TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
175

Kjenna, Tromøya - 23 apr 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:34:13
95 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:00:26
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:28:21
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:14:48
115 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:32:00
31 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:42:20
94 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:50:48
92 Arnulf Forsberg Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:46:25
98 Dag Songedal Lang løype 50-54 Herrer Norsafe 00:34:30
112 Daniel Røed Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:35:51
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:37:06
59 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:32:39
49 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:52:36
47 Erik Broers Damsgård Kort løype 50-54 Herrer SSA 00:29:43
73 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:29:50
103 Finn Tysland Johnsen Kort løype 70-74 Herrer AAMOC 00:44:12
91 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:28:46
108 Fredrik Monrad Olsen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:32:21
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:45:50
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:37:19
118 Geir Henrik Hirsch Kort løype 45-49 Herrer Politiet 00:00:00
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:36:29
97 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:46:25
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:39:11
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:50:29
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:43:21
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:25:18
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:47:58
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:35:30
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:41:51
46 Inger Marie Broers Damsgård Kort løype 45-49 Damer Egen 00:42:15
96 Inger Skjevesland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:35:36
87 Ingrid Bøylestad Landa Lang løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:46:08
76 Jan Aarrestad Kort løype 50-54 Herrer Politiet 00:28:10
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:42:59
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:42:05
105 Jan Sigurd Otterlei Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:50:28
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:30:39
99 Jon Blågestad Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:54:39
75 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer Ugland 00:36:42
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:36:37
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:33:56
41 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:00:00
116 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:00:00
39 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:55:45
5 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:33:51
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W. Sørens... 00:35:11
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:55:06
100 Kurt J. Dalen Kort løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:29:12
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:53:35
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:29:10
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:28:50
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:34:20
89 Marianne Tønnseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:38:22
104 Marie Jørgensen Kort løype 25-29 Damer egen 00:50:23
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:54:42
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:02:46
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:31:47
102 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:41:13
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:28:19
16 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:21:34
62 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:36:04
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:42:27
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:27:30
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:39:17
26 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 01:02:12
114 Rune Landsverk Lang løype 40-44 Herrer Kitron 00:55:45
110 Sivert Pihl Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:32:40
53 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:48:12
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:41:46
12 Stig Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Øyestad 00:31:01
7 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:33:36
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 00:40:38
117 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:30:38
101 Tor Olsen Lang løype 45-49 Herrer NCC 00:36:12
109 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:55:09
44 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:15:46
68 Torgeir Skottkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:43
113 Torjus Lægereid Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:30:13
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:40:30
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:50:33
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:43:16
88 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:39:19
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:30:07
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:35:54
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:32:12
54 Øyvind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV 00:34:12

Antall: 87
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows