TimeService

Terrengkarusellen 2016

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 mar 2016
15

Dømmesmoen, Grimstad - 05 apr 2016

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
591 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
242 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
628 Aase Kvanneid Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
714 Abdirahim Hussein Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:37
611 Adele Flaten Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:10
771 Adrian Igland Eriksen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:11
283 Aksel Ødegård Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:02
126 Aleksander Lydersen Lang løype 40-44 Herrer SSA 00:32:07
280 Alexandra Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:19:12
366 Alf Martin Svendsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:37
15 Allan Metzler Trim 45-49 Herrer Ernst & Young 00:00:00
316 Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
91 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
537 Andre Godtfredsen Lang løype 30-34 Herrer Relacom 00:38:59
71 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
677 Andreas S. Mjåsund Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:33
88 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:44
662 Andreas Værland Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:26:28
212 Anette J. Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
653 Anita Guttormsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
588 Anita Jensen Kort løype 30-34 Damer Arendal kommune 00:25:40
319 Anita Lomåsen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:40:48
176 Anna Rasmussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
108 Anna Sophia Walbeck Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
19 Anna Tuzikova Trim 25-29 Damer Ernst & Young 00:00:00
261 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
14 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
735 Anne Gunn Myhren Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
463 Anne Harkestad Skarpeteig Kort løype 40-44 Damer Egen 00:16:34
501 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:33
668 Anne Hustoft Sodeland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
114 Anne Karin Seland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:17:41
670 Anne Lise Helgesen Trim 60-64 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
112 Anne Marie Hausland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:19:04
712 Anne Marie Mayer Myklestad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:40:14
423 Are Solum Lang løype 25-29 Herrer Gard 00:27:58
149 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
692 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:35
229 Arne Helgesen Trim 60-64 Herrer Kitron 00:00:00
483 Arnfinn Heldal Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
660 Arnstein Øyslebø Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
461 Arvid Døble Dankel Lang løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:35:26
324 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
733 Astrid Lauritsen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:19:37
245 Astrid Strand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
259 Atle Frydenlund Trim 40-44 Herrer IKT Agder 00:00:00
198 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
86 Aud R. Sandal Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
590 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
520 Audun Stea Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
691 Beate Bjørklund Kort løype 30-34 Damer Egen 00:21:58
340 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
222 Beate Mathiesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
394 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer SSA 00:16:14
492 Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:07
336 Bente A. Rose Kort løype 40-44 Damer Arendal kommune 00:16:05
652 Bente Blankenborg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
655 Bente Halvorsen Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
554 Bente Haugen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
608 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
412 Berit Boye Trim 55-59 Damer J.J. Ugland 00:00:00
678 Berit F. Mortensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
9 Berit Fossestøl Trim 55-59 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
725 Berit Friisø Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:15
519 Bernhard Skaar Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
697 Bernt Johansson Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:30:56
178 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
369 Birk Svendsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:13:30
613 Birthe Holvik Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
663 Bjarne Fredriksen Trim 50-54 Herrer Nkom 00:00:00
494 Bjørn Olav Raknes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:58
93 Bjørn Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
288 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
552 Bjørn Undheim Kort løype 55-59 Herrer Grimstad kom... 00:18:56
267 Bodil Gammelseter Trim 55-59 Damer Risør kommune 00:00:00
166 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:29:25
431 Brit Ljøstad Kristensen Kort løype 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:21:27
172 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
257 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Brynhild Kristiansen Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
639 Bård Arne Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:37:35
60 Bård Jevne Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:20:18
238 Camilla Werner Trim 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
338 Cathrine Søndeled Kort løype 35-39 Damer Egen 00:20:04
442 Cecilia Kihle Holmquist Kort løype U-16 Damer Egen 00:29:24
143 Cecilie Jørgensen Trim 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
34 Christer Aaser Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:31
377 Christian Austenå Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:31:58
512 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:19:47
147 Christian Ånonsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
21 Christina Andersson Trim 25-29 Damer Ernst & Younf 00:00:00
274 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
94 Dagfinn Jernes Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:18:32
450 Daniel Asplund Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:35:50
30 Daniel B. Hatlevoll Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:07
407 Daniel Hetland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:15:59
522 Dimitrios Tsapolas Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
723 Dina Kristoffersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:18:03
482 Dmitri Rybakov Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
254 Edith Skoog Lassen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
601 Egil Evensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
350 Egil Risholt Kort løype 55-59 Herrer Rygene Trim 00:22:18
703 Eilef Stalleland Trim 45-49 Herrer Hellevik Hus... 00:00:00
424 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:33:55
694 Eirik Antonsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:27
769 Eirik Kaaby Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:25
506 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:25
705 Eirill Olsen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:23:26
275 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:15:03
630 Eli Ann Degn Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
456 Eli Parnes Paulsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:20:21
686 Elias Kristoffer Moen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:00
610 Elin Dale Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
659 Elin Kilen Kort løype 40-44 Damer Devoteam 00:21:16
213 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
707 Elin Wiik Eriksen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:21:26
650 Eline Flaten Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
339 Elisabeth Frydenlund Trim 40-44 Damer Posten 00:00:00
154 Elisabeth Haglund Kort løype 35-39 Damer Idrettsadmin... 00:22:00
632 Elisabeth Klemmetsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
138 Elisabeth Knutsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
752 Elisabeth Korsgård Hansen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:17:39
51 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
28 Ellen Albrigtsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
349 Else Liv Risholt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
388 Emil Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:20
383 Endre Amundsen Lang løype 30-34 Herrer Agder Energi 00:28:00
446 Endre Røynstrand Lang løype 55-59 Herrer SSA 00:34:26
480 Erik Thygesen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
161 Erling Homdrom Trim 80-84 Herrer Rygene Trim 00:00:00
597 Espen Bjørklund Kort løype 35-39 Herrer NOV APL 00:17:17
236 Espen Christian Knutsen Trim 40-44 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
367 Espen Eikemo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:32:14
510 Espen Harnes Lang løype 25-29 Herrer Skanska 00:35:06
634 Espen Rom Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
330 Eva Jakobsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:21:44
329 Eva Wroldsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:21:48
687 Even Rysstad Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:02
754 Even Torjussen Lang løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:37:37
618 Evind Tøn Trim 55-59 Herrer GK 00:00:00
715 Fadhel Baraka Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:15:02
717 Fanny Windingstad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:39:31
184 Finn Egil Ørum Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:10
310 Finn F. Lindstrøm Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
742 Francesca Bassanese Flateland Lang løype 35-39 Damer Egen 00:48:35
45 Frank Bjelland Kort løype 45-49 Herrer Agderposten 00:19:38
515 Frank Olsen Kort løype 40-44 Herrer Origo Solutions 00:18:48
65 Fredrik Endresen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:15:49
641 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:15:15
448 Frode Andersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:28
100 Frode Holm Larsen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:16:45
343 Frode Johnsen Trim 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
405 Frode Løkken Kort løype 30-34 Herrer Arendal Kommune 00:18:12
127 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:50
128 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
455 Gaute Kilen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:16
476 Geir A. Knutsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
457 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:19:51
504 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:18:05
427 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:16:59
146 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
665 Gerhard Kristiansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:14:23
727 Glenn Ager-Wick Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:17:20
460 Grete Aftret Kort løype 45-49 Damer Mac Gregor 00:19:44
246 Grete Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
701 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
627 Grethe Hynes Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
636 Grunde Stebekk Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
642 Gudbrand Dynna Lang løype 45-49 Herrer IMS 00:28:57
89 Gunn Aaberg Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
594 Gunnar Berntsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:13
207 Gunnar Hansen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
266 Gunnar Lillevåje Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
31 Gunnar Ånonsen Trim 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
83 Gunnstein Hørte Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:08
125 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
695 Halvor Antonsen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
438 Hanna S. Sandberg Kort løype U-16 Damer Egen 00:17:08
104 Hanne Nyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
353 Hannes Grimm Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
693 Hans Antonsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:48
344 Hans Petter Endresen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:17
683 Harald Christensen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:44
299 Harald Hørte Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
284 Harald Svendsen Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:18:09
734 Hege Rød Kort løype 50-54 Damer Egen 00:31:44
141 Hege Thorsen Lund Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
230 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
279 Helene Boswarva Kort løype U-16 Damer Egen 00:18:35
122 Helene Wathne Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
348 Helge Askildsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
433 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Arendal kommune 00:19:52
664 Henning Solheim Trim 60-64 Herrer Arendal kommune 00:00:00
332 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
296 Henrik Moberg Kort løype 45-49 Herrer Pusnes 00:23:18
69 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Doorway 00:15:24
58 Henrik Wilhelm Sissener Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
294 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
4 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:35:10
314 Hilde Birgit Moldestad Kort løype 40-44 Damer Kitron 00:21:00
345 Hilde Isaksen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
264 Hilde Johnsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
657 Hilde K. Delin Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
619 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
485 Hilde Marie Mikalsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:35:39
131 Hilde Omland Lindaas Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
202 Hilde Straand Åberg Trim 30-34 Damer Trim 00:00:00
755 Hilde Trannum Lang løype 40-44 Damer Egen 00:38:12
544 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:41
674 Ine Haugstveit Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
620 Inga Torp Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
598 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
248 Inger Brit Christensen Trim 50-54 Damer Agder Energi 00:00:00
439 Inger Johanne Fiuren Lang løype 40-44 Damer NAV Aust-Agder 00:39:56
547 Inger Johanne Pihlfeldt Kort løype 25-29 Damer Egen 00:20:01
115 Inger Lise Blix Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
163 Inger Magrethe Olsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
297 Inger Marie B. Damsgaard Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
169 Inger Marie Råna Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
462 Ingolf Harkestad Lang løype 35-39 Herrer UiA 00:31:09
700 Ingrid Aamodt Lang løype 60-64 Damer Grimtad kommune 00:37:46
258 Ingrid Haslemo Trim 50-54 Damer Sykehuspartner 00:00:00
382 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
233 Ingrid Zaar Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
484 Ingunn Løvdal Trim 40-44 Damer Løven 00:00:00
32 Ingunn Ånonsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
418 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Origo Solutions 00:21:40
648 Ingvild Øverbø Kort løype 16-19 Damer Egen 00:20:23
41 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
357 Ivar Lyngstad Lang løype 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:39:58
417 Jack Hansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:15
7 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
78 Jan Roger Christoffersen Kort løype 40-44 Herrer Gard 00:17:19
286 Jan Ronny Abusland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:01
468 Jan Rune Sjuls Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:39
500 Jan Tjøntveit Lang løype 45-49 Herrer Gromstad Auto 00:33:18
676 Janicke S. Mjåsund Kort løype 40-44 Damer Egen 00:19:12
702 Jannicke Sanner Lang løype 25-29 Damer Egen 00:39:44
726 Jarle Dønnestad Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:31
148 Jarle Mjåsund Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:35
399 Jeanette Abrahamsen Kort løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:20:57
466 Jens Olav Rydningen Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:19:09
16 Joachim Seldahl Bleika Trim 25-29 Herrer Ernst & Young 00:00:00
490 Joakim Johansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:58
779 Joao Pires Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:39
748 Johan Morten Tetlie Lang løype 50-54 Herrer Ericsson 00:30:27
124 John Stiansen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:08
342 John Åge Mjåland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
174 Jon Furre Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
168 Jon Haugenes Trim 40-44 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
359 Jon Olav Hanstad Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:03
287 Jonas Breimyr Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:00
720 Jonathan Kaaby Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:27
740 Jonny Antonsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:50
105 Jorid Holst Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
750 Jorunn Berg Kort løype 45-49 Damer Egen 00:19:10
746 Jorunn Skråning Kort løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:20:25
706 Juliane Svenningsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:19:54
464 Julie Bøhn Kort løype 35-39 Damer Egen 00:17:27
334 Julie Gundersen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:18:26
582 Julie Salomonsen Lang løype 25-29 Damer Egen 00:48:18
196 Julie Skjelnes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
36 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:24:17
465 Jørgen Guldal Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:31:39
699 Kai Arne Normann Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:10
649 Kaia Flaten Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
709 Kaja Olsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:19:12
209 Kari Auestad Vikingsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
616 Kari Lie Nilsen Trim 45-49 Damer Sykkelsport 00:00:00
171 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
191 Karin Glomsaker Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
724 Karin Lillejord Kristoffersen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:18:43
109 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
626 Karl Anton Schultz Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
375 Karoline Nilsen Lang løype 25-29 Damer Egen 00:42:33
669 Kathrine Beisland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
142 Katrine Olsen Trim 40-44 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
158 Kay Stahl Kort løype 35-39 Herrer Roxkex 00:18:16
511 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:34
488 Kenneth Skjulestad Lang løype 16-19 Herrer Sport 1 00:28:34
150 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
751 Kevin Svenningsen Lang løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:31:51
199 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
180 Kjell Birkeland Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
22 Kjell Holtebekk Trim 40-44 Herrer Ernst & Young 00:00:00
137 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
368 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:19:59
732 Kjell Olav Haugen Kort løype 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:23:30
479 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer KW Sørensen ... 00:00:00
12 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:35:55
736 Knut Berg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:17:06
320 Knut Erik Lyngroth Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:14:45
74 Knut Frode Bryn Kort løype 50-54 Herrer Doorway 00:16:47
778 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:23
403 Kristen Leifsen Lang løype 50-54 Herrer UiA 00:34:00
443 Kristian Agersborg Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:33:59
675 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Myra Trim 00:18:28
29 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:26
81 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:16:43
378 Kristin Farbergshagen Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:17:42
499 Kristin Flo Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:17:22
8 Kristin Hjelmaas Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
182 Kristin Tønnesen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
234 Kristine Senum Trim 30-34 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
711 Kristoffer Sælen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:14:38
352 Kåre Karlsen Trim 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
273 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
79 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Posten 00:21:38
605 Lalla Bentsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
773 Lars Mosberg Midtbøe Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:28:35
206 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
402 Leif Hodnebrog Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:31:55
477 Leif Salthaug Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
685 Leif Theodor Moen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:31:47
155 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
195 Lena Skjelnes Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
244 Lene Hefte Kilen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
118 Lene Holthe Trim 40-44 Damer SSA 00:00:00
356 Lill Torunn Egidius Trim 55-59 Damer NAV Aust-Agder 00:00:00
398 Lilly Berland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
749 Linda Kraft Kort løype 40-44 Damer Egen 00:21:46
321 Linda Sjursen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
673 Line Haugstveit Trim 40-44 Damer Sport 1 00:00:00
227 Line Lilleholt Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
617 Line Løvjomås Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
696 Line Nicolaysen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:21:30
543 Line Reinfjord Lang løype 30-34 Damer Sevan Marine 00:41:12
181 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Statens Vegv... 00:00:00
545 Lisbeth Forsdal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
661 Lise Pedersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
364 Lise Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:52
193 Liv Marit Høgseth Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
347 Lone Agersborg Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
486 Lone Hellevik Lang løype 40-44 Damer Egen 00:41:49
737 Louise Smith Harring Kort løype 35-39 Damer Egen 00:21:06
75 Mads Tengs-Larsen Kort løype 25-29 Herrer Doorway 00:18:29
323 Magne Isaksen Lang løype 55-59 Herrer BRG 00:31:44
17 Magnus Eivindstad Trim 25-29 Herrer Ernst & Young 00:00:00
160 Magnus G. Knutsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:13:25
679 Maiken Feller Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
408 Maja Marie Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:17:10
625 Marcel Paauw Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:40
228 Maria Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
2 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
216 Marianne Osmundsen Trim 55-59 Damer Politiet 00:00:00
667 Marie Borgen Trim 45-49 Damer J.J. Ugland 00:00:00
312 Marie D. Grøsle Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
680 Marike Pfefferkorn Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
671 Marion Bojanoski Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
469 Marit Vigeland Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
117 Marius Riis Holthe Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
729 Mathias Aaberg Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:53
704 Mats Jacobsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:22
656 May Britt Risbruna Trim 45-49 Damer Agder Energi 00:00:00
269 May Christine Arntzen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
432 May-Brit Grude Kort løype 50-54 Damer NOV APL 00:18:39
441 May-Linn Kihle Kort løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:22:27
614 Merethe Gabrielsen Lang løype 25-29 Damer Grimstad kom... 00:44:56
651 Mia Flaten Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
658 Mia Pettersson Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
770 Miriam Igland Kort løype 35-39 Damer Hestnes Mont... 00:23:07
175 Mirjam Sandberg Trim 60-64 Damer Gard 00:00:00
295 Monica Ellingsen Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
107 Monica M. Larsen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:21:03
300 Monika Hørte Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
290 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer A.A. Fylkesk... 00:23:40
475 Morten Haug Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
587 Morten Jørgensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:54
231 Morten Magelssen Kort løype 50-54 Herrer UiA 00:20:21
777 Målfrid Holtebekk Kort løype U-16 Damer Egen 00:29:26
629 Nanna L. Flaten Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
73 Nicolay Oland Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
745 Niels Garmann-Johsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:24:38
188 Nils Heldal Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:08
240 Nils Olaf Hurv Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
116 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:30:03
638 Nina Knutsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
645 Noah Haver Kort løype U-16 Herrer Egen 00:14:32
780 Noah Hovde Solberg Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:46
27 Norman Ugland Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:19:06
434 Norvald Andreassen Lang løype 35-39 Herrer Sparebanken Sør 00:34:24
165 Odd Hesthag Trim 65-69 Herrer Agder Energi 00:00:00
49 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Eaton Hernis 00:17:58
473 Oddbjørn Haugeto Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
70 Ola Rykhus Lang løype 35-39 Herrer Doorway 00:39:33
113 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:28:57
535 Olav Torve Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:32:40
690 Ole Andreas Hamsun Rysstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:32
592 Ole Bjarne Johnsen Trim 45-49 Herrer Posten 00:00:00
666 Ole Kristian Jensen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:22
646 Ole Matias Jakobsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:23
747 Ole Michael Namsvatn Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:33:57
470 Ole Petter Jensen Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
98 Ole-Magne Gilde Trim 50-54 Herrer Pusnes 00:00:00
682 Oline Christine Eikemo Kort løype U-16 Damer Egen 00:32:07
624 Oliv Langmyr Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
55 Ottar Vigerstøl Kort løype 40-44 Herrer Doorway 00:31:56
406 Ove Hetland Lang løype 50-54 Herrer NIBIO 00:38:02
139 Peder Jørgensen Lang løype 30-34 Herrer Baker Jørgensen 00:27:56
333 Peder Vetaas Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:14:53
397 Per Atle Baardson Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
84 Per Ellefsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:16:41
85 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Arendal Boli... 00:00:00
698 Per Ingar Røed Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:14:43
317 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:34:41
265 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
247 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Politiet 00:00:00
738 Petra Cyvin Storås Kort løype 16-19 Damer Egen 00:19:57
507 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:30:01
129 Petter Holthe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
739 Petter Nipedal Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:44
621 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
379 Preben Skretteberg Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:00
708 Preben Sørensen Kort løype 30-34 Herrer K.W. Sørense... 00:16:08
232 Pål A. Sørensen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:22
35 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
410 Ragnar Andresen Kort løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:16:03
637 Ragnfrid Igland Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
250 Ragnhild Lind Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
502 Randi Risdal Kort løype 20-24 Damer Egen 00:22:12
472 Raymon Omnes Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
540 Reidar Dalen Lang løype 55-59 Herrer Vegårshei Trim 00:41:35
225 Reidar Gunleifsen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
602 Reidar Kasin Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
183 Reidun Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:28:10
389 Renate Heen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:21:01
681 Renate Oveland Eikemo Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:19
48 Renate Vikingsdal Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
728 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:15:11
612 Rikke Flaten Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
672 Rine Teigen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
111 Rino Rudsli Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
400 Roald Nilsen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:22:38
716 Robert Smådal Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:01
374 Roland Nilsen Lang løype 40-44 Herrer IMS 00:36:13
25 Ronnie Cau Nicklasson Trim 30-34 Herrer Ernst & Young 00:00:00
391 Roy Gundersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:59
753 Roy Levi Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:30
553 Ruben Torp Kvasjord Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:15
285 Rune Alstrup Furre Lang løype 35-39 Herrer Agder Energi 00:33:10
101 Rune Hvass Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:15:55
722 Rune Kristoffersen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:58
445 Rune Lien Kort løype 25-29 Herrer NOV APL 00:20:02
77 Rune Ribe Trim 55-59 Herrer Doorway 00:00:00
718 Rune Terjesen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:42
517 Rune Tverbakk Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:16:13
713 Samson Amanuel Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:14:04
102 Sigrun Lundberg Lang løype 60-64 Damer Arendal kommune 00:47:44
186 Silje Strand Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
380 Simen Westlie Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:17
471 Simon Birkefledt Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
145 Simona Rabasauskiene Trim 25-29 Damer Baker Jørgensen 00:00:00
731 Sindre Hørte Vigsnes Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:18:13
458 Siri Moberg Kort løype 50-54 Damer Egen 00:21:33
775 Siri U. Haugen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:38:22
335 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
633 Sissel Nilsen Trim 40-44 Damer J.J. Ugland 00:00:00
119 Sissel Wathne Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
355 Siv Tone Johansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
654 Solfrid Ristesund Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
489 Solveig Granås Lang løype 45-49 Damer Egen 00:34:45
219 Solveig Indrebø Madsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
249 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:23:51
643 Solveig Nilsen Kort løype U-16 Damer IMS 00:22:46
341 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
631 Solveig Vikingsdal Trim 60-64 Damer Risør kommune 00:00:00
772 Sondre Olafsen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:23
478 Stanley Esperaas Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
277 Stein Reinholt Jensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:22:54
162 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
644 Stein Tore Foss Lang løype 35-39 Herrer IMS 00:35:46
5 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:35:08
487 Steinar Gundersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:22
774 Steinar Krogstad Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:36
623 Steinar Langmyr Trim 50-54 Herrer Nettpartner 00:00:00
223 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
647 Stian Flo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:11:59
52 Stig Eilertsen Trim 45-49 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
197 Stig Johnsen Lang løype 45-49 Herrer Pusnes 00:35:59
159 Stig Knutsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
730 Stig Tore Aaberg Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:54
416 Stine Råbu Nilsen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:21:42
491 Susanne Johansen Kort løype U-16 Damer Egen 00:19:19
54 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
253 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
185 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
509 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:15:56
580 Svein Teistedal Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:35:54
315 Svend Ole Heggedal Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:16:27
170 Sverre Solberg Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
120 Sverre Valvik Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
133 Synnøve Solheim Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
97 Sølvi A. Gilde Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
459 Tellef Christensen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:32
132 Terje Belland Pedersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:35:05
425 Terje Bruborg Lang løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:28:20
255 Terje Osmundsen Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
67 Terje Pfefferkorn Trim 50-54 Herrer Doorway 00:00:00
204 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
327 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:32:35
719 Thomas Blom Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:09
607 Thomas Thuv Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
99 Tom Mølgaard Lang løype 50-54 Herrer SSA 00:36:31
270 Tom Østerhus Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
167 Tommy Råna Kort løype 40-44 Herrer Kitron 00:17:23
756 Tone Berit Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
622 Tone Byttingsmyr Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
440 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:22:22
103 Tone Jevne Kort løype 45-49 Damer A.A. Fylkesk... 00:19:21
684 Tonje Helle Flo Lang løype 25-29 Damer Egen 00:29:13
555 Tonje Ryssgård Kort løype 40-44 Damer Egen 00:19:11
61 Tor Kristian Hovatn Trim 20-24 Herrer Doorway 00:00:00
521 Tor Magne Fåland Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
311 Torbjørn Skarpeteig Kort løype 65-69 Herrer Arendal kommune 00:19:49
224 Tore Christiansen Trim 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
558 Tore Frydenberg Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:05
87 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
474 Torfinn Kvalsvik Trim 40-44 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
164 Torfinn Tveito Trim 80-84 Herrer Politiet 00:00:00
609 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:19:30
600 Torgeir Neset Trim 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
518 Torger Singelstad Lang løype 35-39 Herrer Arendal kommune 00:26:51
606 Torild Baardsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
603 Torild Rønningen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
451 Torill Haagensli Kort løype 45-49 Damer Egen 00:18:24
689 Tormod Karlsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
226 Torstein Beisland Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
548 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:34:58
66 Torstein Elvrum Trim 30-34 Herrer Doorway 00:00:00
260 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
396 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo Solutions 00:32:56
495 Trygve O. Nilsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:19
640 Trym Jensen Trim U-16 Herrer Myra Trim 00:00:00
11 Turi Jacobsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
635 Unni K. Stebekk Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
282 Unni Ødegård Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
306 Valgjerd Helene Nistad Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
72 Vegard Dalheim Tveide Trim 25-29 Herrer Doorway 00:00:00
776 Vegard Elias Mathiesen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:21
615 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UIA 00:00:00
390 Vidar Aas Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
262 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:28
481 Vidar Hellum Trim 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
110 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
721 Vidar Ås Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:36:18
3 Vigdis Stølefjell Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
604 Viktor Rønningen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
710 Vilde Geitrem Kort løype U-16 Damer Egen 00:19:24
140 Viviana Hiis Lang løype 30-34 Damer Baker Jørgensen 00:30:59
121 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
201 Wenke Lyberg Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
741 Werede Mebrahtu Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:28:53
593 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
331 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
59 Yngve Glen Kjersmeier Trim 40-44 Herrer Doorway 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:17:29
218 Øivind Madsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
50 Øyvind Bergerud Nygård Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
411 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
373 Øyvind Nilsen Lang løype 35-39 Herrer IMS 00:29:05
688 Øyvind Solli Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:09
123 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
447 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer SSA 00:17:36
136 Åshild Bruun-Gundersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:24:59

Antall: 565
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows