TimeService

Høst Bedrifts o-løp

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 okt 2017
4
10

Moltemyr skole, Arendal - 02 okt 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
125 Anna Sofie Hoff Gruppe 1 16-19 Damer Egen 00:35:52
24 Anne Heidrun Risdal Gruppe 1 55-59 Damer Egen 00:40:07
128 Anne Marie Studsrud Gruppe 1 50-54 Damer Egen 00:55:12
14 Bjørn Idar Sætran Gruppe 1 45-49 Herrer Agder Rengjørin... 00:21:15
8 Egil Fossum Gruppe 1 50-54 Herrer MacGregor Pusne... 00:29:45
19 Einar Eskilt Gruppe 1 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:29:50
97 Erling Lauvrak Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:47:48
113 Even Fossum Gruppe 1 16-19 Herrer Egen 00:21:22
79 Finn Ole Jørgensen Gruppe 1 65-69 Herrer Statens Vegvese... 00:23:48
2 Frode Sørensen Gruppe 1 40-44 Herrer K. W. Sørensen ... 00:00:00
71 Glenn Ager-Wick Gruppe 1 55-59 Herrer Egen 00:25:15
190 Hogne Lilleås Gruppe 1 45-49 Herrer Egen 00:00:00
100 Inge Hauge Gruppe 1 45-49 Herrer Norsafe 00:31:25
78 Inge Skjævesland Gruppe 1 65-69 Herrer IF 00:37:26
30 Ingeborg Bøbel Gruppe 1 70-74 Damer Agderposten 00:50:02
111 Jan Egil Hageli Gruppe 1 60-64 Herrer Den norske kirk... 00:35:19
50 Jan Petter Jansen Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:47:12
124 Jorunn Aarrestad Gruppe 1 45-49 Damer J.J. Ugland 00:44:03
1 Kenneth Ånonsen Gruppe 1 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:29:34
3 Kjell Walter Sørensen Gruppe 1 65-69 Herrer K W Sørensen Ei... 00:00:00
83 Kristen Daland Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:33:27
141 Kristian Vågsnes Gruppe 1 40-44 Herrer Egen 00:30:27
191 Kristine Aarrestad Gruppe 1 45-49 Damer Egen 00:28:40
62 Magnus Fossum Gruppe 1 U-16 Herrer Graneavtalen 20... 00:26:04
93 Marianne Hauge Gruppe 1 45-49 Damer SSA 00:32:21
145 Nils-Henrik Pedersen Gruppe 1 50-54 Herrer Egen 00:54:07
27 Oddny Jørgensen Gruppe 1 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:32:17
112 Per Magne Hoff Gruppe 1 50-54 Herrer Skatteetaten 00:36:58
67 Per Olav Nærestad Gruppe 1 50-54 Herrer Sparekassa 00:18:07
54 Reidar Grøsle Gruppe 1 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:45:21
11 Rolf Mikkelsen Gruppe 1 70-74 Herrer Multiconsult 00:45:05
192 Runar Leirvik Gruppe 1 45-49 Herrer Egen 00:47:17
90 Stein Reinholt Jensen Gruppe 1 75-79 Herrer Egen 00:41:30
6 Svein Rosland Gruppe 1 55-59 Herrer Statens vegvese... 00:27:53
116 Terje Urfjell Gruppe 1 50-54 Herrer Telenor 00:22:26
189 Tom Arild Karlsen Gruppe 1 45-49 Herrer Egen 00:23:24
77 Tore Arvid Eskilt Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:00:00
188 Unni Strand Karlsen Gruppe 1 45-49 Damer Egen 00:32:19
85 Widar T. Løland Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:33:20
80 Øivin Simonsen Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:31:19

Antall: 40
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows