TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
175

Hove Leirsenter, Tromøya - 03 sep 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:27:19
179 Anna Sofie Hoff Lang løype 20-24 Damer Egen 00:39:00
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:30:19
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:58:15
115 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:26:55
177 Beate A. Myhren Kort løype 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:38:58
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:47:01
8 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:31:39
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:24:14
13 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:26:36
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:31:26
59 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:28:10
9 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:36:56
49 Ellen Sundsdal Kort løype 50-54 Damer Posten 00:30:44
47 Erik Broers Damsgård Kort løype 50-54 Herrer SSA 00:26:17
127 Erling Fredriksen Lang løype 50-54 Herrer Sevan Marine 00:24:38
34 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:40:38
141 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:27:30
91 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:25:49
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:00:00
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:23:36
11 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:40:47
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:32:55
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:40:35
58 Gunnar Dag Tørå Lang løype 70-74 Herrer Stat / Fylke 00:32:27
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:37:11
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:29:08
128 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:30:32
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:39:51
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:30:34
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:37:18
46 Inger Marie Broers Damsgård Lang løype 45-49 Damer Egen 00:28:44
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:32:18
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:31:23
178 Jenny Lien Lang løype 16-19 Damer Egen 00:39:00
75 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer Ugland 00:31:17
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:32:47
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
39 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer AT Skog 00:30:05
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W. Sørens... 00:00:00
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:34:18
129 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:26:09
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:39:35
15 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:30:11
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:22:12
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:24:38
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:29:48
151 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer Stat&Fylke 00:30:49
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:35:46
133 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:25:20
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:52:25
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:29:48
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:23:57
16 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:23:33
62 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:31:17
136 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:25
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:35:27
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:21:57
70 Reidar Grøsle Lang løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:41:59
26 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:45:44
110 Sivert Pihl Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:20:00
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:41:17
7 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:27:14
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 00:40:14
123 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer NTT Security 00:39:39
134 Tora Ottersland Kort løype 80-84 Damer Egen 00:33:17
44 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:42:39
68 Torgeir Skottkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:27:49
66 Tuva Kraft Myhren Lang løype U-16 Damer Hisøyavtalen 00:35:36
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:40:40
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:25:05
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:42:00
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:24:39

Antall: 73
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows