TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
175

Nedenes skole, Arendal - 18 jun 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:44:22
78 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:41:24
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:02:40
86 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 01:07:07
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:05:15
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:34:24
170 Brit Ånonsen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
9 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 01:01:55
49 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 01:10:29
47 Erik Broers Damsgård Kort løype 50-54 Herrer SSA 00:44:04
127 Erling Fredriksen Lang løype 50-54 Herrer Sevan Marine 00:33:34
34 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:14:26
141 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:40:00
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:47:26
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:46:54
36 Georg Smedsaas Lang løype 35-39 Herrer Hisøy OK 00:40:18
97 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:58:14
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:49:50
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:59:51
58 Gunnar Dag Tørå Lang løype 70-74 Herrer Stat / Fylke 00:44:28
163 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer AAMOC 00:41:32
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:37:28
128 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:40:32
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:55:39
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:40:01
46 Inger Marie Broers Damsgård Kort løype 45-49 Damer Egen 00:29:32
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:48:33
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:50:31
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:37:04
122 Jens Olav Rydningen Lang løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:42:41
168 Johanne Terjesen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:28:30
42 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer JJ Ugland 00:43:19
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
39 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:39:06
5 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:50:05
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:53:14
129 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:02
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:59:39
165 Lone Bartnik Kort løype 65-69 Damer Egen 00:39:51
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:41:17
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:42:12
151 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer Stat&Fylke 00:36:24
133 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:36:11
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:39:32
162 Per Magne Hoff Lang løype 50-54 Herrer Skatteetaten 00:58:56
16 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:36:08
166 Per Torstein Terjesen Lang løype 50-54 Herrer Nye Veier 00:38:23
136 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 01:22:04
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:49:20
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:24:43
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:38:37
26 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 01:16:04
114 Rune Landsverk Lang løype 40-44 Herrer Kitron 01:02:54
169 Stein Olav Kjerland Kort løype 45-49 Herrer Einersen gull 00:30:33
12 Stig Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Øyestad 00:39:43
7 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:40:29
167 Thea Kristine Terjesen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:34:20
44 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:10:41
164 Torstein Thorsen Ekern Lang løype 40-44 Herrer Hisøy 00:46:41
66 Tuva Kraft Myhren Lang løype U-16 Damer Hisøyavtalen 01:21:16
77 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:47:16
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:59:32
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:52:43
88 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:50:36
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:40
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:00:05
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:40:39
54 Øyvind Svensen Kort løype 65-69 Herrer NAV 00:36:56

Antall: 69
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows