TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
826

Hove - 03 apr 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
621 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
466 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
198 Aase Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
430 Adrian Westgård Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:19:43
62 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
272 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:45:32
64 Alexandra Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
153 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1019 Alma S. Johansen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
393 Altaieb Hassan Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:39:10
1007 Amalie Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
70 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
342 Anders Vestøl Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:37:03
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:50:39
341 Andreas Værland Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:36:24
313 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:28:03
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
91 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:23:47
312 Anne Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
479 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1009 Astrid Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
371 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
620 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
56 Audun Olsbo Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
1027 Beate Raknes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
110 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:04
184 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
364 Bernt Johansson Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:05
300 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
429 Bjørn Christiansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:20
419 Bjørn Olav Raksnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:44:55
204 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
276 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
336 Bodil Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør Kommune 00:00:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:32:45
374 Brit Opheim Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
269 Bård Buer Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
194 Carl Gjeruldsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:28:50
411 Cathrine Jørgensen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:38:12
329 Cathrine Søndeled Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
308 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
279 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:29:02
427 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:45:13
425 Christina Fritzen Lang løype 30-34 Damer Egen 01:11:50
409 Christina Hoel Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
284 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
115 Dag Tørnes Trim 45-49 Herrer Ericsson 00:00:00
239 Dagfinn Jernes Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:26:54
397 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:01
260 Daniel Krath Lang løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:55:19
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
396 Egil Vehusheia Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:53
332 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellevik Hus 00:00:00
205 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:23:13
406 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:15
1021 Elias Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
322 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
296 Elisabeth Brekke Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
55 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
84 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
235 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
39 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:26:28
71 Erik Songe-Møller Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:54:06
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
413 Eva Møller Pettersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
353 Evind Seland Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
43 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
378 Finn Egil Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
401 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:45
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
293 Frank Foss Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
294 Frida Fosse Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1018 Frida S. Johansen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1008 Frida Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
143 Frode Edvardsen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:45:23
158 Frode Holm Larsen Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:22:28
394 Frode Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:00
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:10
439 Geir Kleven Kort løype 50-54 Herrer Agder Energi 00:25:13
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
261 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
380 Georg Smedsaas Trim 35-39 Herrer SSA 00:00:00
287 Gina Jørgensen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
473 Gina Jørgensen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
343 Gine Johansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
61 Gry Schjølberg Kort løype 55-59 Damer Egen 00:31:06
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
221 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1024 Gustav Hagerup Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
298 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritim 00:46:09
315 Hanne Haslemo Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
373 Hans Kristian Bilstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
388 Harald Brunvand Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
309 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
440 Hege Therese Lindland Kort løype 20-24 Damer Agder Energi 00:27:53
391 Heidi Johansen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:01
1004 Heine Johansen Smedsaas Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
428 Heine johnsen Smedsaas Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
63 Helene Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
268 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Rygene Trim 00:00:00
142 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
271 Helge Fossøy Kort løype 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:23:41
431 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:28
1002 Helle Frivold Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1017 Helle S. Johansen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
245 Henriette Walbeck Hoddevik Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
32 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA 00:44:59
103 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Euronics 00:00:00
415 Henrik Mortensen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:44:39
172 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:19:59
182 Herdis Aasheim Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
318 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
302 Hilde Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:22:14
436 Hogne Stokke Lilleaas Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:21:46
233 Håvard Vad Petersson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:40:00
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
306 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
215 Inger Førland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
171 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
314 Ingrid Haslemo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
424 Ingrid Kallevig Lang løype 30-34 Damer Egen 01:11:51
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
331 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
122 Ivar Lyngstad Trim 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
442 Iver Pedersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:50
220 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
137 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
384 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:07
1025 Johan Hagerup Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
363 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
337 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
265 Jonas Bruun Gundersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:25
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
18 Jorid Holst Kort løype 35-39 Damer Egen 00:25:05
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
264 Jostein Hetland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:29:57
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
78 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:41
288 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi 00:00:00
464 Kaja Strømsnes Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:01
310 Kari Berggren Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
324 Kari Pedersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
347 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
118 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
257 Karina Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
340 Karine Vestøl Lang løype 20-24 Damer Egen 00:44:15
321 Karl Peder Laulo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
335 Karoline Joabsson Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:45:52
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
187 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
379 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
193 Kjell Birkeland Trim 80-84 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
422 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørense... 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:35
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
217 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
435 Kornelia Juul Nyland Kort løype 16-19 Damer Egen 00:28:45
14 Kristen Igland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:37
212 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA 00:48:36
465 Kristian Lauvdal Bie Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:50
274 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:30:12
259 Kristian Øverbø Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
27 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
22 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
44 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
432 Kristoffer Seland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:28
249 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
125 Larisa Nedbaeva Kort løype 16-19 Damer Egen 00:25:16
278 Lars Håkon Hegertun Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:47:04
66 Leif Bjørklund Kort løype 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:30:34
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:46:47
185 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
438 Lene Hodnebrog Kort løype 20-24 Damer Egen 00:32:53
9 Lene Holthe Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:06
116 Lill Torunn Egidius Trim 60-64 Damer NAV BIL 00:00:00
400 Line Hegland Eriksen Lang løype 20-24 Damer Egen 00:58:46
420 Line Håversen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
301 Line Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
441 Line Pedersen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:32:35
149 Linn Hægeland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:31:00
1010 Linnea Sofie Vistel Andersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
189 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
192 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
344 Lisbeth Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:28:32
270 Lisbeth Christensen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
357 Lisbeth Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
414 Lisbeth Omholt Forsdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:31:43
247 Lise Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
372 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
410 Liv Agnete Markhus Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
188 Lone Agersborg Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
423 Lone Hellevik Kort løype 40-44 Damer Egen 00:26:31
175 Mads Tengs-Larsen Kort løype 30-34 Herrer Telecomputing 00:22:46
297 Magne Isaksen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:27:00
255 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1015 Magnus Elverum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
389 Magnus Kleppe Brunvand Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1001 Magnus Kleppe Brunvand Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:18
330 Margaret Lundstøl Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
285 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
232 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
437 Marie Brekkemoen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:26:37
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
445 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
515 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1005 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
354 Marthe Heldal Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
58 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
234 Martine Marcussen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
390 Mathias Berg Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:38:04
399 Mathias Espeland Trondal Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:40:46
1016 Mathilde Elverum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
31 Maud Ingeborg Svevad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:59:33
345 May Brit Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
105 May- Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:33:10
443 Merete Stokke Kort løype 40-44 Damer Egen 00:31:05
320 Mette Laulo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
338 Michelle R. Hanstad Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1023 Milla Sofie Solheim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
53 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
54 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
382 Morten Frivold Kort løype 40-44 Herrer Båsland 00:21:38
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
286 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:32:55
231 Nils Ole Sundet Trim 40-44 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
381 Nora Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
346 Norunn Westersund Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
167 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:25:43
57 Oddvar Paulsen Kort løype 60-64 Herrer Agderposten 00:32:53
358 Olav Hansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:44:42
82 Ole Henrik Heidenberg Trim 55-59 Herrer Sam Eyde Vgs. 00:00:00
359 Ole Petter Vestøl Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:45:35
1003 Otto Johansen Smedsaas Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
392 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:10
362 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:29:35
1011 Pernille Vistel Andersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
283 Peter Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
114 Peter Woods Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:44:22
1012 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
408 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:30:00
367 Pål Sundby Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
385 Rafa Mertens Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:50
34 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
144 Ragna Sølvi Pedersen-Rønningen Lang løype 30-34 Damer Statens vegv... 01:00:05
386 Ragnhild Abusland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:27:13
1014 Rebekka Elverum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
377 Reidun Ørum Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:15
150 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:28:00
311 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
197 Rigmor Snarheim Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
267 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
223 Rita Lysfjord Svensen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
402 Rita Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
361 Roald Nilsen Kort løype 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:38:00
403 Rolf Birger Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:26:44
73 Rune Heia Kort løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:24:21
281 Rune Hvass Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:48:37
1013 Sandra Grorud Råna Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
395 Sandra L. Fosse Kort løype 30-34 Damer Egen 00:31:08
1020 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
444 Sidsel Larsen Kort løype 60-64 Damer Egen 00:30:03
334 Signy Robstad Aas Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
292 Sigrun Moe Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:40:06
224 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
304 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:37:43
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
350 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Herrer Risør komme 00:00:00
412 Sondre Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:13
200 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:50:32
85 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
15 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:28:57
387 Stian Midttun Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
433 Stian Mørland Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
365 Stig Axelsen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:44:06
339 Stig Johnsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:12
79 Stine Wikanes Hansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:31:09
49 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
434 Susanne Paulsen Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
266 Susanne Storbråten Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
186 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
366 Svein Andreas Axelsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:42:58
86 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:27:53
421 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:56
95 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
323 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
1086 Teo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
170 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
426 Tina Solheim Kort løype 30-34 Damer Egen 00:22:02
229 Tommy Bollman Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:31:09
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
407 Tonje Dalen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:29:07
405 Tore Buer Christensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:46:02
360 Tore Frydenberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
199 Torfinn Tveito Trim 85-89 Herrer Politiet 00:00:00
325 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
24 Torhild Henningsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
327 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
303 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
168 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:37
179 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:33:41
165 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
416 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
3 Tove Løvik Johansen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:29:12
244 Trude Hokstad Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
262 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
248 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
228 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
356 Vaiva Nielsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
316 Vegard Sundsby Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:39:51
1026 Vegard Wang Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
256 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:31:16
155 Victoria Aas Trim 40-44 Damer Nidelvjentene 00:00:00
7 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
92 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1022 Viktor Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
326 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
404 Viljar Buer Christensen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:36:54
375 Walter Opheim Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
295 Wenche Johannessen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
417 William Johansen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:30:57
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
102 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Euronics 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:56
418 Øystein Rossland Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:25:23
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
307 Åse Gjevdeli Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:21:31

Antall: 402
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Hove

Løp i serien

Asdal (14 aug 2018)
Tvedestrand (21 aug 2018)
Bibelskolen, Østerhus (04 sep 2018)
Birkenlund, Heitjenn (11 sep 2018)
Fevik lysløype, Hausland (18 sep 2018)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (25 sep 2018)

Se også
Hove: 2017 resultater