TimeService

SPAREKASSACUP - SKI 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
10 jan 2018
9
132

Øynaheia - SM klassisk og fristil - 27 jan 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
23 Aleksander Lydersen Fellestart k... 45-49 Herrer SSA 00:50:22
125 Andre Holbæk Fellestart k... 25-29 Herrer VA 00:47:27
7 Anne Heidrun Risdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
112 Arild Isaksen Fellesstart ... 55-59 Herrer VA 00:41:28
77 Arne Fosseli Trim 60-64 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
124 Audun Eide Fellestart k... 50-54 Herrer VA 00:44:54
128 Audun Flateland Fellestart k... 40-44 Herrer VA 00:58:35
127 Audun Wistron Fellestart k... 50-54 Herrer VA 01:02:15
109 Barbro Engebretsen Fellesstart ... 40-44 Damer VA 01:00:04
73 Bernhard Olsen Fellestart k... 60-64 Herrer Team Amarone 01:01:09
74 Bjørn Olav Raknes Fellestart k... 45-49 Herrer Egen 01:14:37
52 Christian Austenå Fellestart k... 40-44 Herrer Egen 00:58:41
54 Connie Bach Trim 50-54 Damer SSH 00:00:00
106 Einar Jørundland Trim 80-84 Herrer VA 00:00:00
59 Eivind Fjærbu Fellesstart ... 16-19 Herrer Egen 00:41:30
100 Elin Gundersen Trim 60-64 Damer VA 00:00:00
120 Erik Emanuelsen Fellestart k... 35-39 Herrer VA 00:53:09
61 Erling Sæveraas Fellesstart ... 35-39 Herrer Asplan Viak 00:50:32
116 Frank Salvesen Fellestart k... 50-54 Herrer VA 00:47:44
117 Frode Tjemsland Fellestart k... 50-54 Herrer VA 00:49:04
63 Geir Jonny Ringvoll Fellesstart ... 45-49 Herrer Stærk&CO 00:51:41
71 Geir Syvertsen Fellestart k... 60-64 Herrer Egen 00:47:46
56 Georg Smedsaas Fellesstart ... 35-39 Herrer Egen 00:45:52
101 Gudveig Jørundland Trim 80-84 Damer VA 00:00:00
5 Guttorm Kvastad Fellestart k... 45-49 Herrer Maritim 00:53:06
18 Hallstein Ulfshus Fellestart k... 35-39 Herrer Igland 00:58:18
15 Helge Aamodt Fellestart k... 65-69 Herrer Bergshaven 00:57:08
66 Henning Rasmussen Fellestart k... 30-34 Herrer Asplan Viak 01:02:24
1 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SiA 00:00:00
2 Inger Lise Blix Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
14 Ingrid Aamodt Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
26 Ingrid Bøylestad Landa Fellestart k... 45-49 Damer Egen 00:46:35
42 Jan Bent Nilsen Fellestart k... 40-44 Herrer Egen 00:47:56
129 Jan Inge Nomeland Fellestart k... 30-34 Herrer VA 00:54:10
103 Jan M. Strandberg Trim 70-74 Herrer VA 00:00:00
68 Jarle Grini Fellestart k... 45-49 Herrer EEA 00:57:06
34 Johan Henrik Augustson Fellestart k... 40-44 Herrer Egen 00:47:39
105 John Lie Trim 75-79 Herrer VA 00:00:00
64 Jonas Johansen Fellesstart ... 20-24 Herrer Egen 00:54:52
3 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog BIL 00:00:00
60 Knut Erik Lyngroth Fellesstart ... 40-44 Herrer Egen 00:48:08
8 Knut Haugenes Trim 70-74 Herrer Arendal kommune 00:00:00
65 Knut Morten Johansen Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 01:00:25
107 Knut Philskog Trim 80-84 Herrer VA 00:00:00
72 Knut Stian Andersen Fellestart k... 20-24 Herrer Egen 00:52:10
119 Kristian Emanuelsen Fellestart k... 35-39 Herrer VA 00:48:41
10 Kåre Kristoffersen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
27 Kåre Terjesen Fellestart k... 70-74 Herrer Egen 00:58:11
11 Leif Hodnebrog Fellestart k... 55-59 Herrer Egen 00:48:18
70 Leif Kåre Skiftenes Fellestart k... 35-39 Herrer SVV 01:04:02
122 Magne Dølemo Fellestart k... 55-59 Herrer VA 00:54:07
118 Magnus Hansen Fellestart k... 25-29 Herrer VA 00:44:18
57 Maren Johansen Fellesstart ... 35-39 Damer SSA 00:52:36
126 Marius Engeland Fellestart k... 25-29 Herrer VA 00:47:34
111 Marius Overås Fellesstart ... 30-34 Herrer VA 00:51:40
67 Morten Berg Fellestart k... 45-49 Herrer NOV 00:54:27
30 Nora Johansen Fellestart k... 35-39 Damer SSA 00:52:31
13 Oddvar Vehusheia Fellestart k... 70-74 Herrer Egen 00:48:16
58 Olav Bøylestad Landa Fellesstart ... U-16 Herrer Egen 00:53:29
25 Petter Bilstad Fellestart k... 30-34 Herrer Lindal 00:46:29
47 Ragnar Andresen Fellestart k... 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:47:56
123 Rasmus Morile Fellestart k... 70-74 Herrer VA 00:57:53
121 Raymond Moy Fellestart k... 35-39 Herrer VA 00:54:09
113 Robin Nærum Fellesstart ... 20-24 Herrer VA 00:50:42
102 Rune Løkling Trim 60-64 Herrer VA 00:00:00
53 Sol Seim Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
24 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
62 Stian Stølefjell Fellesstart ... 45-49 Herrer Egen 00:59:09
9 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
48 Sverre Engebretsen Fellestart k... 55-59 Herrer Egen 00:54:20
108 Thomas Engebretsen Fellesstart ... 45-49 Herrer VA 00:48:49
69 Tor Ingve Aamodt Fellestart k... 30-34 Herrer Egen 00:51:02
130 Tor Ramberg Fellestart k... 45-49 Herrer VA 00:54:27
114 Tor Sangeland Fellesstart ... 45-49 Herrer VA 00:41:32
115 Tore Frikstad Fellestart k... 45-49 Herrer VA 00:48:25
104 Tore Svennevik Trim 70-74 Herrer VA 00:00:00
75 Tønnes Due Tønnesen Fellestart k... 45-49 Herrer Egen 00:55:28
40 Venke Johansen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
110 Øyvind Ommundsen Fellesstart ... 50-54 Herrer VA 00:54:01

Antall: 79
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows