TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
868

Sparebanken Sør Amfi, Arendal - 12 jun 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
621 Aage Skaiå Trim 55-59 Herrer Relacom 00:00:00
198 Aase Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
62 Agnes-May Boswarva Kort løype 55-59 Damer Arendal kommune 00:34:15
272 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:33:01
64 Alexandra Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
153 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
715 Alf Martin Svendsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:12
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
634 Allan Olsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:39:22
713 Amalie Jørgensen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
70 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
721 Anders Igland Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:30:26
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
539 Andrè Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Relacom 00:17:14
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:10
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:54
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
720 Anja Kylland Lang løype 20-24 Damer Egen 00:37:04
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
584 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
141 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom BIL 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:19:39
36 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
707 Arnold Løvold Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:22:34
214 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
112 Astri L. Wilmann Kort løype 40-44 Damer Egen 00:27:23
619 Astri Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1009 Astrid Wroldsen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
577 Atle Beisland Trim 55-59 Herrer NIBIO 00:00:00
371 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
572 Aud S. Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
620 Aud Skaiå Trim 55-59 Damer Relacom 00:00:00
614 Audun Flateland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:38:41
718 Aurora Fossøy Kort løype 20-24 Damer Egen 00:18:21
203 Axel W.B. Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:26
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
1027 Beate Raknes Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
558 Beate Raknes Kort løype U-16 Damer Egen 00:30:07
110 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:05
184 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
498 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
709 Berit Ekra Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:18
21 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
300 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
419 Bjørn Olav Raksnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:30:10
204 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
276 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
483 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:26:58
462 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
706 Britt Ingunn Lindland Trim 50-54 Damer AOGK 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
411 Cathrine Jørgensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
329 Cathrine Søndeled Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
308 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1070 Celina Kjersmeier Aanonsen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
719 Christian Midttun Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:52
279 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:22:17
745 Christin Vevelstad Lang løype 35-39 Damer Egen 00:38:03
615 Christoffer Moland Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:13
115 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:21:02
239 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
524 Dan Børge Klungebo Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:52
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
446 Egil Evensen Trim Ukjent Herrer Egen 00:00:00
396 Egil Vehusheia Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:26:18
332 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellevik Hus 00:00:00
406 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:31
133 Eivind Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:22
253 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1021 Elias Bergh Madsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
712 Elise Heldal Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
230 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
624 Ellen Marie Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
710 Elna Homme Trim 55-59 Damer egen 00:00:00
39 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:21:30
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
458 Evy Heien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
1008 Frida Wroldsen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
143 Frode Edvardsen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:31:55
158 Frode Holm Larsen Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:18:17
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:30
724 Geir Andre Balle Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:15
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
343 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:55
585 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
101 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritim 00:32:00
315 Hanne Haslemo Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
309 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
131 Hege Torp Egeland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:22:10
242 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
63 Helene Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
268 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Rygene Trim 00:00:00
271 Helge Fossøy Trim 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
431 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Egen 00:21:51
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
32 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA 00:32:21
103 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Euronics 00:00:00
237 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:33:06
512 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
633 Håvard Hansen Lang løype 35-39 Herrer LSK 00:42:46
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
306 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
135 Inger Johanne Fiuren Trim 45-49 Damer NAV 00:00:00
457 Inger Johanne Valheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
16 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
171 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
590 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kom... 00:22:24
314 Ingrid Haslemo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
331 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
52 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
220 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
530 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
137 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
575 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
503 Jim Dalen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:31
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
363 John Stiansen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:30
490 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
18 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:23:28
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
78 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:30:14
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
488 Kari Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
467 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
347 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
118 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
525 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
257 Karina Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
335 Karoline Joabsson Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
666 Kay Stahl Trim 40-44 Herrer Rocex 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:43
603 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer BRG 00:30:21
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
187 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
379 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
193 Kjell Birkeland Trim 80-84 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
422 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørense... 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:26
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
217 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
14 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:07
673 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:34:48
714 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:01
274 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:33
259 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:09
207 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
252 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
27 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
22 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
44 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
432 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:32:28
487 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
501 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
610 Laila Espeseth Kort løype 60-64 Damer Egen 00:27:56
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
145 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
278 Lars Håkon Hegertun Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:07
66 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:00:00
181 Leif Hodnebrog Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:17:53
185 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
717 Lene Fidje Kort løype 35-39 Damer Egen 00:27:18
9 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
478 Lilly Berland Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
420 Line Håversen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
149 Linn Hægeland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:26:38
192 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
357 Lisbeth Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
414 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
708 Lise Pedersen Kort løype 70-74 Damer Egen 00:20:53
372 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
188 Lone Agersborg Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
106 Lucia Philipp Kort løype 16-19 Damer Egen 00:20:28
297 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:31:27
255 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:09
1015 Magnus Elverum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:27:32
461 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
232 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
504 Marita Kristiansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:27:00
1005 Markus Rike Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
617 Marte Aarsnes Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
58 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
1016 Mathilde Elverum Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
31 Maud Ingeborg Svevad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:44:30
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
105 May- Linn Kihle Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:29:37
579 Monica H. Myra Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
111 Monika Aas Kort løype 45-49 Damer Egen 00:27:24
54 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
286 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:24:58
11 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:28:41
17 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
167 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:21:42
57 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
576 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
667 Odne Hansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
358 Olav Hansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
82 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 55-59 Herrer Sam Eyde Vgs. 00:32:51
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
594 Peder Vetaas Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
571 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
392 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:49
20 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:33:14
362 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:25:47
120 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
613 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:27:27
1012 Pia Abusland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
408 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:31
521 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:23:58
34 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
671 Ragna Phillip Kort løype 20-24 Damer Egen 00:20:27
386 Ragnhild Abusland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:31:02
1014 Rebekka Elverum Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
639 Reidar Taule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:48
448 Reidun Birkedal Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
156 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:17:21
150 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:08
311 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
267 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
402 Rita Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
361 Roald Nilsen Kort løype 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:27:40
725 Roar Walderhaug Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
73 Rune Heia Kort løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:19:14
281 Rune Hvass Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:36:50
526 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1013 Sandra Grorud Råna Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1020 Sarah Bergh Madsen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
334 Signy Robstad Aas Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
602 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:39:28
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:30:28
480 Silje Strand Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
224 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:29:29
258 Solveig Ramstad—Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:38:25
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
350 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Herrer Risør komme 00:00:00
200 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:34:52
85 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
459 Sten Aksel Heien Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
15 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:43
716 Stian Lillevåje Kort løype 25-29 Herrer Idrettsadmin... 00:16:26
76 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
636 Stine Hetland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
595 Stine Kristiansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:27:00
186 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
86 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
506 Svein Inge Johnsen Kort løype 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:17:58
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:53
470 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
421 Sverre Engebretsen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:33:23
95 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
323 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
664 Tea Stahl Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1086 Teo Rike Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1071 Teodor Flatland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
723 Teodor Flatland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:36:03
533 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:26:03
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
492 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
460 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
170 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
737 Tommy Råna Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:06
484 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Kort løype 35-39 Damer Grimstad kom... 00:28:23
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
469 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:52
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
711 Torgeir heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:08
94 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers BIL 00:00:00
325 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
327 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
179 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:24:13
165 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
3 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
208 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo 00:32:35
248 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
42 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
228 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
1061 Vanessa Flateland Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
722 Vanessa Flatland Kort løype U-16 Damer Egen 00:38:34
316 Vegard Sundsby Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:27:35
491 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
256 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:23:14
7 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
160 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:22
642 Viggo Trøftbråten Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:27
1022 Viktor Bergh Madsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
326 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
47 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
417 William Johansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
102 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Euronics 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:07
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
497 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
176 Åge Borgund Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:18:28

Antall: 363
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Sparebanken Sør Amfi, Arendal

Løp i serien

Tvedestrand (21 aug 2018)
Bibelskolen, Østerhus (04 sep 2018)
Birkenlund, Heitjenn (11 sep 2018)
Fevik lysløype, Hausland (18 sep 2018)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (25 sep 2018)