TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
164

Moltemyr skole, Arendal - 14 mai 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:34:52
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:29:57
78 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:41:48
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:58:50
83 Anne Mouland Skaar Kort løype Ukjent Damer SSA 00:33:25
31 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:47:51
86 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:54:20
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:51:46
8 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:48:33
124 Bodil Fidje Lien Lang løype 65-69 Damer Risør kommune 01:06:39
13 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:27:28
112 Daniel Røed Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:37:36
138 Daniel Vedå Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:34:59
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:43:48
9 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:51:03
127 Erling Fredriksen Lang løype 50-54 Herrer Sevan Marine 00:25:33
34 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:59:09
73 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:26:16
91 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:03
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:43:25
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:34:55
36 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Hisøy OK 00:33:36
11 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 01:13:35
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:38:49
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 01:07:04
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:50:50
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:30:19
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:41:54
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 01:06:06
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:44:48
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:42:04
46 Inger Marie Broers Damsgård Kort løype 45-49 Damer Egen 00:32:22
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:40:34
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:39:50
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:36:33
137 Janne Thygesen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:40:14
122 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:34:02
75 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer Ugland 00:33:35
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:37:45
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:35:08
39 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:35:21
5 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:43:43
3 Kjell Walter Sørensen Kort løype 65-69 Herrer K. W. Sørens... 00:00:00
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:44:52
129 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:36:21
119 Kristin Kraft Myhren Kort løype U-16 Damer Hisøyavtalen 00:59:27
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:51:38
15 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:38:44
40 Liv Horntvedt Kort løype 75-79 Damer Egen 01:01:56
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:35:23
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:36:24
89 Marianne Tønnseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:31:00
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:40:30
133 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:26:24
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:38:31
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:35:14
16 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:26:24
136 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 01:16:19
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:31:23
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:31:44
26 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:54:21
135 Silje Hauge Lang løype 20-24 Damer Egem 00:27:04
110 Sivert Pihl Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:29:12
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:45:02
121 Stig Alvestad Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:23:03
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 00:49:03
134 Tora Ottersland Kort løype 80-84 Damer Egen 00:47:17
109 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:05:18
68 Torgeir Skottkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:20
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:45:01
66 Tuva Kraft Myhren Lang løype U-16 Damer Hisøyavtalen 00:52:06
77 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:38:54
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 01:07:11
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:42:03
88 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 01:06:38
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:43:06
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:43:20
132 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:33:34
54 Øyvind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV 00:37:48

Antall: 79
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Moltemyr skole, Arendal

Løp i serien

Harebakken, Arendal (20 aug 2018)
Hisøy skole, Arendal (27 aug 2018)
Skare / Sandnes, Tromøya (03 sep 2018)
Dømmesmoen, Grimstad (10 sep 2018)
Myra skole, Arendal (17 sep 2018)
Gjervoldsøy, Hisøy (24 sep 2018)
Asdal skole, Arendal (01 okt 2018)
Hove, Tromøya (08 okt 2018)
Groos / UIA, Grimstad (15 okt 2018)