TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
932

Asdal - 15 mai 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
198 Aase Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
62 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
272 Aleksander Lydersen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:24:08
64 Alexandra Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1019 Alma S. Johansen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
70 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
539 Andrè Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Relacom 00:22:10
289 Andreas Jensen Trim 30-34 Herrer Telecomputing 00:00:00
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:53:15
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:27:50
313 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:24:40
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1050 Anna Emilie Petersson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1069 Anna Hvesser Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
584 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:24:14
510 Anne Marie Hausland Kort løype 50-54 Damer Egen 00:25:24
578 Anne Marie Meyer-Myklestad Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:30
36 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
214 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
663 Asle Espenes Trim 40-44 Herrer NOV 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
112 Astri L. Wilmann Kort løype 40-44 Damer Egen 00:34:39
619 Astri Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
661 Atle Venemyr Trim 40-44 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
572 Aud S. Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
614 Audun Flateland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:01
203 Axel W.B. Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:28:25
1049 Bastian Hammer Grim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
1027 Beate Raknes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
110 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:22:25
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
429 Bjørn Christiansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:07
204 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
276 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal Kommune 00:00:00
12 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:33:55
462 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
520 Børge Bendiksen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
194 Carl Gjeruldsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:29:08
308 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
607 Christian Austenå Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:48:45
279 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:28:18
427 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:45:16
672 Christin Vevelstad Kort løype 35-39 Damer Egen 00:25:14
115 Dag Tørnes Kort løype 45-49 Herrer Ericsson 00:25:59
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
126 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
446 Egil Evensen Trim Ukjent Herrer Egen 00:00:00
396 Egil Vehusheia Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:58
406 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:15
251 Eivind Halaas Kort løype 50-54 Herrer GRID-Arendal 00:20:43
253 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1021 Elias Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
322 Elin Samuelsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
296 Elisabeth Brekke Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
230 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
624 Ellen Marie Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
235 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
39 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:24:49
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
43 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
378 Finn Egil Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
596 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:21:58
1018 Frida S. Johansen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1008 Frida Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
143 Frode Edvardsen Lang løype 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:44:37
158 Frode Holm Larsen Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:22:59
472 Frode Iunker Andersen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:17
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
604 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:47:39
261 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
380 Georg Smedsaas Kort løype 35-39 Herrer SSA 00:18:50
180 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
343 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:29:01
585 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
101 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
474 Grethe Evensen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
61 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
468 Gunnar Sundtjønn Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
221 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
298 Gustav Samuelsen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritim 00:45:52
1031 Hannah B. Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
668 Harald Abedissen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:25:27
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
309 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1037 Hedda Dehli Frøstrup Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
532 Hege Løuvland Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
440 Hege Therese Lindland Kort løype 20-24 Damer Agder Energi 00:30:49
131 Hege Torp Egeland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:28:04
242 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
428 Heine johnsen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Egen 00:41:56
63 Helene Boswarva Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
1068 Helene Dalen Olsbu Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
268 Helge Askildsen Kort løype 50-54 Herrer Rygene Trim 00:25:24
142 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:57:04
431 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:26
1002 Helle Frivold Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1017 Helle S. Johansen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
32 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 60-64 Herrer UiA 00:22:03
103 Henrik Kristiansen Kort løype U-16 Herrer Euronics 00:23:56
182 Herdis Aasheim Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
318 Hilda Pedersen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
237 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
6 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:45:10
512 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
233 Håvard Vad Petersson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:40:40
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
306 Inger Evensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
135 Inger Johanne Fiuren Trim 45-49 Damer NAV 00:00:00
457 Inger Johanne Valheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
16 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
591 Inger Marie Broers Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
587 Inger Poiesz Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
171 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Telecomputing 00:00:00
590 Ingrid Aamodt Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
331 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
52 Irene Hegge Guttormsen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
122 Ivar Lyngstad Kort løype 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:38:20
627 James Chalmers Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:43:32
220 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
530 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
384 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:20:14
662 Jenny Ramsvik Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
575 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
449 John Santos Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
363 John Stiansen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:30:10
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
337 Jon Olav Hanstad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:27
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
508 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:29:12
18 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
451 Jorunn Gjerde Isaksen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
481 Jorunn Steinsbø Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:29:54
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
78 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:25
1048 Kaisa Hammer Grim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
310 Kari Berggren Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
488 Kari Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
347 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
118 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
257 Karina Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
335 Karoline Joabsson Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
669 Kathrine Abbedissen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:25:35
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
666 Kay Stahl Kort løype 40-44 Herrer Rocex 00:33:03
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:45:18
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
518 Kine Mickelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
187 Kine Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
379 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
193 Kjell Birkeland Trim 80-84 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
422 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørense... 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:53:29
597 Knut Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:45
217 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
14 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:54:53
212 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA 00:46:08
673 Kristian A. Johannessen Kort løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:23:24
274 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:28:12
259 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:22
207 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
252 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
22 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
432 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:32
99 Kristoffer Seneger Trim 35-39 Herrer NTT Security 00:00:00
487 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
249 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
501 Kåre Vetaas Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
145 Lars Hauge Kort løype 60-64 Herrer Relacom 00:39:42
278 Lars Håkon Hegertun Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:00
66 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:00:00
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:44:00
185 Leif Wernersen Trim 80-84 Herrer Arendal kommune 00:00:00
9 Lene Holthe Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1058 Leon Grønlund Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
478 Lilly Berland Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
475 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
420 Line Håversen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
149 Linn Hægeland Kort løype 25-29 Damer Egen 00:32:08
189 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal kommune 00:00:00
192 Lisbet Birkeland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
270 Lisbeth Christensen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
357 Lisbeth Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
414 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
247 Lise Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
372 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
452 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
188 Lone Agersborg Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
297 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:43:39
255 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:43
647 Magnus Hellstrøm Lang løype 40-44 Herrer UiA 00:39:22
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:19
330 Margaret Lundstøl Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
461 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1029 Mari Nyberg Astrup Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
285 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
232 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
515 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
504 Marita Kristiansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:32:32
1005 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
617 Marte Aarsnes Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
58 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
31 Maud Ingeborg Svevad Lang løype 25-29 Damer Egen 01:04:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
626 Mette Chalmers Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
502 Mette Moen Kort løype 55-59 Damer Egen 00:27:32
338 Michelle R. Hanstad Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
111 Monika Aas Kort løype 45-49 Damer Egen 00:34:38
665 Monika Fredriksen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:31:36
54 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
286 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:32:41
11 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:52
660 Nina Furre Kittelsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
381 Nora Johansen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:42:01
17 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
346 Norunn Westersund Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
167 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:27:31
486 Odd Skevold Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
57 Oddvar Paulsen Kort løype 60-64 Herrer Agderposten 00:32:42
576 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
667 Odne Hansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
358 Olav Hansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:43:28
540 Ole Andreas Rustad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:40:33
734 Ole Bjørn Lindland Trim 45-49 Herrer Brave 00:00:00
82 Ole Henrik Heidenberg Kort løype 55-59 Herrer Sam Eyde Vgs. 00:21:51
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
594 Peder Vetaas Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:50:22
571 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
392 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:32
20 Per Ivar Olsen Kort løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:22:57
238 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
120 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
1011 Pernille Vistel Andersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1012 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
250 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:48:10
521 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:29:34
367 Pål Sundby Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
34 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
671 Ragna Phillip Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
386 Ragnhild Abusland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
471 Randi Iunker Andersen Trim 70-74 Damer Ingen 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
639 Reidar Taule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:27:37
377 Reidun Ørum Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
156 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:42
150 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:27:24
311 Rigmor Berge Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
267 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
361 Roald Nilsen Kort løype 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:40:35
403 Rolf Birger Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:45
73 Rune Heia Lang løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:48:35
1060 Sander Antonsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1013 Sandra Grorud Råna Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1020 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:47:50
480 Silje Strand Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
670 Silke Phillip Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
224 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:37:30
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
200 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:52:09
85 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
15 Stian Benny Buflaten Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:25:56
387 Stian Midttun Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
76 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
595 Stine Kristiansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:32:32
186 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
463 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
86 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:51
470 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
323 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
664 Tea Stahl Kort løype U-16 Damer Egen 00:33:01
1065 Tea Synnøve Agnor Nilsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1086 Teo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
533 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:36:17
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
492 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
460 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
170 Thor Egil Kittelsen Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
1067 Tomine Osa Syvertsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
229 Tommy Bollman Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:32:59
737 Tommy Råna Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:56
484 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
469 Tore Birkedal Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:58
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
360 Tore Frydenberg Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:31:49
564 Tore Hansen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:49:40
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
94 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers BIL 00:00:00
24 Torhild Henningsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
327 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
168 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:43:08
179 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Telecomputing 00:30:40
165 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
3 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
583 Trine Brynjulfsen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:34:10
208 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo 00:44:42
248 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
42 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
485 Turid Skevold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
356 Vaiva Nielsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:33:14
491 Venke Johansen Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
256 Veronica Stormo Kort løype 40-44 Damer Egen 00:30:20
155 Victoria Aas Trim 40-44 Damer Nidelvjentene 00:00:00
7 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
160 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:19
92 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1022 Viktor Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
326 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
295 Wenche Johannessen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
417 William Johansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
102 Willy Kristiansen Kort løype 50-54 Herrer Euronics 00:28:18
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:18
514 Åge Håland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
307 Åse Gjevdeli Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:22:39

Antall: 383
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows