TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
200

Skare , Tromøya - 08 okt 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:31:05
186 Andreas Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard 00:00:00
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:28:24
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:00:14
115 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:33:20
86 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:49:37
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:19:03
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:00:00
13 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:27:27
197 Christopher Storm Lang løype 25-29 Herrer LIK 00:45:34
27 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:39:52
9 Einar Krafft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:48:47
49 Ellen Sundsdal Kort løype 50-54 Damer Posten 00:38:16
127 Erling Fredriksen Lang løype 50-54 Herrer Sevan Marine 00:25:33
103 Finn Tysland Johnsen Kort løype 70-74 Herrer AAMOC 00:51:24
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:39:29
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:46:25
97 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:54:16
11 Gerd-Torun Rike Kort løype 65-69 Damer SSA 00:50:33
200 Gjertrud Sandåker Kort løype 60-64 Damer SSA 00:59:09
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:43:11
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:50:24
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:26:25
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:36:21
128 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:47:40
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:47:19
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:38:52
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 01:02:26
96 Inger Skjevesland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:57:18
203 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal Eiendom 00:30:35
206 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 01:09:13
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:51:36
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:39:26
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:42:12
198 Johanne Ligaard Lang løype 25-29 Damer LIK 00:41:36
190 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV 00:48:18
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:41:45
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:40:34
5 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:36:16
3 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W. Sørens... 00:00:00
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:35:27
196 Kristian Gundersen Lang løype 25-29 Herrer LIK 00:29:52
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:48:16
15 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:44:22
191 Magne Blågestad Kort løype 65-69 Herrer Posten 00:46:29
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:36:07
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:34:09
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:39:39
104 Marie Jørgensen Kort løype 25-29 Damer egen 01:16:07
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:59:15
133 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:33:44
61 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 00:33:44
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:36:52
16 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Sparekassa 00:23:14
62 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:38:38
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:41:36
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:33:05
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 01:11:00
26 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 01:03:11
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:41:35
12 Stig Knutsen Kort løype 45-49 Herrer Øyestad 00:29:36
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 01:14:21
44 Tore Bjørn Torbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:58:27
187 Trond Fossnes Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:40:43
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:39:54
202 Turid Korshavn Lang løype 40-44 Damer Stærk&co 00:36:20
66 Tuva Kraft Myhren Lang løype U-16 Damer Hisøyavtalen 00:59:46
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:50:36
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:48:01
188 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:57:47
90 Øystein Vaagsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:25:57
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:34:44
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:34:51
176 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:49:38

Antall: 74
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows