TimeService

Høst Bedrifts o-løp

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 okt 2017
4
10

Gjervoldsøy, Hisøy - 09 okt 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
108 Amalie Ringvoll Gruppe 1 U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:37:56
125 Anna Sofie Hoff Gruppe 1 16-19 Damer Egen 00:49:36
128 Anne Marie Studsrud Gruppe 1 50-54 Damer Egen 01:35:45
87 Arne Kristian Skiftenes Gruppe 1 70-74 Herrer Multiconsult 00:56:43
52 Christine Mikkelsen Gruppe 1 40-44 Damer Grimstad kommun... 00:29:51
149 Dag Pettersen Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 01:04:53
8 Egil Fossum Gruppe 1 50-54 Herrer MacGregor Pusne... 00:50:11
19 Einar Eskilt Gruppe 1 40-44 Herrer Statens vegvese... 00:39:21
129 Einar Krafft Myhren Gruppe 1 50-54 Herrer Arendal kommune 00:51:38
23 Ellen Sundsdal Gruppe 1 50-54 Damer Posten 01:11:06
32 Erik Broers Damsgaard Gruppe 1 45-49 Herrer SSA 00:00:00
97 Erling Lauvrak Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:58:10
113 Even Fossum Gruppe 1 16-19 Herrer Egen 00:33:12
79 Finn Ole Jørgensen Gruppe 1 65-69 Herrer Statens Vegvese... 00:33:17
2 Frode Sørensen Gruppe 1 40-44 Herrer K. W. Sørensen ... 00:37:56
4 Geir Jonny Ringvoll Gruppe 1 45-49 Herrer Stærk & co as 00:36:41
107 Georg Smedsaas Gruppe 1 35-39 Herrer Egen 00:38:41
71 Glenn Ager-Wick Gruppe 1 55-59 Herrer Egen 00:30:06
10 Glenn Solberg Gruppe 1 45-49 Herrer Statens vegvese... 00:40:58
181 Gunnar Dag Tørå Gruppe 1 65-69 Herrer Stat & Fylke 00:33:22
193 Halvard Erlandsen Gruppe 1 U-16 Herrer Egen 00:43:28
73 Helge Christensen Gruppe 1 60-64 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
68 Helge Fossøy Gruppe 1 50-54 Herrer Stat & Fylke 00:27:03
182 Håkon Håversen Gruppe 1 50-54 Herrer Grimstad kommun... 00:30:05
38 Ine Mikkelsen Gruppe 1 U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:47:23
78 Inge Skjævesland Gruppe 1 65-69 Herrer IF 00:39:38
30 Ingeborg Bøbel Gruppe 1 70-74 Damer Agderposten 01:03:36
58 Inger Marie Damsgaard Broers Gruppe 1 40-44 Damer SSA 00:34:55
111 Jan Egil Hageli Gruppe 1 60-64 Herrer Den norske kirk... 00:54:26
50 Jan Petter Jansen Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:00:00
195 Jan Petter Laugen Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:42:33
180 John Åge Mjåland Gruppe 1 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:58:48
194 Kari Timenes Laugen Gruppe 1 70-74 Damer Egen 00:40:21
1 Kenneth Ånonsen Gruppe 1 45-49 Herrer Idrettsadminist... 00:34:29
3 Kjell Walter Sørensen Gruppe 1 65-69 Herrer K W Sørensen Ei... 00:37:08
83 Kristen Daland Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:41:21
33 Kurt Johan Dalen Gruppe 1 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
37 Lise Mikkelsen Gruppe 1 U-16 Damer Graneavtalen 20... 00:50:52
20 Magne Blågestad Gruppe 1 65-69 Herrer Posten 00:00:00
62 Magnus Fossum Gruppe 1 U-16 Herrer Graneavtalen 20... 00:44:29
92 Malin Hauge Gruppe 1 16-19 Damer Egen 00:32:48
115 Marianne Bjørkenes Gruppe 1 35-39 Damer Nye Veier 00:00:00
93 Marianne Hauge Gruppe 1 45-49 Damer SSA 00:37:26
95 Marianne Tønseth Gruppe 1 45-49 Damer Arendal Kommune 00:42:25
145 Nils-Henrik Pedersen Gruppe 1 50-54 Herrer Egen 01:31:45
169 Nora Johansen Gruppe 1 35-39 Damer SSA 00:39:23
27 Oddny Jørgensen Gruppe 1 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:47:52
67 Per Olav Nærestad Gruppe 1 50-54 Herrer Sparekassa 00:24:04
56 Per Reidar Spieler Gruppe 1 75-79 Herrer Egen 00:56:11
54 Reidar Grøsle Gruppe 1 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:50:33
11 Rolf Mikkelsen Gruppe 1 70-74 Herrer Multiconsult 01:01:11
142 Rolf Øystein Andersen Gruppe 1 65-69 Herrer SKD 00:00:00
60 Sigrun Erlandsen Gruppe 1 50-54 Damer A.A. Fylkeskomm... 00:54:48
90 Stein Reinholt Jensen Gruppe 1 75-79 Herrer Egen 00:56:35
165 Stig Knutsen Gruppe 1 45-49 Herrer Egen 00:51:31
6 Svein Rosland Gruppe 1 55-59 Herrer Statens vegvese... 00:29:55
81 Sverre Valvik Gruppe 1 65-69 Herrer Arendal Fosseko... 01:08:03
116 Terje Urfjell Gruppe 1 50-54 Herrer Telenor 00:31:11
77 Tore Arvid Eskilt Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:00:00
167 Torstein Thorsen Ekern Gruppe 1 40-44 Herrer Egen 00:00:00
99 Trond Fossnes Gruppe 1 45-49 Herrer Arendal kommune 00:39:26
130 Tuva Krafft Myhren Gruppe 1 U-16 Damer Egen 01:20:00
85 Widar T. Løland Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:42:27
80 Øivin Simonsen Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:36:37
88 Øystein Bedford Pedersen Gruppe 1 70-74 Herrer Statens Vegvese... 00:54:47

Antall: 65
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows