TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
932

Bibelskolen, Østerhus - 04 sep 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
430 Adrian Westgård Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:34:27
773 Aksel Corrigan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:50
1083 Aksel Corrigan Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
153 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
634 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:16
713 Amalie Jørgensen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
816 Andreas Lien Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:54
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:52
8 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:27
313 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
117 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:20:54
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1050 Anna Emilie Petersson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
584 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
91 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
263 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:19:51
36 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
214 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
663 Asle Espenes Trim 40-44 Herrer NOV 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
112 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
371 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
572 Aud S. Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
203 Axel W.B. Dannevig Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:58
1049 Bastian Hammer Grim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
110 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
204 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
729 Bjørn Sundal Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:31
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:26:56
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
173 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Telecomputing 00:00:00
769 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:21:38
411 Cathrine Jørgensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
329 Cathrine Søndeled Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
465 Christian Lauvdal Bie Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:00
815 Christoffer Bergshaven Lang løype 30-34 Herrer J.J. Ugland 00:36:10
284 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
239 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
524 Dan Børge Klungebo Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:44
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
126 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
396 Egil Vehusheia Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:30:52
332 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellevik Hus 00:00:00
406 Eirik Tingstveit Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:34
133 Eivind Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:44
253 Eivind Tøn Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1021 Elias Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
55 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
230 Elise Krey Pedersen Trim 45-49 Damer NIBIO Landvik 00:00:00
84 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
624 Ellen Marie Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
235 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
43 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
158 Frode Holm Larsen Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:17:56
778 Frode Nilsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:10
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:18
756 Frøydis Holthe Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
604 Geir Olafsen Kort løype 55-59 Herrer Kitron 00:19:25
261 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
180 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
585 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
101 Grete Flo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
129 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
221 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
45 Guri Enoksen Trim 60-64 Damer Agderposten 00:00:00
315 Hanne Haslemo Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
388 Harald Brunvand Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:22:56
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
765 Heidi Hartvigsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
242 Heidi Sten-Halvorsen Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
776 Helge Børtinghus Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:25
142 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:47:38
271 Helge Fossøy Kort løype 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:19:32
431 Helle Bråstein Kort løype 25-29 Damer Egen 00:20:54
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
32 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 60-64 Herrer UiA 00:19:05
103 Henrik Kristiansen Trim U-16 Herrer Euronics 00:00:00
182 Herdis Aasheim Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
237 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
302 Hilde Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
512 Håvard Forsdal Trim 50-54 Herrer A.A. Fylkesk... 00:00:00
633 Håvard Hansen Kort løype 35-39 Herrer LSK 00:23:53
233 Håvard Vad Petersson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:33:51
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
457 Inger Johanne Valheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
16 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
590 Ingrid Aamodt Kort løype 60-64 Damer Grimstad kom... 00:22:11
314 Ingrid Haslemo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
130 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Irene Espenes Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
220 Jan Johnsen Trim 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
575 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
363 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
777 Jon Børtinghus Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:18:49
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
18 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:50:00
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
264 Jostein Hetland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:27:39
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:21:36
370 Julius Melum Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:39
78 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:35:23
288 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi 00:00:00
1048 Kaisa Hammer Grim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
467 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
257 Karina Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:36:01
603 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer BRG 00:35:32
518 Kine Mickelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
534 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:26:03
422 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørense... 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:30
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
597 Knut Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:16:13
217 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
14 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:46:11
212 Kristen Leifsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:19:24
673 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:37:48
274 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:51
207 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
252 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
27 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
22 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
44 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
432 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:51
487 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
145 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
66 Leif Bjørklund Kort løype 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:24:43
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:19
9 Lene Holthe Lang løype 40-44 Damer Egen 00:50:00
1058 Leon Grønlund Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
420 Line Håversen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
344 Lisbeth Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:45
357 Lisbeth Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
414 Lisbeth Omholt Forsdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
452 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
297 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:35:27
255 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:36
389 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:47
1001 Magnus Kleppe Brunvand Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1085 Malin Venaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:30:59
461 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
285 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
232 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
108 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
515 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1005 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
58 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
31 Maud Ingeborg Svevad Lang løype 25-29 Damer Egen 00:49:10
345 May Brit Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
105 May- Linn Kihle Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
280 Merethe Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:51:42
53 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
54 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
75 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
286 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:56
167 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:22:51
57 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
576 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
667 Odne Hansen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:49
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:37:37
40 Ole Michael Namsvatn Lang løype 35-39 Herrer SSA 00:37:37
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
571 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
238 Per Johnsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
362 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:25:11
120 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
283 Peter Allan Svendsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
511 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:57
250 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:40
521 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:25:03
34 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
770 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:40
386 Ragnhild Abusland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
150 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:34
402 Rita Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
361 Roald Nilsen Kort løype 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:27:35
732 Rolf Petter Holthe Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
395 Sandra L. Fosse Kort løype 30-34 Damer Egen 00:26:59
1020 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:36:44
480 Silje Strand Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
258 Solveig Ramstad—Ekeberg Kort løype 40-44 Damer Egen 00:20:42
69 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
200 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
35 Steinar Fjeldberg Trim 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:00:00
85 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
731 Stian Flo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:13:54
76 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
49 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
463 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
86 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
506 Svein Inge Johnsen Trim 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:58
95 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1086 Teo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
813 Teresia Hagen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:20:38
533 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
492 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
134 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:27
460 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
229 Tommy Bollman Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
24 Torhild Henningsen Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
327 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
454 Torill Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
168 Torstein C. Valvik Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:34
782 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:38
3 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
208 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo 00:37:28
262 Turid Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
248 Turid Dalen Johnsen Trim 50-54 Damer Kitron 00:00:00
119 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
42 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
356 Vaiva Nielsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:59
256 Veronica Stormo Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
764 Vibeke Olsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
155 Victoria Aas Trim 40-44 Damer Nidelvjentene 00:00:00
7 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
160 Vidar Dalen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:29
92 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
1022 Viktor Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
326 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
814 Viviana Hiis Lang løype 30-34 Damer Gard 00:34:42
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
47 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
102 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Euronics 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:19
176 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Telecomputing 00:23:41
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:18:35

Antall: 291
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows