TimeService

Agderposten Lysløypekarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
23 okt 2018
6
146

Fevik, Hausland - 20 nov 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
926 Anne-May Håkedal Trim 30-34 Damer AT Skog BIL 00:00:00
928 Maud Ingeborg Svevad Moe Trim 25-29 Damer Egen 00:24:30
930 Tove Johansen Trim 45-49 Damer EGEN 00:00:00
932 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
941 Hege Torp Egeland Trim 25-29 Damer Arendal 00:00:00
942 Ragnhild Abusland Trim 35-39 Damer L 00:00:00
943 Grete Flo Trim 50-54 Damer Annemorhuset... 00:00:00
944 Isabell glad Trim 50-54 Damer Privat 00:00:00
947 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
948 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
954 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer MUIL 00:00:00
959 Gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
961 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer Stab 00:00:00
964 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
966 Mariann Dalene Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
968 Eva Lien Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
969 Astrid Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
970 Astrid Straand Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
971 Ellen Bie Øyestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
972 Siri Torjussen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
973 Tone Gunn Kristiansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
976 Mette Moen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
978 Inger Magrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
980 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
981 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
982 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
957 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Egen 00:26:53
984 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
986 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
990 Katrine Søndeled Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
994 Caroline O. Andresen Fellesstart U-16 Damer Egen 00:21:38
1116 Marie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
1117 Karin Bie Johansen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
1118 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1132 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:31:48
1128 Viviana Hiis Fellesstart 30-34 Damer Egen 00:16:03
1138 Silje Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:16:19
1136 Aase Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:18:20
1134 Helle Bråstein Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:19:38
1141 Julie Ørum Fellesstart 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:21:14
1149 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1156 Lisbeth Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:23:04
1160 Kine Mikkelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1161 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1166 Ellen Nordgård Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1169 Martha Søndeled Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
921 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer SVV 00:00:00
922 Svein Rune Askland Fellesstart 40-44 Herrer Mesta as 00:21:26
923 Kristian A. Johannessen Fellesstart 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:17:46
924 Kjetil Nyvold Fellesstart 50-54 Herrer TTS Marine AS 00:19:18
925 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog BIL 00:00:00
929 Øystein Johansen Fellesstart 45-49 Herrer EGEN 00:18:26
933 Leif Hodnebrog Fellesstart 55-59 Herrer Krik 00:17:26
934 Jan-Ø. Halén Fellesstart 30-34 Herrer Kantarellsvi... 00:18:13
935 Allan Olsen Fellesstart 20-24 Herrer Egen 00:17:26
936 Håvard Hansen Fellesstart 35-39 Herrer LSK BIL 00:22:46
937 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
949 Kenneth Halvorsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:17:20
950 Per Ivar Olsen Fellesstart 50-54 Herrer Arendal kommune 00:17:56
951 Geir Olafsen Fellesstart 55-59 Herrer Kitron 00:18:38
953 Sindre Hansen Fellesstart U-16 Herrer Grimstad SK 00:16:58
955 Nils Olav Karlsen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:15:46
956 Vidar Aas Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
962 Stian Lillevåje Trim 25-29 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
965 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
974 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
975 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:24:44
977 Kjell Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
958 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
985 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:32:08
987 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
989 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
993 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
995 Ragnar Andresen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:21:41
998 Endre Røynstrand Trim 60-64 Herrer Egen 00:21:09
999 Frank Bjelland Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
1130 Inge B. Dalseth Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1135 Torstein Valvik Fellesstart 25-29 Herrer Egen 00:16:55
1133 Richard Svela Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:17:28
1123 Preben Skretteberg Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:17:33
1127 Einar Solum Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:18:51
1129 Stig Kvade Fellesstart 40-44 Herrer Bavaria Arendal 00:19:20
1143 Christian Pedersen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:26:27
1153 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
1154 Erik Flo Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1159 Bengt-Ove Madsen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:19:03
1165 Javi Mertens Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:16:00
1163 Jonas Gylland Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:17:02
1175 Terje Bruborg Fellesstart 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:14:31
1174 Sivert Phil Fellesstart 16-19 Herrer Grane orient... 00:14:33
1173 Magnus Fossum Fellesstart 16-19 Herrer Grane orient... 00:17:04
1171 Matthew Jones Fellesstart 40-44 Herrer Grane orient... 00:17:07
1170 Geir Jonny Ringvoll Fellesstart 45-49 Herrer Grane orient... 00:17:23
1172 Ben Jones Fellesstart U-16 Herrer Grane orient... 00:18:16
1176 Christoffer Moland Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:19:17

Antall: 95
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows