TimeService

SPAREKASSACUP - SKI 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
09 jan 2019
9
67

Sparebanken Sør Amfi, Arendal - 13 feb 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
108 Inger Lise Blix Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
117 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog 00:00:00
11 Oddvar Vehusheia Fellesstart ... 70-74 Herrer Brekke Sport 00:33:09
18 Magne Isaksen Fellesstart ... 60-64 Herrer BRG 00:34:49
15 Helge Fossøy Fellesstart ... 55-59 Herrer Dahlske 00:33:27
7 Sverre Engebretsen Fellesstart ... 60-64 Herrer Egen 00:34:14
8 Leif Hodnebrog Fellesstart ... 55-59 Herrer Egen 00:36:33
9 Bjørn Ivar Sigbjørnsen Fellesstart ... 50-54 Herrer Egen 00:39:26
114 Aslaug Djuve Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
113 Svein A. Olsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
112 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
111 Venke Johansen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
12 Helge Aamodt Fellesstart ... 65-69 Herrer Egen 00:38:02
100 Knut Haugenes Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
101 Kåre Kristoffersen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
106 Sol Seim Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
107 Lillian Skarstad Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
119 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
44 Dan Trollsås Fellesstart ... 40-44 Herrer Egen 00:32:45
45 Glenn Ager Wick Fellesstart ... 60-64 Herrer Egen 00:38:18
22 Ingrid Bøylestad Landa Fellesstart ... 45-49 Damer Froland IL 00:34:09
27 Knut Stian Andersen Fellesstart ... 20-24 Herrer Froland IL 00:33:09
23 Daniel Hetland Fellesstart ... 16-19 Herrer Imås Ski 00:29:28
33 Jan Remi Guldbrandsen Fellesstart ... 16-19 Herrer Imås Ski 00:28:12
35 Marie Hørsdal Fellesstart ... U-16 Damer Imås Ski 00:16:26
36 Tobias Tverberg Fellesstart ... 16-19 Herrer Imås Ski 00:18:11
37 Ådne Mykland Fellesstart ... 16-19 Herrer Imås Ski 00:28:24
38 Maia. O. Andresen Fellesstart ... 16-19 Damer Imås Ski 00:15:07
42 Emil Johnsen Fellesstart ... 16-19 Herrer Imås Ski 00:32:44
43 Aksel Ødegård Fellesstart ... 16-19 Herrer Imås Ski 00:29:29
5 Geir Brynildsen Fellesstart ... 50-54 Herrer JBU 00:31:13
17 Terje Næssen Fellesstart ... 50-54 Herrer M:H Wirth 00:34:02
2 Guttorm Kvastad Fellesstart ... 45-49 Herrer Maritim BIL 00:35:29
115 Julie Ørum Trim 35-39 Damer NAV 00:00:00
13 Frode Nilsen Fellesstart ... 50-54 Herrer Nilsen Båtby... 00:35:36
116 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer sia bil 00:00:00
39 Ragnar Andresen Fellesstart ... 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:31:55
110 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00

Antall: 38
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows