TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
175

Froland skole - 28 mai 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:40:21
95 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:39:59
150 Andre Loga Gjerde Kort løype 40-44 Herrer Froland IL 00:00:00
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:29:28
78 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:42:21
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:53:01
140 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:33:29
86 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 01:04:58
92 Arnulf Forsberg Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:53:25
8 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:41:35
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:30:44
13 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:29:33
146 Daniel Gjerde Kort løype U-16 Herrer Froland IL 00:46:09
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:53:29
59 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:49:17
9 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 01:04:26
148 Eivind Fjærbu Lang løype 16-19 Herrer Froland IL 00:33:24
49 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 01:18:58
127 Erling Fredriksen Lang løype 50-54 Herrer Sevan Marine 00:30:21
34 Erling Lauvrak Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:35:52
73 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:38:11
141 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:38:09
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:40:17
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:00:00
36 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Hisøy OK 00:37:18
97 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:49:56
11 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:44:35
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:00:00
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:53:05
58 Gunnar Dag Tørå Lang løype 70-74 Herrer Stat / Fylke 00:42:57
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 01:09:39
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:31:13
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:40:40
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:53:07
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:52:50
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:42:49
46 Inger Marie Broers Damsgård Kort løype 45-49 Damer Egen 00:29:55
87 Ingrid Bøylestad Landa Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:54:31
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:50:39
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:38:00
122 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:35:00
147 Jonas Skaiå Olimstad Kort løype U-16 Herrer Froland IL 00:45:40
139 Julie Nærestad Lang løype 20-24 Damer Egen 00:35:38
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:46:48
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:43:51
5 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:35:54
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W. Sørens... 00:47:07
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:50:12
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:16:30
15 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:50:24
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:40:11
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:34:49
149 Maren Rønningen Kort løype U-16 Damer Froland IL 00:00:00
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:47:31
142 Marie Hatlevoll Kort løype 30-34 Damer Frolendingen 00:31:36
104 Marie Jørgensen Kort løype 25-29 Damer egen 00:57:20
151 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer Stat&Fylke 00:37:56
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:58:09
133 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:30:29
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:31:02
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:34:18
16 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:29:20
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:51:07
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:26:11
26 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:00:00
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 00:45:17
143 Tone Hilde Eskeland Kort løype 30-34 Damer Froland kommune 00:39:26
109 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:06:04
44 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:10:17
144 Torgrim Espolin Johnson Kort løype 30-34 Herrer Arendal kommune 00:00:00
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:48:54
66 Tuva Kraft Myhren Kort løype U-16 Damer Hisøyavtalen 00:42:25
145 Vemund Grønlund Kort løype U-16 Herrer Froland IL 00:41:22
77 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:37:28
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:53:02
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:47:17
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:00:00
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:43:18
132 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:57:33
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00
54 Øyvind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV 00:39:04

Antall: 82
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows