TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
932

Søndeled, Heiberg opp - 29 mai 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
198 Aase Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
272 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:18:25
153 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
70 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
342 Anders Vestøl Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:15:00
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:21:31
8 Andree Bakkegaard Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:23:56
80 Anette Nebdal Lang løype 30-34 Damer Egen 00:22:37
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1064 Anna Regine Myhre Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
693 Anne Hovland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
519 Anne Lise Wick Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
510 Anne Marie Hausland Lang løype 50-54 Damer Egen 00:22:21
681 Anne Siri Dahle Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
36 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
694 Arne Torstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:21:11
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
620 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
300 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
336 Bodil Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør Kommune 00:00:00
483 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Lang løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:28:50
706 Britt Ingunn Lindland Trim 50-54 Damer AOGK 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
329 Cathrine Søndeled Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
397 Daniel Hetland Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:17:07
701 Daniel Straum Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:16:26
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
446 Egil Evensen Trim Ukjent Herrer Egen 00:00:00
205 Einar Solum Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:19:44
133 Eivind Tobiassen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:18:10
39 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:21:05
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
674 Finn Pettersen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
692 Fredrik Johnsen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:17:28
305 Frode Venemyr Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:23:07
699 Geir Enersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:20:58
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
604 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:19:46
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritim 00:18:27
688 Hans Einar Danielsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:15:56
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
675 Helga Pettersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
142 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:22:46
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
702 Håkon Yri Aaberg Lang løype U-16 Herrer Egen 00:24:49
233 Håvard Vad Petersson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:17:16
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
679 Inger Søndeled Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
695 Jan Gregersen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:22:16
789 Jarle Johnsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
704 Jon Olav Torp Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:20:51
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
451 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
264 Jostein Hetland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Lang løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:27:07
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
78 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:17:11
488 Kari Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
666 Kay Stahl Lang løype 40-44 Herrer Rocex 00:27:30
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:18:12
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
518 Kine Mickelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:21:43
14 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:22:43
673 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:19:25
259 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:19:54
207 Kristin Farbergshagen Lang løype 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:22:23
27 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
690 Kristine Fidje Gryting Lang løype U-16 Damer Egen 00:21:29
432 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:19:10
687 Kåre Ulevåg Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:16:25
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
278 Lars Håkon Hegertun Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:18:09
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:18:20
677 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:21:01
185 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
301 Line Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
680 Line Yri Aaberg Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
452 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
106 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:18:35
297 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:17:37
684 Magnus Thorkildsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:15:35
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:15:07
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
58 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
31 Maud Ingeborg Svevad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:18:32
345 May Brit Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
286 Nils Heldal Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:28:28
11 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:16:32
398 Ove Hetland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:22:45
362 Per Julius Ørum Lang løype 65-69 Herrer Politiet 00:28:18
671 Ragna Phillip Lang løype 20-24 Damer Egen 00:23:32
685 Randi Haugland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:20:29
639 Reidar Taule Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:24:13
156 Richard Svela Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:17:32
150 Ricky Engenes Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:24:29
683 Rita Kristoffersen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:22:20
593 Roar Holtebekk Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:18:30
542 Roger Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:22:37
73 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:20:22
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:17:19
670 Silke Phillip Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
697 Sindre Alfsen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:19:23
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
676 Sofie Dahl Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Lang løype 60-64 Damer Egen 00:32:32
258 Solveig Ramstad—Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:22:57
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
698 Sondre Yri Aaberg Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:21:55
696 Stian Bråten Johannessen Lang løype 20-24 Herrer GSI 00:15:49
76 Stig Eilertsen Lang løype 50-54 Herrer Statens Vegv... 00:29:27
582 Ståle Værland Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:16:42
4 Svein Rune Askland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:24:02
682 Synnøve Holte Lang løype 50-54 Damer AAMOC 00:21:38
664 Tea Stahl Lang løype U-16 Damer Egen 00:27:26
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
134 Terje Tobiassen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:22:41
686 Thomas Axelsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:16:40
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
644 Tor Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:16:21
360 Tore Frydenberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
325 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
703 Torild Haagensli Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
168 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:17:09
179 Torstein Elvrum Lang løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:27:28
700 Torstein Rønningen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:17:59
3 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
691 Trond Aarstad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:16:29
689 Trygve Holtebekk Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:20:49
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
228 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
645 Vemund Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:17:26
160 Vidar Dalen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:22:40
375 Walter Opheim Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
678 Wenche Lyberg Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
417 William Johansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
2 Øystein Johansen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:18:40
418 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:21:35
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
705 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:20:30

Antall: 171
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows