TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
16 apr 2018
18
200

Groos / UIA, Grimstad - 15 okt 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
29 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Ik Grane Are... 00:31:31
208 Andreas Esketveit Lang løype U-16 Herrer Egen 00:49:03
81 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:25:21
65 Anne Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:40:10
83 Anne Mouland Skaar Kort løype Ukjent Damer SSA 00:27:03
31 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:41:11
86 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:31
67 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:44:44
4 Bjørn Idar Sætran Lang løype 45-49 Herrer Agder Rengjø... 00:25:09
13 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:25:02
197 Christopher Storm Lang løype 25-29 Herrer LIK 00:26:31
192 Dag Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:45:20
27 Egil Fossum Kort løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:39:52
34 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:44:40
204 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
141 Finn Ole Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:29:51
64 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:29:59
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:32:32
200 Gjertrud Sandåker Kort løype 60-64 Damer SSA 00:32:09
18 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:37:13
51 Gunda Bringsverd Kort løype 60-64 Damer AAMOC 00:46:41
93 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:40:43
19 Helge Fossøy Lang løype 50-54 Herrer Dahlske 00:24:02
14 Ine Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:35:33
128 Inge Hauge Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:29
50 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:44:16
60 Inge Skjevesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:00:00
28 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Agderposten 00:35:08
46 Inger Marie Broers Damsgård Lang løype 45-49 Damer Egen 00:32:49
207 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Egen 00:35:41
206 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:47
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den norske K... 00:38:35
56 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:34:08
17 Jan Vidar Wernersen Lang løype 55-59 Herrer Kitron BIL 00:29:23
198 Johanne Ligaard Lang løype 25-29 Damer LIK 00:29:13
209 John Hansen Lang løype 60-64 Herrer Politiet 00:26:23
194 Jon Geir Haugholmen Lang løype 40-44 Herrer Stærk & Co 00:49:02
190 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV 00:33:28
173 Jørgen Guldal Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:34:36
57 Kenneth Skottkjerra Lang løype 40-44 Herrer Sørco 00:32:20
2 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
5 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:38:22
106 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:39:56
82 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:48:02
15 Lise Mikkelsen Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:37:16
74 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:28:56
71 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:29:22
72 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:34:06
151 Morten Benestad Kort løype 60-64 Herrer Stat&Fylke 00:00:00
107 Nils Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:39:18
133 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:25:13
10 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:31:48
35 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer National Oil... 00:28:26
62 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:35:24
136 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:46:40
38 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:34:40
80 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:24:03
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat&Fylke 00:34:33
135 Silje Hauge Lang løype 20-24 Damer Egem 00:25:32
110 Sivert Pihl Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:23:19
53 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:42:06
6 Steinar Fjeldberg Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken ... 00:36:33
7 Svein Rosland Lang løype 55-59 Herrer Statens vegv... 00:27:18
48 Sverre Valvik Lang løype 65-69 Herrer Fossekompaniet 00:37:31
43 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:23:39
20 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:31:27
66 Tuva Kraft Myhren Lang løype U-16 Damer Hisøyavtalen 00:40:19
52 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:46:42
45 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:31:52
188 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:32:40
22 Øyvin Simonsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:32:09
32 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:30:44

Antall: 72
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows