TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
200

Gjervoldsøy, Hisøy - 24 sep 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:39:39
186 Andreas Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard 00:50:22
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:45:16
78 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 01:04:01
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:04:12
115 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:43
92 Arnulf Forsberg Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
130 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:26:46
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:34:48
13 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:33:03
197 Christopher Storm Kort løype 25-29 Herrer LIK 00:46:08
192 Dag Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:58:08
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 01:01:00
59 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:46:29
9 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 01:36:13
49 Ellen Sundsdal Kort løype 50-54 Damer Posten 00:49:26
47 Erik Broers Damsgård Kort løype 50-54 Herrer SSA 00:00:00
34 Erling Lauvrak Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:50:27
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:48:08
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:44:31
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:40:28
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:57:34
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 01:10:06
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:51:16
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:32:29
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:39:55
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:00:00
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:40:57
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 01:06:53
46 Inger Marie Broers Damsgård Lang løype 45-49 Damer Egen 00:49:03
96 Inger Skjevesland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:49:24
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:55:13
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:36:25
198 Johanne Ligaard Lang løype 25-29 Damer LIK 00:48:15
194 Jon Geir Haugholmen Lang løype 40-44 Herrer Stærk & Co 01:07:33
190 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV 00:00:00
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:53:24
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:45:00
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W. Sørens... 00:40:34
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:47:10
196 Kristian Gundersen Lang løype 25-29 Herrer LIK 01:12:35
100 Kurt J. Dalen Lang løype 50-54 Herrer NAV Aust-Agder 00:00:00
15 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:55:51
191 Magne Blågestad Kort løype 65-69 Herrer Posten 00:00:00
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:40:02
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:36:48
151 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer Stat&Fylke 00:45:34
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 01:03:13
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:20:00
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:42:00
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:35:22
195 Per Kristoffersen Lang løype 60-64 Herrer SSHF 01:31:40
62 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:47:38
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:49:38
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:38:40
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 01:03:18
26 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 01:09:04
199 Sigurd Pihl Kort løype 45-49 Herrer APL 00:00:00
193 Siri Haugholmen Lang løype 40-44 Damer SSHF 01:07:34
110 Sivert Pihl Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:35:45
53 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 01:08:48
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 01:00:46
12 Stig Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Øyestad 00:45:24
7 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:43:34
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 00:56:27
43 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:36:57
109 Tore Arvid Eskilt Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
164 Torstein Thorsen Ekern Kort løype 40-44 Herrer Hisøy 00:43:10
66 Tuva Kraft Myhren Kort løype U-16 Damer Hisøyavtalen 01:10:32
77 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:04:25
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 01:10:10
188 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 01:31:33
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:00:00
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:54:03
176 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:58:58

Antall: 75
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows