TimeService

5 Topper

Bedriftsidretten Aust-Agder
05 jun 2018
120

Resultater

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
993 Alf Martin Svendsen 5 Topper 50-54 Herrer Egen 01:41:26
887 Andrè Olsen 3 Topper 45-49 Herrer Crossfit Are... 01:24:10
941 Andreas Tveiten 5 Topper 50-54 Herrer Myra UIL 01:47:04
961 Andree Bakkegaard 3 Topper 30-34 Herrer Predator Boats 01:09:54
932 Anette Nebdal 5 Topper 30-34 Damer Egen 01:47:18
952 Anna Gunn Hansen Folgerø 5 Topper 55-59 Damer Østre Tromøy... 01:47:12
947 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
985 Are Wroldsen Ribe 5 Topper 50-54 Herrer Egen 01:34:39
946 Arne Thorstensen 5 Topper 55-59 Herrer Egen 01:46:38
984 Asle Zachariassen 3 Topper 55-59 Herrer Egen 01:16:27
896 Atle Råna 5 Topper 35-39 Herrer Iglandgarasjen 01:38:17
918 Aud Osmundsen Gjennestad 5 Topper 35-39 Damer Egen 01:57:33
951 Beate Dalheim Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
968 Bente Akselsen Rose 3 Topper 40-44 Damer Arendal komm... 01:02:29
966 Bente Svensen Trim 35-39 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
930 Borgny Karlsen 3 Topper 75-79 Damer Arendal kommune 01:22:02
916 Camilla Holland 5 Topper 35-39 Damer Arendal tria... 01:47:09
902 Christian Mikalsen Andersen Trim 30-34 Herrer KSH 00:00:00
900 Christian Solheim 5 Topper 35-39 Herrer MH Wirth 01:34:47
891 Dag Tørnes 3 Topper 45-49 Herrer Egen 01:05:13
998 Daniel Hetland 3 Topper 16-19 Herrer Egen 00:51:42
989 Detlef Samuelsen Schuller Trim 55-59 Herrer Ericsson 00:00:00
958 Endre Amundsen 5 Topper 35-39 Herrer Egen 01:17:02
979 Evy Heien Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
899 Fredrik Knutsen 3 Topper 35-39 Herrer Gard 00:58:30
956 Frode Amundsen 5 Topper 30-34 Herrer IL Express 01:23:02
924 Frode Edvardsen 5 Topper 35-39 Herrer Statens Vegv... 01:27:57
962 Frode Venemyr 3 Topper 40-44 Herrer Predator Boats 01:00:37
967 Geir Olafsen 3 Topper 55-59 Herrer Kitron AS 00:56:44
937 Georg Smedsaas 5 Topper 35-39 Herrer SSA 01:13:46
903 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal komm... 00:00:00
957 Gunnar Hillestad 5 Topper 55-59 Herrer Hillestadheia 01:52:46
990 Gunvor Vinje 3 Topper 55-59 Damer SSA 01:32:00
971 Gustav Samuelsen Gustaviķ 3 Topper 45-49 Herrer SSA 01:18:49
910 Guttorm Kvastad 5 Topper 45-49 Herrer Maritim BIL 01:35:03
992 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Arendal kommune 00:00:00
886 Henrik Ording Larsen 3 Topper 35-39 Herrer Egen 00:51:46
901 Hugo Pedersen 5 Topper 40-44 Herrer Statens vegv... 01:29:20
970 Håvard Vad Petersson 5 Topper 30-34 Herrer Curling 01:26:24
988 Inger Lise Samuelsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
927 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
982 John Moe 3 Topper 65-69 Herrer Egen 01:55:00
991 John Stiansen 3 Topper 65-69 Herrer OSM 01:32:00
950 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J.Ugland BIL 00:00:00
978 Julie Ørum 5 Topper 35-39 Damer NAV Aust-Agder 02:20:17
974 Jørgen Guldal 5 Topper 30-34 Herrer ABP Elektro 01:25:36
908 Kai Arne Normann 5 Topper 40-44 Herrer Telering Bed... 01:29:26
921 Kenneth Halvorsen 5 Topper 35-39 Herrer Egen 01:31:09
893 Kenneth Larsen 5 Topper 40-44 Herrer Egen 01:29:07
883 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Aust-Agder B... 00:00:00
944 Kevin Svenningsen 5 Topper 35-39 Herrer Grimstad Kom... 01:29:16
926 Kim Richard Haugen 3 Topper 35-39 Herrer Pusnes BIL 01:07:48
920 Kim-Werner Tønnesen 5 Topper 30-34 Herrer Egen 01:36:16
907 Kjetil Nyvold 5 Topper 50-54 Herrer TTS Marine 01:55:12
936 Knut Erik Lyngroth 5 Topper 40-44 Herrer Trucknor 01:24:04
898 Kristen Igland 3 Topper 55-59 Herrer Egen 01:06:01
972 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
897 Kristoffer Seland 3 Topper 55-59 Herrer Egen 00:55:56
994 Laila Espeseth 3 Topper 60-64 Damer Egen 01:30:14
954 Larry Rothschild 5 Topper 50-54 Herrer Trauma 01:42:37
919 Leif Hodnebrog 5 Topper 55-59 Herrer KRIK 01:28:33
964 Line Hegland Eriksen 5 Topper 20-24 Damer Egen 01:57:50
935 Linn Hægeland Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
904 Linn-Therese Larsen Trim 35-39 Damer Arendal komm... 00:00:00
885 Lisbeth Eie 3 Topper 45-49 Damer Egen 01:13:54
981 Lise Pedersen 3 Topper 70-74 Damer Egen 01:28:00
973 Liv Flo Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
923 Liv-Anna Folgerø 5 Topper 30-34 Damer Østre Tromøy... 01:47:00
975 Lucia Philipp Trim 16-19 Damer Byggmester W... 00:00:00
980 Magne Isaksen 5 Topper 60-64 Herrer Egen 01:24:56
884 Magnus Helstrøm 5 Topper 40-44 Herrer UiA 01:14:54
938 Marcus Philipp 5 Topper 45-49 Herrer Byggmester W... 01:17:04
922 Marianne Tønseth Trim 45-49 Damer Arendal komm... 00:00:00
948 Marita Kristiansen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
928 Maud Ingeborg Svevad 3 Topper 25-29 Damer Egen 01:16:00
977 Merethe Gabrielsen 3 Topper 30-34 Damer Imås il 01:22:05
996 Mette Strandenes Trim 55-59 Damer Arendal Tri 00:00:00
911 Nils Erik Goderstad 3 Topper 35-39 Herrer Operasjon ba... 01:05:46
915 Nils Olav Karlsen 5 Topper 50-54 Herrer Egen 01:18:26
889 Nina Amundsen 3 Topper 50-54 Damer Egen 01:19:10
882 Ole Bjørn Lindland Trim 45-49 Herrer Aust-Agder B... 00:00:00
906 Ole Michael Namsvatn 5 Topper 35-39 Herrer SSA BIl 01:25:39
999 Ove Hetland 3 Topper 55-59 Herrer NIBIO 01:04:06
976 Per Gunnar Syrdalen 3 Topper 35-39 Herrer ACC/ GC Rieb... 00:59:11
969 Per Ingar Røed 3 Topper 40-44 Herrer Egen 00:54:39
917 Per Ivar Olsen 5 Topper 50-54 Herrer Arendal kommune 01:39:10
997 Per Olav Nærestad 5 Topper 50-54 Herrer Sparekassa 01:23:41
912 Petter Bilstad 5 Topper 30-34 Herrer Toppen IL 01:14:25
953 Preben G. Skretteberg 5 Topper 35-39 Herrer Meshtech 01:39:22
963 Ragnhild Abusland 5 Topper 35-39 Damer Lillis gym 02:03:22
949 Reidar Thaule 3 Topper 25-29 Herrer Egen 01:08:26
943 Ricky Engenes 5 Topper 55-59 Herrer Eiksenteret ... 01:58:53
914 Rino Rudsli Trim 60-64 Herrer KRIK 00:00:00
929 Roger Andersen 3 Topper 45-49 Herrer Roger Superc... 01:05:37
933 Rolf Birger Ånonsen 3 Topper 35-39 Herrer Terna Bygg AS 01:07:09
945 Ruben Torp Kvasjord 3 Topper 35-39 Herrer Egen 01:04:28
1000 Rune Hovland 5 Topper 40-44 Herrer Transocean 01:46:57
894 Sigrun Askland 3 Topper 45-49 Damer Egen 01:09:34
960 Silje Andreassen 5 Topper 35-39 Damer SSHF 01:56:56
909 Silje Røynstrand 5 Topper 25-29 Damer Krsløp 01:25:41
934 Steinar Fjeldberg 5 Topper 45-49 Herrer Sparebanken ... 01:43:38
939 Stian Benny Buflaten 3 Topper 40-44 Herrer Eik senteret... 01:04:35
888 Stig Alvestad 5 Topper 35-39 Herrer Telematic 01:17:46
881 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens Vegv... 00:00:00
955 Stine Kristiansen Trim 20-24 Damer Dalen 00:00:00
905 Sune Berthelsen Trim 40-44 Herrer Arendal Tri 00:00:00
892 Sverre Engebretsen 5 Topper 55-59 Herrer Egen 01:36:31
931 Sylvia Holand Mathisen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
925 Thore Jørgensen Trim 45-49 Herrer Tt&if 00:00:00
965 Tommy Råna Trim 40-44 Herrer Kitron 00:00:00
959 Tore Birkedal 5 Topper 30-34 Herrer Froland sykk... 01:26:34
890 Torstein Kristiansen 5 Topper 25-29 Herrer Nordea 01:29:28
986 Trine Beate Reismann 5 Topper 50-54 Damer Egen 02:17:18
987 Trine Christoffersen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
995 Trond Strandenes Trim 60-64 Herrer Arendal Tri 00:00:00
913 Trygve Oveland Nilsen 5 Topper 40-44 Herrer Egen 01:57:33
942 Vidar Dalen 3 Topper 50-54 Herrer Eik senteret... 01:05:05
983 Øyvind Nygård Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
895 Øyvind Terkelsen 5 Topper 35-39 Herrer Egen 01:41:17

Antall: 119
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
5 Topper