TimeService

Høst Bedrifts o-løp

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 okt 2017
4
10

Tangen, Hisøy - 23 okt 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
108 Amalie Ringvoll Gruppe 1 U-16 Damer Graneavtalen... 00:28:48
126 Andreas Sælsbråthen Gruppe 1 35-39 Herrer Gard 00:00:00
24 Anne Heidrun Risdal Gruppe 1 55-59 Damer Egen 00:36:04
128 Anne Marie Studsrud Gruppe 1 50-54 Damer Egen 01:01:31
183 Christian Ånonsen Gruppe 1 U-16 Herrer Egen 00:41:44
8 Egil Fossum Gruppe 1 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:32:16
129 Einar Krafft Myhren Gruppe 1 50-54 Herrer Arendal kommune 00:34:09
97 Erling Lauvrak Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:45:13
113 Even Fossum Gruppe 1 16-19 Herrer Egen 00:22:35
79 Finn Ole Jørgensen Gruppe 1 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:29:24
2 Frode Sørensen Gruppe 1 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:33:27
4 Geir Jonny Ringvoll Gruppe 1 45-49 Herrer Stærk & co as 00:32:04
107 Georg Smedsaas Gruppe 1 35-39 Herrer Egen 00:25:46
71 Glenn Ager-Wick Gruppe 1 55-59 Herrer Egen 00:27:13
182 Håkon Håversen Gruppe 1 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:25:56
78 Inge Skjævesland Gruppe 1 65-69 Herrer IF 00:33:31
58 Inger Marie Damsgaard Broers Gruppe 1 40-44 Damer SSA 00:28:42
177 Ingrid Bøylestad Landa Gruppe 1 45-49 Damer Egen 00:29:49
111 Jan Egil Hageli Gruppe 1 60-64 Herrer Den norske k... 00:34:50
70 Jan Vidar Wernersen Gruppe 1 55-59 Herrer Kitron 00:27:00
1 Kenneth Ånonsen Gruppe 1 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:28:57
82 Kjell Brevik Gruppe 1 65-69 Herrer Politiet 00:39:59
7 Kjell Sandåker Gruppe 1 60-64 Herrer Egen 00:32:28
3 Kjell Walter Sørensen Gruppe 1 65-69 Herrer K W Sørensen... 00:35:11
141 Kristian Vågsnes Gruppe 1 40-44 Herrer Egen 00:00:00
76 Kåre Jørgensen Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:47:16
62 Magnus Fossum Gruppe 1 U-16 Herrer Graneavtalen... 00:00:00
92 Malin Hauge Gruppe 1 16-19 Damer Egen 00:23:37
93 Marianne Hauge Gruppe 1 45-49 Damer SSA 00:30:44
153 Marit Vågsnes Gruppe 1 65-69 Damer Kolbotn Skimt 00:48:58
15 Morten Benestad Gruppe 1 60-64 Herrer Stat & Fylke 00:40:59
169 Nora Johansen Gruppe 1 35-39 Damer SSA 00:31:52
27 Oddny Jørgensen Gruppe 1 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:36:06
67 Per Olav Nærestad Gruppe 1 50-54 Herrer Sparekassa 00:22:14
54 Reidar Grøsle Gruppe 1 70-74 Herrer Stat & Fylke 00:42:57
11 Rolf Mikkelsen Gruppe 1 70-74 Herrer Multiconsult 00:43:27
90 Stein Reinholt Jensen Gruppe 1 75-79 Herrer Egen 00:35:40
104 Steinar Fjellberg Gruppe 1 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:29:24
165 Stig Knutsen Gruppe 1 45-49 Herrer Egen 00:37:57
6 Svein Rosland Gruppe 1 55-59 Herrer Statens vegv... 00:31:05
116 Terje Urfjell Gruppe 1 50-54 Herrer Telenor 00:26:06
130 Tuva Krafft Myhren Gruppe 1 U-16 Damer Egen 00:43:47
85 Widar T. Løland Gruppe 1 70-74 Herrer Egen 00:35:13
80 Øivin Simonsen Gruppe 1 65-69 Herrer Egen 00:32:28

Antall: 44
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows