Magnus G. Knutsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:00
302 Margareth Thorsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
228 Maria Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
216 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer Politiet 00:00:00
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
312 Marie D. Grøsle Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
469 Marit Vigeland Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
117 Marius Riis Holthe Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
656 May Britt Risbruna Trim 45-49 Damer Agder Energi 00:00:00
432 May-Brit Grude Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
441 May-Linn Kihle Kort løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:27:03
175 Mirjam Sandberg Trim 60-64 Damer Gard 00:00:00
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:24:31
300 Monika Hørte Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
44 Morten Andersen Kort løype 35-39 Herrer Agderposten 00:20:32
231 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA 00:00:00
1087 Morten Vardåsen Kort løype 45-49 Herrer DSV Road 00:18:44
777 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:42:47
745 Niels Garmann-Johsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:28:12
188 Nils Heldal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:28:50
240 Nils Olaf Hurv Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:30:19
116 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1084 Nora Johansen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:37:54
27 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:23:29
434 Norvald Andreassen Trim 35-39 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
49 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:21:34
360 Olav Hansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:34:10
571 Ole Fredrik Falck Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:58
781 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:36:29
98 Ole-Magne Gilde Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
406 Ove Hetland Lang løype 50-54 Herrer NIBIO 00:43:15
397 Per Atle Baardson Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
84 Per Ellefsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:59
1077 Per Gunnar Syrdahlen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:38:15
317 Per Ivar Olsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
265 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:28:50
507 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:45
129 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:49
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:34:36
926 Roald Ankersen Kort løype 40-44 Herrer Fædrelandsve... 00:20:46
400 Roald Nilsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:26:47
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:28
102 Sigrun Lundberg Lang løype 60-64 Damer Arendal kommune 01:00:52
533 Silje Røynstrand Lang løype 20-24 Damer UiA 00:35:40
186 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
145 Simona Rabasauskiene Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
335 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
119 Sissel Wathne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
489 Solveig Granås Kort løype 45-49 Damer Egen 00:19:21
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:27:39
341 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
993 Sondre Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:53
277 Stein Reinholt Jensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:29:40
162 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
5 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:41:29
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
647 Stian Flo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:14:26
52 Stig Eilertsen Kort løype 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:23:04
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
253 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Svein Inge Johnsen Lang løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:38:35
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:26
580 Svein Teistedal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:42
585 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
550 Sverre J. Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:56
170 Sverre Solberg Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
133 Synnøve Solheim Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
97 Sølvi A. Gilde Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
425 Terje Bruborg Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
255 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
204 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
435 Thomas Alsted Jakobsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:41
719 Thomas Blom Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:05
607 Thomas Thuv Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
99 Tom Mølgaard Lang løype 50-54 Herrer SSA 00:42:16
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:26:54
103 Tone Jevne Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:22:13
311 Torbjørn Skarpeteig Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:24:13
224 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
558 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:29
600 Torgeir Neset Trim 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
241 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
530 Toril Eskedal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
603 Torild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
226 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
541 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:55
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
1091 Trond Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:10
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
38 Turid Mjaasund Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
306 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
776 Vegard Elias Mathiesen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:26:56
837 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:16
1090 Vetle Salvesen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:34
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:39
790 Vidar Østebø Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
593 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
351 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:31
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
411 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
688 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:03
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00

Antall: 319
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows