TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Dømmesmoen, Grimstad - 27 sep 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1083 Aadne Mykland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:40
283 Aksel Ødegård Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:00
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:43:21
15 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
316 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
765 Altaieb Hassan Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:34:42
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1089 Andrè Jørgensen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:25:13
71 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:55
144 Anett Gjerstad Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
319 Anita Lomåsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1133 Ann Marlen Engenes Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:06
292 Anna Karin Thorell Trim 50-54 Damer NOV APL 00:00:00
176 Anna Rasmussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
108 Anna Sophia Walbeck Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
96 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
463 Anne Harkestad Skarpeteig Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:21:48
670 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
786 Anne Lise Vik Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
112 Anne Marie Hausland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:47
1120 Anne Torill Igland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
1092 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:22:23
692 Arild Solli Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
229 Arne Helgesen Trim 60-64 Herrer Kitron 00:00:00
1015 Arne Thorstensen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:39
303 Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
205 Astri Sandkjær Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
936 Axel Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:27
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
608 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
412 Berit Boye Trim 55-59 Damer J.J. Ugland 00:00:00
9 Berit Fossestøl Trim 55-59 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
178 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
369 Birk Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:21
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:22
552 Bjørn Undheim Kort løype 55-59 Herrer Grimstad kom... 00:24:30
257 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
60 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:22:11
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:43
274 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
363 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:23:35
30 Daniel B. Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:43
601 Egil Evensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
350 Egil Risholt Trim 55-59 Herrer Rygene Trim 00:00:00
703 Eilef Stalleland Trim 45-49 Herrer Hellevik Hus... 00:00:00
1129 Eirik Danielsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:38:15
506 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:15
138 Elisabeth Knutsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
361 Elise Hansen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
51 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
349 Else Liv Risholt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
388 Emil Johnsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1128 Erik Håland Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:45:01
220 Erlend Ørum Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
39 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
715 Fadhel Baraka Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:38:30
184 Finn Egil Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:33:20
1136 Fred Christian Andersen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:37
135 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard 00:39:19
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:51
128 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
455 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:20
1135 Gaute Tetlie Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:42
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:22:41
504 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
427 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:43:42
6 Georg Arild Smedsaas Kort løype 35-39 Herrer SSA 00:17:10
665 Gerhard Kristiansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:24
701 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
627 Grethe Hynes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
83 Gunnstein Hørte Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:07
251 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
546 Guttorm Kvastad Lang løype 40-44 Herrer NOV APL 00:42:32
743 Hans Olav Pedersen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
1137 Harald Brunvand Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:55
299 Harald Hørte Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
141 Hege Thorsen Lund Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
230 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
122 Helene Wathne Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
348 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
664 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1112 Henrik Larsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:42
449 Henrik Mortensen Lang løype 35-39 Herrer Eaton Hernis 00:39:51
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
657 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
619 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
485 Hilde Marie Mikalsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
131 Hilde Omland Lindaas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
755 Hilde Trannum Lang løype 40-44 Damer Egen 00:47:34
544 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
598 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
163 Inger Magrethe Olsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
297 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
462 Ingolf Harkestad Trim 35-39 Herrer UiA 00:00:00
700 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimtad kommune 00:24:16
382 Ingrid Rasmussen Kort løype 60-64 Damer J.J. Ugland 00:28:29
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
235 Ingvild Søgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
215 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
286 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:11
500 Jan Tjøntveit Kort løype 45-49 Herrer Gromstad Auto 00:24:10
148 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:38
466 Jens Olav Rydningen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:24:20
1124 Jie Luu Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:37:23
342 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
1141 Johnny Eskedal Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:07
56 Jon Erik Heide Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
174 Jon Furre Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
359 Jon Olav Hanstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
105 Jorid Holst Lang løype 30-34 Damer Egen 00:51:11
221 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
582 Julie Salomonsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:32:25
196 Julie Skjelnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1121 Jørgen Lillejord Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1117 Jørgen M. Austvik Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:32:10
861 Kari Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
209 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
947 Kari Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
191 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
724 Karin Lillejord Kristoffersen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:20
109 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
158 Kay Stahl Kort løype 35-39 Herrer Roxkex 00:22:35
511 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:02
1127 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:51
488 Kenneth Skjulestad Kort løype 16-19 Herrer Sport 1 00:18:06
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
22 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Ernst & Young 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:23:33
526 Kjell Åge Jørgensen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:20
12 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:48:40
736 Knut Berg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:26
320 Knut Erik Lyngroth Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:23
778 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:48:00
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:40:43
443 Kristian Agersborg Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:40:51
29 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:10
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:39
378 Kristin Farbergshagen Trim 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
499 Kristin Flo Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:21:55
358 Kristoffer Kvifte Hanstad Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
945 Kristoffer Pedersen Trim 20-24 Herrer Agderposten 00:00:00
830 Kristoffer Seland Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:32
273 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:24:05
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
214 Lars Edvard Storjord Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
529 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
195 Lena Skjelnes Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer SSA 00:51:11
617 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
696 Line Nicolaysen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
243 Lisbet Eie Lang løype 40-44 Damer Egen 00:50:02
362 Lisbet Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
545 Lisbeth Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
836 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:25
809 Magnus Dahl Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:50
1134 Maren Engenes Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:04
302 Margareth Thorsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
216 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer Politiet 00:00:00
53 Marianne Ringvold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1123 Markus Moen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:28:59
1125 Martin Morterud Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:29:23
614 Merethe Gabrielsen Kort løype 25-29 Damer Grimstad kom... 00:28:41
810 Mette Moen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:25:14
175 Mirjam Sandberg Trim 60-64 Damer Gard 00:00:00
1131 Monica Klippenberg Kort løype 35-39 Damer Egen 00:32:54
300 Monika Hørte Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
587 Morten Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:29
934 Møyfrid Aarsland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
188 Nils Heldal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:31:27
116 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
49 Odd Karsten Larsen Trim 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:00:00
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:37:33
571 Ole Fredrik Falck Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:40
781 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:47
747 Ole Michael Namsvatn Trim 30-34 Herrer SSA 00:00:00
406 Ove Hetland Kort løype 50-54 Herrer NIBIO 00:22:09
397 Per Atle Baardson Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
84 Per Ellefsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:25
1077 Per Gunnar Syrdahlen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:03
317 Per Ivar Olsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
247 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:30:30
129 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
578 Phong Nguyen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:46
379 Preben Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:42:22
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:11
1132 Rebecca Austenå Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:20
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:36:10
728 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:20:40
400 Roald Nilsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:28:29
1142 Robert Blomstereng Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:09
858 Robin Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:04
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:36
1122 Sigrid Lillejord Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
1126 Sigrun Askeland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:49:03
335 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
119 Sissel Wathne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1138 Sjur Christiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:45:16
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:29:44
341 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
277 Stein Reinholt Jensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:30:36
162 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
52 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
253 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
1139 Svein Nesje Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:47
153 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:08
580 Svein Teistedal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:26
585 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
550 Sverre J. Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:25
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
133 Synnøve Solheim Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
204 Terje Sandkjær Kort løype 70-74 Herrer A.A. Fylkesk... 00:29:36
1130 Therese Nilsen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:34:09
719 Thomas Blom Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:19
1140 Thomas Motfjord Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:27
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:28:48
103 Tone Jevne Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:24:22
47 Torbjørn Eie Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
311 Torbjørn Skarpeteig Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
852 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:17
224 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
600 Torgeir Neset Kort løype 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:24:50
241 Torhild Gregersen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
226 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:49
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
541 Torstein Haugum Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:34
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
396 Trond Farbergshagen Trim 50-54 Herrer Origo Solutions 00:00:00
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
306 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
776 Vegard Elias Mathiesen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:28:44
837 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:08
110 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
957 Vidar Ljøstad Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:23:51
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
593 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1016 Willy Reppe Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:27:34
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
860 Øystein H. Næset Kort løype 50-54 Herrer Agderposten 00:22:54
516 Øystein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:47:05
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
411 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
447 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:22:27

Antall: 276
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows