TimeService

Grimstad Løpeklubb - Treningsavg./3000 m. karusell

Grimstad Løpeklubb
06 sep 2018
5
138

3000 meter karusell - løp 2 - 20 des 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
100 Adrian Endre Westgård 3000 m. cup/... 20-24 Herrer Arendal Tri 00:10:26
39 Aleksander Lydersen 3000 m. cup/... 45-49 Herrer SSA 00:11:58
97 Amalie Johansen 3000 m. cup/... 20-24 Damer Grimstad løp... 00:17:04
108 Anders Krakstad 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad løp... 00:12:42
16 Andre Godtfredsen 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad løp... 00:11:51
45 Anne Karine Seland 3000 m. cup/... 55-59 Damer Grimstad løp... 00:13:29
14 Audun Limm 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad Løp... 00:12:05
40 Bjørnar Vestøl 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:57
56 Eivind Skaar Briseid 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad Løp... 00:10:36
12 Espen Bjørklund 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad Løp... 00:10:57
67 Finn-Arne Johansen 3000 m. cup/... 50-54 Herrer Moava 00:13:59
19 Gaute Kilen 3000 m. cup/... 50-54 Herrer Grimstad Løp... 00:10:49
15 Guttorm Kvastad 3000 m. cup/... 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:12:18
104 Håvard Vad Petersson 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Snarøya curl... 00:10:47
113 Irene Tobiassen 3000 m. cup/... 40-44 Damer Ingen 00:13:56
41 Ivan Zammit 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:34
103 Jakub Ruzylo 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Stamina Grim... 00:09:59
8 Jan Christian Berg 3000 m. cup/... 55-59 Herrer Grimstad Tri... 00:14:33
54 Jan-Asle Gustavsen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Tri... 00:11:49
48 Jaroslaw Sosin 3000 m. cup/... 50-54 Herrer Grimstad løp... 00:09:52
98 Javi Mertens 3000 m. cup/... 16-19 Herrer Egen 00:10:59
88 Karl Fredrik Fretheim 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:31
62 Kjetil Tveite 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad løp... 00:13:04
49 Knut-Erik Lyngroth 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Ingen 00:11:07
107 Morten A. Vardaasen 3000 m. cup/... 45-49 Herrer Grimstad tri... 00:12:55
37 Peder jørgensen 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Arendal tria... 00:10:42
74 Per Ellefsen 3000 m. cup/... 60-64 Herrer Grimstad løp... 00:13:57
50 Per Gunnar Syrdalen 3000 m. cup/... 35-39 Herrer GC Rieber Sa... 00:11:53
115 Per Ivar Moen 3000 m. cup/... 45-49 Herrer Skeie Eiendo... 00:10:55
118 Petter Kleivene-Briseid 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Team Briseid 00:11:39
96 Philip Yttervik Bruvik 3000 m. cup/... U-16 Herrer Sørild 00:13:49
110 Roald Ankersen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Fædrelandsve... 00:12:17
28 Rune Terjesen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:56
72 Silje Røynstrand 3000 m. cup/... 25-29 Damer Kristiansand... 00:11:10
84 Sindre Hansen 3000 m. cup/... U-16 Herrer Grimstad SK 00:11:21
22 Stig Bendik Jacobsen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad løp... 00:11:53
10 Sverre Engebretsen 3000 m. cup/... 55-59 Herrer Grimstad Løp... 00:12:34
51 Torstein C. Valvik 3000 m. cup/... 25-29 Herrer Ingen 00:11:17
4 Torstein Mjøs 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Grimstad løp... 00:10:58
25 Vaiva Nielsen 3000 m. cup/... 45-49 Damer Grimstad 00:15:26
93 Viviana Hiis 3000 m. cup/... 30-34 Damer Arendal Tria... 00:11:13

Antall: 41
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows