TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
826

Dømmesmoen - 19 jun 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
430 Adrian Westgård Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:19
153 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
634 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:25:54
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
539 Andrè Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:14
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:55
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:38
117 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
584 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
141 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom BIL 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
91 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:23:13
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
450 Arne Navestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
214 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
112 Astri L. Wilmann Kort løype 40-44 Damer Egen 00:31:34
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
661 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
753 Audun Slåtterø Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:27
1049 Bastian Hammergrim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
558 Beate Raknes Kort løype U-16 Damer Egen 00:31:48
1027 Beate Raknes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
60 Bente Nygård Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
498 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
21 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
300 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
748 Bjørn Fossestøl Kort løype 55-59 Herrer MacGregor 00:20:51
419 Bjørn Olav Raksnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:31:50
204 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
276 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
729 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
483 Bonnie Tønnesen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:31:40
447 Brit Fossli Trim 60-64 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
462 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
740 Caroline de Presno Kort løype 35-39 Damer Egen 00:30:45
411 Cathrine Jørgensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
329 Cathrine Søndeled Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
308 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
719 Christian Midttun Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:09
745 Christin Vevelstad Lang løype 35-39 Damer Egen 00:49:27
409 Christina Hoel Kort løype 40-44 Damer Egen 00:30:33
239 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
524 Dan Børge Klungebo Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:27:24
397 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:24:02
126 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
446 Egil Evensen Trim Ukjent Herrer Egen 00:00:00
332 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellevik Hus 00:00:00
406 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:44
133 Eivind Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:28
1021 Elias Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
230 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
84 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
624 Ellen Marie Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
458 Evy Heien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
566 Fin-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
293 Frank Foss Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:28:55
1072 Frida Rose Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
143 Frode Edvardsen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:42:11
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:49
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
604 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:22:28
380 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer SSA 00:34:53
585 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
101 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
221 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
298 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
440 Hege Therese Lindland Kort løype 20-24 Damer Agder Energi 00:29:04
1004 Heine Johansen Smedsaas Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
268 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Rygene Trim 00:00:00
142 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
431 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:09
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
103 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Euronics 00:00:00
750 Henrik Moberg Kort løype 45-49 Herrer Pusnes 00:29:30
302 Hilde Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:21:43
633 Håvard Hansen Kort løype 35-39 Herrer LSK 00:26:43
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
306 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
135 Inger Johanne Fiuren Trim 45-49 Damer NAV 00:00:00
16 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
171 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
590 Ingrid Aamodt Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
122 Ivar Lyngstad Trim 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
627 James Chalmers Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
220 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
530 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
174 Jarle Husefest Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
137 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
384 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:58
449 John Santos Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
337 Jon Olav Hanstad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:35
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
264 Jostein Hetland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:26:50
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
78 Jørgen Guldal Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:56
726 Jørgen Vik Sundal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:04
1048 Kaisa Hammergrim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
310 Kari Berggren Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
488 Kari Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
118 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
257 Karina Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:30:24
321 Karl Peder Laulo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
666 Kay Stahl Trim 40-44 Herrer Rocex 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:43:19
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
187 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
379 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
193 Kjell Birkeland Trim 80-84 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
534 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:29:41
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:49:00
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
597 Knut Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:53
217 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
212 Kristen Leifsen Trim 55-59 Herrer UiA 00:00:00
465 Kristian Lauvdal Bie Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:43
259 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:13
207 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
27 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
22 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
44 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
432 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:44:06
145 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
66 Leif Bjørklund Kort løype 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:29:45
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:07
717 Lene Fidje Kort løype 35-39 Damer Egen 00:32:10
9 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer Egen 00:51:11
116 Lill Torunn Egidius Trim 60-64 Damer NAV BIL 00:00:00
478 Lilly Berland Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
400 Line Hegland Eriksen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:26:29
420 Line Håversen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
149 Linn Hægeland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:30:13
192 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
357 Lisbeth Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
414 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
106 Lucia Philipp Lang løype 16-19 Damer Egen 00:43:03
1015 Magnus Elverum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
647 Magnus Hellstrøm Lang løype 40-44 Herrer UiA 00:34:49
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:36:56
330 Margaret Lundstøl Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
285 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
232 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
515 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
504 Marita Kristiansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:30:05
1005 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
754 Marte Elise Wea Kort løype 20-24 Damer Egen 00:29:47
1016 Mathilde Elverum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
31 Maud Ingeborg Svevad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:58:00
345 May Brit Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
626 Mette Chalmers Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
742 Mette Hofstad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
727 Mette Hofstad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
320 Mette Laulo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
502 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:25:32
338 Michelle R. Hanstad Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
111 Monika Aas Kort løype 45-49 Damer Egen 00:31:31
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
1075 Nathaniel Degermann Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
11 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:18:28
346 Norunn Westersund Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
167 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:25:02
667 Odne Hansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:42:38
540 Ole Andreas Rustad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:38:45
1003 Otto Johansen Smedsaas Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
398 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:00
392 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:24
20 Per Ivar Olsen Kort løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:24:26
120 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
730 Per Ove Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:41:20
283 Peter Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
511 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:55
408 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:27:54
521 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:28:17
671 Ragna Phillip Kort løype 20-24 Damer Egen 00:24:10
1014 Rebekka Elverum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
639 Reidar Taule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:33
448 Reidun Birkedal Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
156 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:57
150 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:25:42
267 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
402 Rita Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
361 Roald Nilsen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
73 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:47:24
565 Ruth J. Haugsvær Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1020 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1076 Signe Hamsund Rustad Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:40:18
224 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
751 Siri Moberg Kort løype 50-54 Damer Egen 00:33:40
304 Siri Moland Olsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1073 Siri Tangstad Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:33:59
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
350 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Herrer Risør komme 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Trim 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:00:00
85 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
459 Sten Aksel Heien Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
749 Stian Antonsen Kort løype 40-44 Herrer Grimstad kom... 00:20:07
731 Stian Flo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:05
433 Stian Mørland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:30:30
76 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
595 Stine Kristiansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:30:17
186 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
463 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
86 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:35
470 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
421 Sverre Engebretsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
95 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
323 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
664 Tea Stahl Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1086 Teo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
533 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
134 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:58
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
752 Tommy Johansen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:36
484 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
744 Tonje Helle Flo Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:01
469 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:56
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
564 Tore Hansen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:46:39
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
325 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
24 Torhild Henningsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
327 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1041 Torjus Rustad Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
303 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
168 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:33
179 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:28:43
513 Torunn Navestad Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
165 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
208 Trond Farbergshagen Kort løype 50-54 Herrer Origo 00:21:40
42 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
228 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
356 Vaiva Nielsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:32:00
491 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
256 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:08
7 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
160 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:50
728 Viggo Molund Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:59
1022 Viktor Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
326 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
47 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
1074 William Esketveit Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
102 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Euronics 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:59
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
497 Øyvind Boye Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
176 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Telecomputing 00:27:36
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
307 Åse Gjevdeli Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
489 Åse Løge Goksøyr Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:21:51

Antall: 318
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Dømmesmoen

Løp i serien

Asdal (14 aug 2018)
Tvedestrand (21 aug 2018)
Bibelskolen, Østerhus (04 sep 2018)
Birkenlund, Heitjenn (11 sep 2018)
Fevik lysløype, Hausland (18 sep 2018)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (25 sep 2018)