TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
200

Heitjenn, Birkenlund - 04 jun 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:48:37
95 Anders Noddeland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:32:26
78 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:49:54
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:37:39
31 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:00:00
86 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:00:00
92 Arnulf Forsberg Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:09:00
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:00:00
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:37:40
152 Dagfinn Sevik Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:05:08
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 01:07:38
59 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:47:57
49 Ellen Sundsdal Kort løype 50-54 Damer Posten 00:50:13
47 Erik Broers Damsgård Kort løype 50-54 Herrer SSA 00:41:14
127 Erling Fredriksen Lang løype 50-54 Herrer Sevan Marine 00:33:48
34 Erling Lauvrak Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:46:43
73 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:35:40
141 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:48:23
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:56:05
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:51:37
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:48:22
36 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Hisøy OK 00:50:30
97 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:49:38
11 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:52:24
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:57:17
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:43:29
128 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:59:30
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:53:41
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:49:16
46 Inger Marie Broers Damsgård Kort løype 45-49 Damer Egen 00:32:44
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:00:00
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:00:00
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:55:40
122 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:39:55
75 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer Ugland 00:00:00
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 01:05:07
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:51:28
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:08:12
129 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:53:35
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:43:48
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:40:40
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:57:03
104 Marie Jørgensen Kort løype 25-29 Damer egen 01:03:12
151 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer Stat&Fylke 00:43:30
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 01:21:15
153 Nils Thompson Lang løype 60-64 Herrer Egen 01:01:10
133 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:35:31
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:57:49
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:58:44
62 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:45:26
136 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 01:23:29
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:33:28
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:52:49
26 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:54:01
114 Rune Landsverk Lang løype 40-44 Herrer Kitron 01:30:21
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 01:22:31
12 Stig Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Øyestad 00:37:36
7 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:49:14
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 00:00:00
134 Tora Ottersland Kort løype 80-84 Damer Egen 00:58:25
109 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:36:34
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 01:05:04
77 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:50:15
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:53:40
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:39
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:49:15
54 Øyvind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV 00:52:12

Antall: 71
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows