TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
200

Sparebanken Sør Amfi, Arendal - 17 sep 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:27:48
95 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:46:00
186 Andreas Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard 00:31:00
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:29:24
78 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:32:23
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:43:38
115 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:31:38
31 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:36:08
174 Arne Thorstensen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:56:46
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:00:11
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:24:04
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:35:12
49 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:00:00
34 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:50:40
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:39:15
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:29:33
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:28:25
97 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:45:49
11 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:36:37
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:34:57
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:50:50
58 Gunnar Dag Tørå Lang løype 70-74 Herrer Stat / Fylke 00:31:17
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:44:02
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:25:05
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:38:56
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:38:39
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:33:01
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:53:51
46 Inger Marie Broers Damsgård Lang løype 45-49 Damer Egen 00:32:54
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:40:34
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:26:52
75 Jorunn Aarrestad Kort løype 45-49 Damer Ugland 00:37:26
190 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV 00:33:32
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:33:05
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
5 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:36:54
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W. Sørens... 00:27:56
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:34:00
184 Lene Ånonsen Kort løype 40-44 Damer Arendal kommune 00:27:58
220 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:00:00
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:26:30
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:25:57
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:35:45
151 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer Stat&Fylke 00:37:12
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:42:45
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:56:29
189 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Lindal 00:53:40
136 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:55:23
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:41:55
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:20:28
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:43:01
26 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:49:18
110 Sivert Pihl Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:27:57
53 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:56:05
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:34:16
7 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:28:21
134 Tora Ottersland Kort løype 80-84 Damer Egen 00:00:00
109 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:54:00
44 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:43:54
180 Torgeir Hauge Kort løype 80-84 Herrer Statens Kart... 00:49:06
144 Torgrim Espolin Johnson Lang løype 30-34 Herrer Arendal kommune 00:50:59
187 Trond Fossnes Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:38:03
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:44:57
66 Tuva Kraft Myhren Kort løype U-16 Damer Hisøyavtalen 00:38:50
77 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:29:42
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:50:58
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:34:11
188 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:54:52
88 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:35:26
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:23
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:32:22
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:26:05
176 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:40

Antall: 73
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows