TimeService

SPAREKASSACUP - SKI 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
10 jan 2018
9
132

Sparebanken Sør Amfi, Arendal - 13 jan 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
23 Aleksander Lydersen Fellestart k... 45-49 Herrer SSA 00:28:47
16 Anders Karsten Aamodt Fellestart k... 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:28:19
7 Anne Heidrun Risdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
36 Atle Frydenlund Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
33 Bjørn Ivar Sigbjørnsen Fellestart k... 50-54 Herrer Egen 00:29:27
19 Daniel Hetland Fellestart k... 16-19 Herrer Egen 00:24:38
29 Even Mjåvatn Fellestart k... 20-24 Herrer Egen 00:32:19
5 Guttorm Kvastad Fellestart k... 45-49 Herrer Maritim 00:28:23
18 Hallstein Ulfshus Fellestart k... 35-39 Herrer Igland 00:30:17
15 Helge Aamodt Fellestart k... 65-69 Herrer Bergshaven 00:30:24
21 Helge Fossøy Fellestart k... 50-54 Herrer Dahlske 00:27:06
1 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA 00:00:00
2 Inger Lise Blix Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
14 Ingrid Aamodt Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
26 Ingrid Bøylestad Landa Fellestart k... 45-49 Damer Egen 00:26:32
34 Johan Henrik Augustson Fellestart k... 40-44 Herrer Egen 00:27:36
22 Jostein Hetland Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
12 Julie Ørum Trim 35-39 Damer NAV 00:00:00
31 Jørgen Guldal Fellestart k... 30-34 Herrer Egen 00:35:42
3 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog BIL 00:00:00
8 Knut Haugenes Trim 70-74 Herrer Arendal kommune 00:00:00
28 Knut Stian Fidje Fellestart k... 20-24 Herrer Egen 00:29:19
32 Kristen Leifsen Fellestart k... 55-59 Herrer UIA BIL 00:33:57
10 Kåre Kristoffersen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
27 Kåre Terjesen Fellestart k... 70-74 Herrer Egen 00:30:21
11 Leif Hodnebrog Fellestart k... 55-59 Herrer Egen 00:27:53
30 Nora Johansen Fellestart k... 35-39 Damer SSA 00:29:11
37 Odd Halcksten Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
35 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
13 Oddvar Vehusheia Fellestart k... 70-74 Herrer Egen 00:26:11
20 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Nibia 00:00:00
25 Petter Bilstad Fellestart k... 30-34 Herrer Lindal 00:25:41
17 Sofia Aamodt Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
24 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
9 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00

Antall: 35
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows