TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 apr 2018
15
932

Birkenlund, Heitjenn - 11 sep 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
466 Aase K. Lunden Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
430 Adrian Westgård Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:35:20
62 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
773 Aksel Corrigan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:43
272 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:39:41
153 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
219 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
23 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
634 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:26:51
67 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
70 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
38 Andreas Tveiten Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:57
313 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
117 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
80 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:19
823 Anette Ottersland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:48
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1050 Anna Emilie Petersson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
97 Anna Jomås Buflaten Trim 50-54 Damer Froland kommune 00:00:00
584 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
141 Anna-Lena Reber Trim 50-54 Damer Nkom BIL 00:00:00
161 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
91 Anne Grethe Igland Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
519 Anne Lise Wick Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
312 Anne Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
36 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
640 Are Solum Kort løype 30-34 Herrer Gard 00:16:39
210 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
214 Aslaug Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
348 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
333 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1009 Astrid Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
371 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
572 Aud S. Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
614 Audun Flateland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:43:39
1049 Bastian Hammer Grim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
166 Beate dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
558 Beate Raknes Kort løype U-16 Damer Egen 00:34:33
1027 Beate Raknes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
110 Bengt-Ove Madsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:11
184 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
60 Bente Nygård Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
190 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
21 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
364 Bernt Johansson Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:30
300 Berte Jomås Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
37 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
419 Bjørn Olav Raksnes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:34:36
204 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
729 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
336 Bodil Gammelsæter Trim 55-59 Damer Risør Kommune 00:00:00
246 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Durapart 00:00:00
12 Borgny Karlsen Kort løype 70-74 Damer Arendal kommune 00:30:08
19 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
352 Britt Ragnhild Berg Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
98 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
769 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:48
818 Caroline Møretrø Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
411 Cathrine Jørgensen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
329 Cathrine Søndeled Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
465 Christian Lauvdal Bie Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:40
239 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
524 Dan Børge Klungebo Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:53
128 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
126 E. Tina Gravdahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
146 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
446 Egil Evensen Trim Ukjent Herrer Egen 00:00:00
396 Egil Vehusheia Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:31:40
205 Einar Solum Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
84 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
139 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
624 Ellen Marie Nordgård-Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
235 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
456 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
830 Espen Tollefsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:33:56
275 Eva Monica Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
43 Evy Vågene Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
831 Feda Grebovic Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:32
378 Finn Egil Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
51 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
596 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:20:20
1008 Frida Wroldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
158 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
778 Frode Nilsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:49
305 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:14
369 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
604 Geir Olafsen Lang løype 55-59 Herrer Kitron 00:39:46
261 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
817 Gerd Torunn Rike Trim 65-69 Damer SSA 00:00:00
819 Gjermund Hodnebrog Kort løype 35-39 Herrer Scanmatic 00:30:52
585 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
218 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
68 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
221 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
383 Gunvor Vinje Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Maritim 00:38:44
388 Harald Brunvand Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:51
826 Harald Christensen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:03
368 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
309 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
121 Hege A. Børøsund Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
107 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
48 Heidi Sørensen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
236 Helene Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
268 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Rygene Trim 00:00:00
142 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:46:46
271 Helge Fossøy Kort løype 50-54 Herrer Grimstad kom... 00:21:36
535 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
182 Herdis Aasheim Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
302 Hilde Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
109 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:38:52
6 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:38:19
633 Håvard Hansen Kort løype 35-39 Herrer LSK 00:26:53
233 Håvard Vad Petersson Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:35:18
152 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA 00:00:00
457 Inger Johanne Valheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
351 Inger Lise Devold Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
202 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
127 Inger-Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
196 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
331 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
140 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
151 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
290 Isabel Glad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
122 Ivar Lyngstad Trim 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
25 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
573 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
575 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
1092 Johanne Strand Bergmo Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
291 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
363 John Stiansen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:28:08
227 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
177 Jon-Erik Heide Trim 35-39 Herrer Telecomputing 00:00:00
18 Jorid Holst Kort løype 35-39 Damer Egen 00:29:12
319 Jorunn Bjarnes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
264 Jostein Hetland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
124 Julie Børøsund Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
26 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:25:20
370 Julius Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
288 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi 00:00:00
1048 Kaisa Hammer Grim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
328 Kari Hagane Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
467 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
347 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
183 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
525 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
321 Karl Peder Laulo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
335 Karoline Joabsson Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
65 Katrine Bjørklund Trim 30-34 Damer Agderposten 00:00:00
100 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:16
211 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
829 Kim Einar Abrahamsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:34:20
518 Kine Mickelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
534 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
422 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer K.W. Sørense... 00:00:00
13 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:14
243 Klara Sunde Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
597 Knut Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:58
217 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Rygene Trim 00:00:00
212 Kristen Leifsen Kort løype 55-59 Herrer UiA 00:21:24
673 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:39:03
274 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:44
259 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:31
207 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer A.A. Fylkesk... 00:00:00
22 Kristin Metzler Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
44 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
432 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:12
487 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
249 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
501 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:27:11
74 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
145 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
66 Leif Bjørklund Kort løype 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:27:52
181 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:53
9 Lene Holthe Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:03
758 Lene Ånonsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1058 Leon Grønlund Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
116 Lill Torunn Egidius Trim 60-64 Damer NAV BIL 00:00:00
478 Lilly Berland Trim 60-64 Damer UiA 00:00:00
420 Line Håversen Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
301 Line Larsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1010 Linnea Sofie Vistel Andersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
344 Lisbeth Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:50
357 Lisbeth Hansen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
247 Lise Andersen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
299 Liv Marit Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
452 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
188 Lone Agersborg Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
106 Lucia Philipp Kort løype 16-19 Damer Egen 00:23:17
297 Magne Isaksen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:36:00
825 Magne Lian Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:34
389 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:44
1001 Magnus Kleppe Brunvand Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1085 Malin Venaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
225 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:45
822 Maren Johansen Lang løype 30-34 Damer SSA 00:40:32
461 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
285 Maria Lindtveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
317 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
232 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
515 Marit Rudlende Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1005 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
58 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 May Linn Homme Trim 35-39 Damer Nidelvjentene 00:00:00
105 May- Linn Kihle Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
320 Mette Laulo Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
828 Mikkel Vetaas Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:06
53 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
159 Monica Myhren Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
827 Morten Wegner Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:39
1093 Nikolai Ribe Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
11 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
17 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
167 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Hernis 00:24:50
57 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
576 Oddvar Vallheim Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
667 Odne Hansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
349 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:42:17
734 Ole Bjørn Lindland Trim 45-49 Herrer Brave 00:00:00
398 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
571 Per Erik Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
83 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
392 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:30
20 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:39:49
362 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Politiet 00:28:14
120 Per Kristian Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer Agder Energi 00:00:00
1011 Pernille Vistel Andersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
613 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:35
824 Petter Marki Erichsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:00
820 Petter Sevik Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
250 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:24
521 Pål Aimar Sørensen Kort løype 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:27:55
34 Ragna Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
671 Ragna Phillip Kort løype 20-24 Damer Egen 00:23:16
770 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:54
88 Reidar Gunnleifsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
639 Reidar Taule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:42
377 Reidun Ørum Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
150 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:04
267 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
402 Rita Svendsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
361 Roald Nilsen Kort løype 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:31:30
73 Rune Heia Kort løype 45-49 Herrer PS Anlegg 00:21:59
1013 Sandra Grorud Råna Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
395 Sandra L. Fosse Kort løype 30-34 Damer Egen 00:28:03
455 Signe S. Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
148 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Eigen 00:37:29
453 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
138 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
163 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
164 Solveig Lohne Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:47:47
258 Solveig Ramstad—Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:45:19
35 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:41:04
85 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
96 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer Bavaria Arendal 00:24:02
49 Susann Michelsen Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
186 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
463 Svein Bjønnum Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
86 Svein Harald Salvesen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
506 Svein Inge Johnsen Trim 40-44 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
4 Svein Rune Askland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:33
470 Sven Magne Larsen Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
760 Sylvia Holand Mathiesen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:50:39
323 Synnøve L. Solheim Trim 55-59 Damer Idrettsadmin... 00:00:00
1086 Teo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
723 Teodor Flatland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:43:37
1071 Teodor Flatland Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
813 Teresia Hagen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:43:23
355 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Konsmohus 00:00:00
492 Terje Sandkjær Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
134 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:02
460 Thor Arvid Thorsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
216 Thorhild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
191 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
229 Tommy Bollman Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
737 Tommy Råna Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
104 Tone Espenes Trim 35-39 Damer Grimstad kom... 00:00:00
136 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
405 Tore Buer Christensen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
87 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
360 Tore Frydenberg Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:29:48
41 Tore Osmundsen Trim 65-69 Herrer Rygene trim 00:00:00
303 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
168 Torstein C. Valvik Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:35:39
782 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:28:12
3 Tove Løvik Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
208 Trond Farbergshagen Lang løype 50-54 Herrer Origo 00:38:33
42 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
228 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
356 Vaiva Nielsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:31:07
1061 Vanessa Flateland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
722 Vanessa Flatland Kort løype U-16 Damer Egen 00:42:33
92 Vidar Josephsen Trim 65-69 Herrer Rygene Trim 00:00:00
814 Viviana Hiis Lang løype 30-34 Damer Gard 00:36:05
123 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
47 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
157 Willy Brevik Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
102 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Euronics 00:00:00
169 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Telecomputing 00:00:00
46 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
162 Øivind Madsen. Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
2 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:11
113 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
821 Øyvind Mathisen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
176 Åge Borgund Kort løype 40-44 Herrer Telecomputing 00:30:49
33 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
489 Åse Løge Goksøyr Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
147 Åse Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Eigen 00:20:45

Antall: 313
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows