TimeService

Grimstad Løpeklubb - Treningsavg./3000 m. karusell

Grimstad Løpeklubb
06 sep 2018
5
122

3000 meter karusell - løp 2 - 20 des 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
98 Javi Mertens 3000 m. cup/... 16-19 Herrer Egen 00:10:59
97 Amalie Johansen 3000 m. cup/... 20-24 Damer Grimstad løp... 00:17:04
100 Adrian Endre Westgård 3000 m. cup/... 20-24 Herrer Arendal Tri 00:10:26
72 Silje Røynstrand 3000 m. cup/... 25-29 Damer Kristiansand... 00:11:10
51 Torstein C. Valvik 3000 m. cup/... 25-29 Herrer Ingen 00:11:17
4 Torstein Mjøs 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Grimstad løp... 00:10:58
93 Viviana Hiis 3000 m. cup/... 30-34 Damer Arendal Tria... 00:11:13
118 Petter Kleivene-Briseid 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Team Briseid 00:11:39
104 Håvard Vad Petersson 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Snarøya curl... 00:10:47
103 Jakub Ruzylo 3000 m. cup/... 30-34 Herrer Stamina Grim... 00:09:59
50 Per Gunnar Syrdalen 3000 m. cup/... 35-39 Herrer GC Rieber Sa... 00:11:53
14 Audun Limm 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad Løp... 00:12:05
62 Kjetil Tveite 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad løp... 00:13:04
56 Eivind Skaar Briseid 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad Løp... 00:10:36
37 Peder jørgensen 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Arendal tria... 00:10:42
12 Espen Bjørklund 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad Løp... 00:10:57
16 Andre Godtfredsen 3000 m. cup/... 35-39 Herrer Grimstad løp... 00:11:51
110 Roald Ankersen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Fædrelandsve... 00:12:17
108 Anders Krakstad 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad løp... 00:12:42
113 Irene Tobiassen 3000 m. cup/... 40-44 Damer Ingen 00:13:56
49 Knut-Erik Lyngroth 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Ingen 00:11:07
88 Karl Fredrik Fretheim 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:31
41 Ivan Zammit 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:34
54 Jan-Asle Gustavsen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Tri... 00:11:49
22 Stig Bendik Jacobsen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad løp... 00:11:53
28 Rune Terjesen 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:56
40 Bjørnar Vestøl 3000 m. cup/... 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:11:57
15 Guttorm Kvastad 3000 m. cup/... 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:12:18
107 Morten A. Vardaasen 3000 m. cup/... 45-49 Herrer Grimstad tri... 00:12:55
25 Vaiva Nielsen 3000 m. cup/... 45-49 Damer Grimstad 00:15:26
115 Per Ivar Moen 3000 m. cup/... 45-49 Herrer Skeie Eiendo... 00:10:55
39 Aleksander Lydersen 3000 m. cup/... 45-49 Herrer SSA 00:11:58
67 Finn-Arne Johansen 3000 m. cup/... 50-54 Herrer Moava 00:13:59
48 Jaroslaw Sosin 3000 m. cup/... 50-54 Herrer Grimstad løp... 00:09:52
19 Gaute Kilen 3000 m. cup/... 50-54 Herrer Grimstad Løp... 00:10:49
10 Sverre Engebretsen 3000 m. cup/... 55-59 Herrer Grimstad Løp... 00:12:34
45 Anne Karine Seland 3000 m. cup/... 55-59 Damer Grimstad løp... 00:13:29
8 Jan Christian Berg 3000 m. cup/... 55-59 Herrer Grimstad Tri... 00:14:33
74 Per Ellefsen 3000 m. cup/... 60-64 Herrer Grimstad løp... 00:13:57
96 Philip Yttervik Bruvik 3000 m. cup/... U-16 Herrer Sørild 00:13:49
84 Sindre Hansen 3000 m. cup/... U-16 Herrer Grimstad SK 00:11:21

Antall: 41
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
3000 meter karusell - løp 2

Løp i serien

3000 meter karusell - løp 3 (24 jan 2019)
3000 meter karusell - løp 4 (28 feb 2019)
3000 meter karusell - løp 5 (28 mar 2019)