TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
200

Åsbieskogen, Stoa - 07 mai 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
95 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:52:24
125 Andrè Mamelund Lang løype 30-34 Herrer Telemagic 01:34:51
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:42:23
78 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:45:38
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:58:31
31 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:48:06
86 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:52:03
92 Arnulf Forsberg Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:56:52
130 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:30:13
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:55:13
8 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:47:18
4 Bjørn Idar Sætran Kort løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:23:02
124 Bodil Fidje Lien Lang løype 65-69 Damer Risør kommune 01:14:32
13 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:36:49
112 Daniel Røed Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:37:02
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:37:35
59 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:39:34
9 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:48:50
49 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 01:00:49
127 Erling Fredriksen Lang løype 50-54 Herrer Sevan Marine 00:32:45
34 Erling Lauvrak Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:58:43
73 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:30:22
91 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:31
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:40:11
126 Frode Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:49:20
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:31:34
36 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Hisøy OK 00:37:56
97 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:52:42
11 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:45:31
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:43:52
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 01:07:51
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:49:50
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:40:14
128 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:44:02
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:56:38
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:44:47
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:56:17
76 Jan Aarrestad Kort løype 50-54 Herrer Politiet 00:00:00
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:50:53
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:40:54
122 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:39:29
99 Jon Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
75 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer Ugland 00:41:09
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:40:40
39 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:52:09
5 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:47:45
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:03:10
129 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:56
119 Kristin Kraft Myhren Kort løype U-16 Damer Hisøyavtalen 01:05:12
100 Kurt J. Dalen Lang løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:48:44
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:51:01
15 Lise Mikkelsen Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:48:16
40 Liv Horntvedt Kort løype 75-79 Damer Egen 00:51:24
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:39:02
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:30:52
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:39:06
89 Marianne Tønnseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:34:13
104 Marie Jørgensen Kort løype 25-29 Damer egen 00:57:45
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:13:18
10 Ole-Herman Cappelen Kort løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
102 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:05:10
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:34:29
16 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:25:47
62 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:46:08
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:32:09
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:48:55
114 Rune Landsverk Lang løype 40-44 Herrer Kitron 00:51:37
110 Sivert Pihl Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:28:55
53 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:53:08
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:46:48
121 Stig Alvestad Lang løype 35-39 Herrer Egen 01:35:01
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 01:08:41
43 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:28:10
101 Tor Olsen Lang løype 45-49 Herrer NCC 00:45:56
44 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:56:28
68 Torgeir Skottkjerra Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:00:00
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:41:16
66 Tuva Kraft Myhren Lang løype U-16 Damer Hisøyavtalen 01:02:09
77 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:45:25
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 01:07:57
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:41:07
88 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 01:14:32
90 Øystein Vaagsnes Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:00:00
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:41:11
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:37:49
54 Øyvind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV 00:57:31

Antall: 86
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows