TimeService

Sykkelbykarusellen 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
03 mai 2018
6
27

Dømmesmoen, Grimstad - 03 mai 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
23 Anette Sprenglewski Fellesstart 40-44 Damer Arendal kommune 00:54:10
12 Benjamin Steffensen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
28 Bjørn Olav Raknes Fellesstart 45-49 Herrer Ventec 00:41:06
3 Christian Austenå Fellesstart 40-44 Herrer Acc 00:45:25
24 Einar Gjeruldsen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:49:27
27 Geir Melum Fellesstart 40-44 Herrer Statens Vegvese... 00:47:18
26 Georg Smedsaas Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:43:06
2 Johan Ryder Berntsen Fellesstart 35-39 Herrer Telecomputing 00:42:55
22 Kenneth Halvorsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:47:20
17 Kristian De Lange Fellesstart 45-49 Herrer COWI 00:50:24
16 Merete Gabrielsen Fellesstart 30-34 Damer Grimstad kommun... 00:43:03
15 Ottar Gjerstad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
4 Paal Ove Sodefjed Trim 65-69 Herrer Fyljeskommunen 00:00:00
1 Per Richard Kaino Fellesstart 40-44 Herrer ACC 00:39:50
19 Rolf Grude Fellesstart 50-54 Herrer SSA / BBC 00:36:28
11 Rune Steffensen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
21 Stian Antonsen Fellesstart 40-44 Herrer FOCC 00:41:07
20 Stian Flaten Fellesstart 35-39 Herrer BBC 00:36:24
29 Stig Solberg Fellesstart 40-44 Herrer NKOM 00:38:22
14 Svein Inge Johnsen Fellesstart 40-44 Herrer Telenor Maritim 00:45:28
18 Trond Skåland Fellesstart 45-49 Herrer BBC 00:36:30
13 Vidar Svensson Trim 40-44 Herrer ACC 00:00:00
10 Øyvind Rognstad Fellesstart 50-54 Herrer BAS Maskinutlei... 00:49:35

Antall: 23
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Dømmesmoen, Grimstad

Løp i serien

Myra skole, Arendal (24 mai 2018)
Myra skole, Arendal (07 jun 2018)
Dømmesmoen, Grimstad (21 jun 2018)
Dømmesmoen, Grimstad (23 aug 2018)
Myra skole, Arendal (06 sep 2018)