TimeService

Agderposten Lysløypekarusell 2017

Bedriftsidretten Aust-Agder
24 okt 2017
6
121

Dømmesmoen - 05 des 2017

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1333 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1353 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1393 Andrè Godtfredsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:18:14
1369 Anita Lomåsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1358 Anne May Larsson Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1337 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
1359 Bjørg Bjerke Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1368 Brit Elisabeth Beisland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1338 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
1349 Bård Buer Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1420 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1400 Christian Pedersen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:22:40
1450 Daniel Hetland Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:16:23
1448 Egil Vehusheia Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:14:54
1410 Einar Solum Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:18:58
1401 Ellen Bie Øiestad Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1404 Ellen Norgård Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1344 Endre Røynstrand Fellesstart 60-64 Herrer SSA 00:21:23
1361 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1351 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1350 Frode Bjørnstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1378 Georg Smedsaas Fellesstart 35-39 Herrer SSA 00:14:08
1334 Grete Kristensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1373 Hege Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1445 Helge Fossøy Fellesstart 50-54 Herrer UiA 00:18:09
1402 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1421 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
1427 Ingrid Aamodt Fellesstart 60-64 Damer Egen 00:21:20
1360 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1362 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1386 Julie Ørum Fellesstart 35-39 Damer Egen 00:23:22
1354 Jørgen Guldal Fellesstart 25-29 Herrer Egen 00:16:37
1447 Kari Berglund Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
1365 Katrine Bjørklund Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
1397 Kenneth Halvorsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1442 Kenneth Larsen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:16:27
1339 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
1357 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT-Skog 00:00:00
1396 Kjetil Nyvold Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:19:15
1395 Kristen Igland Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:20:39
1418 Kristen Leivsen Fellesstart 50-54 Damer Egen 00:17:56
1370 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1394 Kristoffer Seland Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:16:54
1391 Kåre Vetaas Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:20:06
1366 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1412 Leif Hodnebrog Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:17:22
1335 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1330 Lucia Philipp Fellesstart 16-19 Damer Egen 00:14:15
1375 Marie Bjelland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1374 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
1411 Monica Kolstad Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1389 Nils Olav Karlsen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:15:01
1408 Odd karsten Larsen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:20:56
1449 Ove Hetland Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:21:49
1387 Per Ivar Olsen Fellesstart 50-54 Herrer Arendal kommune 00:17:12
1384 Per Julius Ørum Fellesstart 65-69 Herrer Politiet 00:23:14
1415 Rune Heia Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:18:37
1441 Sigrun Askeland Fellesstart 45-49 Damer Egen 00:20:46
1346 Silje Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:16:39
1356 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1385 Solveig Ørum Fellesstart 60-64 Damer Egen 00:28:13
1382 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1348 Susanne Storbråthen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1336 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1381 Svein Rune Askeland Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:20:27
1444 Sverre Engebretsen Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:18:20
1355 Tone Gunn Kristiansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1332 Tor Geir Vigerstøl Trim 40-44 Herrer Rejlers 00:00:00
1367 Torborg Tømte Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1383 Tore Frydenberg Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:26:00
1392 Tore Skåland Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:19:28
1437 Torstein Valvik Fellesstart 25-29 Herrer Egen 00:18:55
1379 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1371 Trond Farbergshagen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:17:17
1376 Wenche Jacobsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1380 Øystein Johansen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:17:37
1345 Åse Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:18:51

Antall: 77
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows