TimeService

Agderposten Lysløypekarusell 2018

Bedriftsidretten Aust-Agder
23 okt 2018
6
146

Fevik, Hausland - 20 nov 2018

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1175 Terje Bruborg Fellesstart 35-39 Herrer J.J. Ugland 00:14:31
1174 Sivert Phil Fellesstart 16-19 Herrer Grane orient... 00:14:33
955 Nils Olav Karlsen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:15:46
1165 Javi Mertens Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:16:00
1128 Viviana Hiis Fellesstart 30-34 Damer Egen 00:16:03
1138 Silje Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:16:19
1135 Torstein Valvik Fellesstart 25-29 Herrer Egen 00:16:55
953 Sindre Hansen Fellesstart U-16 Herrer Grimstad SK 00:16:58
1163 Jonas Gylland Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:17:02
1173 Magnus Fossum Fellesstart 16-19 Herrer Grane orient... 00:17:04
1171 Matthew Jones Fellesstart 40-44 Herrer Grane orient... 00:17:07
949 Kenneth Halvorsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:17:20
1170 Geir Jonny Ringvoll Fellesstart 45-49 Herrer Grane orient... 00:17:23
933 Leif Hodnebrog Fellesstart 55-59 Herrer Krik 00:17:26
935 Allan Olsen Fellesstart 20-24 Herrer Egen 00:17:26
1133 Richard Svela Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:17:28
1123 Preben Skretteberg Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:17:33
923 Kristian A. Johannessen Fellesstart 25-29 Herrer Arendal Kommune 00:17:46
950 Per Ivar Olsen Fellesstart 50-54 Herrer Arendal kommune 00:17:56
934 Jan-Ø. Halén Fellesstart 30-34 Herrer Kantarellsvi... 00:18:13
1172 Ben Jones Fellesstart U-16 Herrer Grane orient... 00:18:16
1136 Aase Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:18:20
929 Øystein Johansen Fellesstart 45-49 Herrer EGEN 00:18:26
951 Geir Olafsen Fellesstart 55-59 Herrer Kitron 00:18:38
1127 Einar Solum Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:18:51
1159 Bengt-Ove Madsen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:19:03
1176 Christoffer Moland Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:19:17
924 Kjetil Nyvold Fellesstart 50-54 Herrer TTS Marine AS 00:19:18
1129 Stig Kvade Fellesstart 40-44 Herrer Bavaria Arendal 00:19:20
1134 Helle Bråstein Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:19:38
998 Endre Røynstrand Trim 60-64 Herrer Egen 00:21:09
1141 Julie Ørum Fellesstart 35-39 Damer NAV Aust-Agder 00:21:14
922 Svein Rune Askland Fellesstart 40-44 Herrer Mesta as 00:21:26
994 Caroline O. Andresen Fellesstart U-16 Damer Egen 00:21:38
995 Ragnar Andresen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:21:41
936 Håvard Hansen Fellesstart 35-39 Herrer LSK BIL 00:22:46
1156 Lisbeth Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:23:04
928 Maud Ingeborg Svevad Moe Trim 25-29 Damer Egen 00:24:30
975 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:24:44
1143 Christian Pedersen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:26:27
957 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Egen 00:26:53
1132 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:31:48
985 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:32:08

Antall: 43 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows