TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
200

Hausland, Fevik - 11 jun 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:33:58
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:34:08
78 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:41:39
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:55:35
83 Anne Mouland Skaar Kort løype Ukjent Damer SSA 00:40:13
31 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:55:35
86 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:51:34
156 Aurora Fossøy Lang løype 20-24 Damer Egen 00:30:38
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:33:02
161 Daniel Vedå Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:39:19
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:38:31
59 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:34:39
155 Einar Jørundland Lang løype 80-84 Herrer Lærerne BIL 01:06:11
9 Einar Krafft Myhren Kort løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:36:15
49 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:47:23
127 Erling Fredriksen Lang løype 50-54 Herrer Sevan Marine 00:29:05
34 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:49:42
73 Even Fossum Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:27:01
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:34:24
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:32:44
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:28:46
11 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:41:41
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:36:07
154 Gudveig Jørundland Lang løype 80-84 Damer Lærerne BIL 01:06:44
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:58:45
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:30:36
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:37:55
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:53:49
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:44:10
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:42:43
46 Inger Marie Broers Damsgård Kort løype 45-49 Damer Egen 00:35:10
158 Inger Marie Skaar Kort løype 70-74 Damer Egen 00:40:22
87 Ingrid Bøylestad Landa Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:30:27
79 Ingvild Fossøy Kort løype 50-54 Damer Kvadraturen ... 00:40:20
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:40:01
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:35:38
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:30:12
122 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:42:41
75 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer Ugland 00:38:19
139 Julie Nærestad Lang løype 20-24 Damer Egen 00:30:19
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:41:31
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:32:49
41 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:41:18
39 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:41:35
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W. Sørens... 00:33:32
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:40:50
129 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:44:01
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:43:54
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:39:34
160 Magnus Gautefall Nicolaisen Lang løype 35-39 Herrer Arendal kommune 00:25:32
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:26:37
159 Martin Skaar Kort løype U-16 Herrer Egen 00:40:22
151 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer Stat&Fylke 00:37:15
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 01:05:39
153 Nils Thompson Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:38:29
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:02:33
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:34:16
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:30:08
16 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:32:22
62 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:36:13
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:46:00
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:27:57
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:37:29
26 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 01:07:20
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:38:50
12 Stig Knutsen Lang løype 45-49 Herrer Øyestad 00:46:48
7 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:00:00
157 Synne Fossøy Lang løype 20-24 Damer Egen 00:32:11
44 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:00:00
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:34:04
66 Tuva Kraft Myhren Kort løype U-16 Damer Hisøyavtalen 00:39:24
77 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:51:12
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:58:44
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:38:35
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:30:42
54 Øyvind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV 00:41:13

Antall: 76
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows