TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
932

Vik, Fjære skole - 10 apr 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
466 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
550 Adrian Stengelvik Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:01
62 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
272 Aleksander Lydersen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:16:02
64 Alexandra Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
153 Alf Kristian Alfsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:50
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
70 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
539 Andrè Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Relacom 00:16:18
38 Andreas Tveiten Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:26
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:52
117 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:30
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
541 Ann Malen Engenes Kort løype 16-19 Damer Egen 00:16:45
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
141 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom BIL 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
91 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:18:24
510 Anne Marie Hausland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:18:43
36 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
450 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
567 Arnstein Øyslebø Kort løype 55-59 Herrer J.J. Ugland 00:24:47
536 Asborg Sundby Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
214 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
112 Astri L. Wilmann Kort løype 40-44 Damer Egen 00:24:31
479 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
371 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
203 Axel W.B. Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:12
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
558 Beate Raknes Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:53
1027 Beate Raknes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
110 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:04
184 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
498 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
21 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
364 Bernt Johansson Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:16:05
300 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
90 Bjørn Heggelund Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
419 Bjørn Olav Raksnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:55
204 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
276 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
483 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
277 Borghild Astrid Høyland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:22:44
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:24:45
447 Brit Fossli Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
462 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
269 Bård Buer Trim 55-59 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
507 Carla Brandt Kort løype 40-44 Damer Egen 00:16:43
411 Cathrine Jørgensen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:28:03
308 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
28 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:11
279 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:21:27
427 Christian Solheim Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:35
409 Christina Hoel Kort løype 40-44 Damer Egen 00:18:06
115 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:20:06
239 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
524 Dan Børge Klungebo Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:17
397 Daniel Hetland Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
553 Daniel Konnestad Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:29
260 Daniel Krath Kort løype 30-34 Herrer Grimstad kom... 00:18:31
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
126 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
446 Egil Evensen Trim Ukjent Herrer Egen 00:00:00
396 Egil Vehusheia Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:13:43
332 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellevik Hus 00:00:00
205 Einar Solum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:17:07
93 Eivind Austad Trim 60-64 Herrer Rejlers BIL 00:00:00
496 Eivind Blågestad Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:25
499 Eivind Tunsberg Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:50
253 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1021 Elias Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
522 Elisabeth Aasbø Larsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
296 Elisabeth Brekke Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
55 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
230 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
1038 Ella Myklebust Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
84 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
235 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
549 Emil Kristensen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:19
39 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:18:17
71 Erik Songe-Møller Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:04
548 Erlend Jacobsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:29
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
546 Even Reinhardsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:36
353 Evind Seland Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
458 Evy Heien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
43 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
545 Felix Fjelldal Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:59
566 Fin-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
378 Finn Egil Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
560 Fiona Austenå Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:06
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
556 Frank Post Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:16:29
1018 Frida S. Johansen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1008 Frida Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
143 Frode Edvardsen Kort løype 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:16:00
158 Frode Holm Larsen Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:17:51
472 Frode Iunker Andersen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
394 Frode Nilsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:17:39
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:27
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
261 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
380 Georg Smedsaas Trim 35-39 Herrer SSA 00:00:00
473 Gina Jørgensen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
343 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:21:31
101 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
474 Grethe Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
468 Gunnar Sundtjønn Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
45 Guri Enoksen Trim 60-64 Damer Agderposten 00:00:00
1024 Gustav Hagerup Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
298 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Kort løype 45-49 Herrer Maritim 00:16:11
1031 Hannah B. Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
315 Hanne Haslemo Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
373 Hans Kristian Bilstad Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
309 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1037 Hedda Dehli Frøstrup Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
532 Hege Løuvland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:59
391 Heidi Johansen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:19:45
242 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
48 Heidi Sørensen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
1004 Heine Johansen Smedsaas Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
63 Helene Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
531 Helene Kløcker Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:08
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
206 Helene Rakeie Kort løype 35-39 Damer Arendal kommune 00:23:12
268 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Rygene Trim 00:00:00
142 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
271 Helge Fossøy Trim 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
1017 Helle S. Johansen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
245 Henriette Walbeck Hoddevik Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
1036 Henrik Dehli Frøstrup Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
32 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 60-64 Herrer UiA 00:16:24
103 Henrik Kristiansen Kort løype U-16 Herrer Euronics 00:16:26
172 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:15:45
182 Herdis Aasheim Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
237 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
302 Hilde Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:16:54
6 Hugo Pedersen Kort løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:16:17
512 Håvard Forsdal Kort løype 50-54 Herrer A.A. Fylkesk... 00:24:13
233 Håvard Vad Petersson Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:14:53
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
306 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
215 Inger Førland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
135 Inger Johanne Fiuren Trim 45-49 Damer NAV 00:00:00
457 Inger Johanne Valheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
16 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:17:51
568 Inger Olestad Kort løype 30-34 Damer Egen 00:25:35
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1032 Ingrid B. Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
314 Ingrid Haslemo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
424 Ingrid Kallevig Kort løype 30-34 Damer Egen 00:25:34
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
331 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
122 Ivar Lyngstad Trim 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
220 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
530 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
174 Jarle Husefest Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
137 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
384 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:14:54
503 Jim Dalen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:15
1025 Johan Hagerup Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
449 John Santos Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
363 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
490 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
337 Jon Olav Hanstad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:17:53
265 Jonas Bruun Gundersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:00
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
508 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:25
18 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
451 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
481 Jorunn Steinsbø Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
264 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:25:44
1033 Julia B. Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1035 Julian Knutsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:21:33
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
78 Jørgen Guldal Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:15:28
288 Kai Larsen Kort løype 60-64 Herrer Agder Energi 00:21:46
310 Kari Berggren Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
488 Kari Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
467 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
347 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
118 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
525 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
257 Karina Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:48
321 Karl Peder Laulo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
552 Kevin Karlsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:05
187 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
379 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
559 Kjell Arne Andersen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:33
534 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
422 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørense... 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:59
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
563 Knut Berg Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:51
217 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
14 Kristen Igland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:38
274 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:05
259 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:09
207 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
252 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
27 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
44 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
432 Kristoffer Seland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:17:03
99 Kristoffer Seneger Trim 35-39 Herrer NTT Security 00:00:00
487 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
249 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
501 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
145 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
278 Lars Håkon Hegertun Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:09
500 Lars Magne Jensen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
557 Lasse Storseter Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:15:58
66 Leif Bjørklund Kort løype 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:21:55
476 Leif Henriksen Trim 65-69 Herrer Sant-Gobain ... 00:00:00
181 Leif Hodnebrog Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:16:04
185 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
9 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
116 Lill Torunn Egidius Trim 60-64 Damer NAV BIL 00:00:00
529 Lillian Steinsholm Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
478 Lilly Berland Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
475 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
400 Line Hegland Eriksen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:20:02
420 Line Håversen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
301 Line Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
189 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
357 Lisbeth Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
414 Lisbeth Omholt Forsdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:24:17
247 Lise Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
372 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
410 Liv Agnete Markhus Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
452 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
188 Lone Agersborg Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
543 Lotta Ankersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:20
1034 Lukas Knutsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
297 Magne Isaksen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:16:22
255 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:44
1015 Magnus Elvrum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
225 Marcus Philipp Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:14:18
509 Maren Blom Bohre Kort løype 25-29 Damer Egen 00:20:32
330 Margaret Lundstøl Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
461 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1029 Mari Nyberg Astrup Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
285 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
437 Marie Brekkemoen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:19:21
445 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
504 Marita Kristiansen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
528 Mark Astrup Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1005 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
354 Marthe Heldal Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
58 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
495 Martin Røysland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:57
551 Mateus Konnestad Kort løype U-16 Herrer Egen 00:28:07
1016 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
31 Maud Ingeborg Svevad Kort løype 25-29 Damer Egen 00:22:26
345 May Brit Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
105 May- Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:23:30
538 Merete Knutsen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:19:00
280 Merethe Gabrielsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:22:22
320 Mette Laulo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
502 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:37
338 Michelle R. Hanstad Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1023 Milla Sofie Solheim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
53 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
111 Monika Aas Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:33
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
1039 Natalie Helleland Paulsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
286 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:58
11 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:14:14
231 Nils Ole Sundet Trim 40-44 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
17 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
167 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:19:40
486 Odd Skevold Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
57 Oddvar Paulsen Kort løype 60-64 Herrer Agderposten 00:24:10
358 Olav Hansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:33:00
540 Ole Andreas Rustad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:14:49
82 Ole Henrik Heidenberg Kort løype 55-59 Herrer Sam Eyde Vgs. 00:21:36
1028 Oliver Venemyr Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1003 Otto Johansen Smedsaas Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
554 Peder Kristensen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:08
83 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
20 Per Ivar Olsen Kort løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:16:56
238 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
362 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:22:57
120 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
283 Peter Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
511 Petter Bjarnastein Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:15:24
1012 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
408 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:36
250 Preben Grønlund Skretteberg Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:39
482 Preben Kristoffersen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
521 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:22:24
555 Pål Bjelland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:31
367 Pål Sundby Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
34 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
386 Ragnhild Abusland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:21:05
471 Randi Iunker Andersen Trim 70-74 Damer Ingen 00:00:00
561 Rebekka Austenå Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:49
1014 Rebekka Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
448 Reidun Birkedal Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
377 Reidun Ørum Kort løype 65-69 Damer Egen 00:27:58
156 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:26
150 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:01
311 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
10 Rino Rudsli Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
267 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
402 Rita Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
544 Roald Ankersen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:23:23
361 Roald Nilsen Kort løype 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:28:00
542 Roger Andersen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:29
562 Roland Nilsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:30
403 Rolf Birger Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:11
494 Ronald Røysland Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:16:03
505 Ruben Torp Kvasjord Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:35
73 Rune Heia Kort løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:18:50
281 Rune Hvass Kort løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:17:12
526 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
565 Ruth J. Haugsvær Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1013 Sandra Grorud Råna Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
395 Sandra L. Fosse Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1020 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1040 Selina Halvorsen Helleland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
148 Silje Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:15:26
480 Silje Strand Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
224 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
304 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:28:16
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
350 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Herrer Risør komme 00:00:00
412 Sondre Tveiten Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:30
477 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
200 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
547 Steinar Andersen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:02
35 Steinar Fjeldberg Kort løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:18:14
85 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
459 Sten Aksel Heien Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
15 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:27
387 Stian Midttun Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
433 Stian Mørland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:28:40
339 Stig Johnsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:31
266 Susanne Storbråten Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
463 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
86 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
506 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:17:14
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:22
470 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
421 Sverre Engebretsen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:16:48
95 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
323 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
527 Tarald Svendsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1086 Teo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
533 Terje Bruborg Kort løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:13:12
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
492 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
460 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
426 Tina Solheim Kort løype 30-34 Damer Egen 00:17:33
229 Tommy Bollman Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:42
523 Tommy Skarstein Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
484 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:23:00
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
407 Tonje Dalen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:21:25
469 Tore Birkedal Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:15
405 Tore Buer Christensen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:16:31
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
360 Tore Frydenberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
564 Tore Hansen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:17:43
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
94 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers BIL 00:00:00
325 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
24 Torhild Henningsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
454 Torill Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
1041 Torjus Rustad Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
303 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
168 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:14:56
179 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:21:57
165 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
416 Tove Janne Andersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
3 Tove Løvik Johansen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:52
208 Trond Farbergshagen Kort løype 50-54 Herrer Origo 00:16:07
244 Trude Hokstad Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
262 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
248 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
42 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
485 Turid Skevold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
228 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
356 Vaiva Nielsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:41
491 Venke Johansen Kort løype 60-64 Damer UiA 00:21:34
256 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:23:16
155 Victoria Aas Trim 40-44 Damer Nidelvjentene 00:00:00
160 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:30
92 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
493 Vigdis S. Hansen Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
1022 Viktor Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
326 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
404 Viljar Buer Christensen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:13:16
375 Walter Opheim Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
295 Wenche Johannessen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
47 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
417 William Johansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1030 Ylva Boye Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:50
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
497 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
537 Øyvind Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:15:17
176 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Telecomputing 00:22:37
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
307 Åse Gjevdeli Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
489 Åse Løge Goksøyr Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:16:32

Antall: 473
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows