TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
787

Hove - 02 apr 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
492 Adam Rognli Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:35
438 Adrian Endre Westgård Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:33:43
48 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal komm... 00:00:00
336 Aina Indahl Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
441 Aksel Corrigan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:33
960 Aksel Corrigan Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:39:08
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
911 Amalie Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
523 Anders Kristoffersen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:13
452 Anders Pedersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:41
11 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:52
119 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:50
356 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
131 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:21
254 Angelina Rosales Stenbäck Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:38
81 Anita Olafsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
408 Anna Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
925 Anna Emilie Petterson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
147 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
168 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:21:07
500 Anne Kathrine Singelstad Kort løype 35-39 Damer Egen 00:24:20
72 Anne Lise Taralsdsvik Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
947 Anne Regine Myhre Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
284 Anne-Lise Aspenes Tollefsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
526 Anne-Marit Eppeland Bilstad Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:04
357 Anne-Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
138 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:22:06
263 Arne Heggland Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:18:35
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
211 Aslaug Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
349 Astri Grethe Normann Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
154 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
249 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
912 Astrid Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
489 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:28
65 Audun Olsbu Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
907 Bastian Hammer Grimm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
120 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
509 Beate Raknes Kort løype U-16 Damer Egen 00:27:40
957 Beate Raknes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:19:53
431 Bente Axelsen Rose Kort løype 40-44 Damer Arendal kommune 00:20:37
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
285 Bente Jonassen Trim 50-54 Damer Gard 00:00:00
372 Berit Øynes Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer JJUC 00:00:00
291 Berit Feller Mortensen Trim 40-44 Damer SSA 00:00:00
447 Bernt Johansson Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:16
505 Birgit Eppeland Goderstad Kort løype 25-29 Damer Egen 00:27:11
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
288 Bjørn Fossestøl Kort løype 55-59 Herrer MacGregor 00:18:54
510 Bjørn Olav Raknes Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:42
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
382 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Fylkesmannen 00:00:00
261 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:28:01
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:19:47
400 Bodil Gammelsæter Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
19 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal Kommune 00:29:35
321 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
181 Britt Ingunn Lindland Trim 50-54 Damer Arendal & Om... 00:00:00
247 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
132 Camilla Blokken Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
341 Carl Holtan-Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer GH Bygg 00:26:02
490 Carl Vidar Egeland Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:26:02
948 Carmen Tunsberg Gundersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:05
309 Cecilie Norgaard Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:42
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
511 Christian Aas Kort løype 35-39 Herrer Statens Vegv... 00:22:10
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:26:44
280 Christian Phefferkorn Trim 25-29 Herrer Visolit 00:00:00
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:41:16
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:20:24
270 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Mandal marat... 00:00:00
121 Dag Tørnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:49
243 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
437 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:19
501 Daniel Vedå Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:41:04
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
323 Egil Hulleberg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
378 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
337 Eirik Møllergaard Trim 35-39 Herrer Norsafe 00:00:00
320 Elin B. Dale Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
915 Ella Furre Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
248 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
394 Ellen Norgård Hansen Trim 45-49 Damer UIA 00:00:00
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
939 Emil Slottekjær Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
46 Endre Røynstrand Trim 60-64 Herrer SSA 00:23:29
507 Erlend Heggland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:47
949 Erlend Strand Paulsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
283 Ester Kleczka Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
388 Eva Kleivane Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:19:46
474 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer MH Wirth 00:00:00
463 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:59
420 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:18:31
292 Fredrik Haslund Kort løype 30-34 Herrer Serit 00:23:46
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:45:22
910 Frida Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
97 Frode Edvardsen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:41:03
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
237 Frode Sørensen Trim 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:21:52
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
267 Geir Andersen Trim 50-54 Herrer BGM arkitekt... 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
79 Geir Olafsen Trim 60-64 Herrer Kitron AS 00:00:00
32 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
409 Gina Jørgensen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
460 Gine Halvorsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:26:18
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:25:22
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
462 Gro Asdal Lang løype 45-49 Damer Egen 00:50:20
352 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
374 Gry Helene Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
33 Gry Wisnes Schjølberg Trim 55-59 Damer If 00:00:00
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
241 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
74 Guri Enoksen Trim 60-64 Damer Agderposten 00:00:00
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:12
358 Hallvard Nygård Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
901 Hanna Broers Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
453 Hanne Hage Kort løype 35-39 Damer Egen 00:22:56
393 Hannes Grimm Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
190 Harald Brunvand Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:35
434 Harald Christensen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:24
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
401 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
516 Harald Thomassen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:37
440 Haron H. Altaieb Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:38
913 Hedda Frøstrup Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:43:30
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
196 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
480 Hege Johansen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:56:22
150 Heidi Hoddevik Tønnessen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:09
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
390 Helene Hausland Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
93 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:49:52
4 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
914 Henrik Frøstrup Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
141 Henrik Kristiansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
481 Henrik Larsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:40:38
484 Henrik Moberg Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:29:41
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Gkbil 00:00:00
959 Herman Fiane Moen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
184 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
212 Hilde Isaksen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
384 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
466 Hilde Kvifte Kort løype 45-49 Damer Egen 00:20:27
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:24:44
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:35:08
485 Ida Kirkedam Kort løype 16-19 Damer Egen 00:26:16
916 Ilmiy Anine Edvardsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
399 Inger Bjørndal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
330 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
313 Inger Johanne Thorsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
325 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
902 Ingrid Broers Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
941 Ingrid Marie Svartosen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
499 Ingrid Simonsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
12 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Swinburne Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
387 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
508 Ingun Løvdal Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:07
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:25:52
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
135 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
958 Iver Fiane Moen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
952 Jacob Singelstad Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
179 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
383 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Asplan Viak 00:00:00
475 Janet Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
430 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:00
471 Jarand Røer Coll Lang løype 40-44 Herrer Sparebanken Sør 00:43:26
493 Jeanette Abrahamsen Kort løype 50-54 Damer Grimstad kom... 00:27:17
464 Jenny Asdal Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:50
422 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
171 Jim Ronny Dalen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:56
950 Johan Strand Paulsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
220 Johannes Panahi Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:29:57
951 Johannes Singelstad Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
224 Johnny Andre Aasbø Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:33
473 Joleigh Johansen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
522 Jon Eikland Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:30:53
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
137 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
504 Jon Olav Torp Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:43:38
926 Jon Petterson Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
116 Jonas Bruun Gundersen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:58
953 Jonas Singelstad Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:50
91 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
333 Jorun Gjerde Isaksen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
334 Jorunn Asbjørnrud Trim 50-54 Damer SSA 00:00:00
78 Jorunn Lillevåje Trim 25-29 Damer SSA 00:00:00
491 Jostein Egeland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:32
903 Julia Broers Damgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:23:09
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
272 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:38:24
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:22:11
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:07
192 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
208 Karen Margrethe Krogsrud Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
307 Kari Berglund Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
123 Kari H. Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
317 Kari Haugmoen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
364 Kari Pedersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
271 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
404 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
375 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:25:04
229 Karoline Joabsson Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:39:03
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:50:48
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
264 Kim Richard O. Haugen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:54
98 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog BIL. 00:00:00
201 Kjell Tanggaard Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
236 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:46:20
36 Klara Sunde Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
497 Knut Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:31
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
348 Knut Åge Normann Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
297 Kornelia Juul Nylanf Kort løype 16-19 Damer Arenda Triat... 00:23:50
503 Kristen Blakstad Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:25:45
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:48:24
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:43:32
96 Kristian A. Johannessen Lang løype 25-29 Herrer Arendal kommune 00:41:09
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:51:19
244 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:31
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:52
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
260 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal komm... 00:00:00
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
345 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
62 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:02
488 Kurt Birkeland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:55:58
340 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
21 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:02
513 Laila Wiberg Johnsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:25
152 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
274 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Møglestu vgs 00:24:04
411 Lars Tore Mesel Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:45:36
517 Lauritz Drægni Nilsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:05
346 Leif Andreas Stokken Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:05
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:44:49
88 Leif Norman Bjørklund Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:56:30
470 Lena Myhre Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:04
406 Lene Hefte Kilen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
927 Leon Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
940 Liam Omholt Olsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
935 Lian Bruun Lindstrøm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
256 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
26 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
56 Lise Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
122 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
520 Liv Drægni Nilsen Lang løype 45-49 Damer Egen 00:51:53
319 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
904 Loke Henningsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
945 Lone Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
424 Lone Mellevik Kort løype 40-44 Damer Egen 00:21:47
917 Lotte Furre Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
133 Lotte Husebø Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
456 Mads Tønnesøl Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:27
202 Magne Blågestad Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
103 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:20:56
919 Magnus Elvrum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
191 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:32
930 Magnus Kleppe Brunvand Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
295 Maiken Feller Trim 30-34 Damer Havblik 00:00:00
955 Malin Venaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
525 Marcin Marek Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:46:40
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
296 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm. 00:00:00
371 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
365 Marianne Skreden Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
242 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
417 Marit Stensted Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
363 Marius Holmesland Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
449 Marius Sørensen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:52
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
368 Markus Våle Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
506 Marthe Heldal Kort løype 16-19 Damer Egen 00:30:40
75 Martin Bjelland Trim 16-19 Herrer Agderposten 00:00:00
444 Martin Røyseland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:15
366 Mathias Skreden Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
920 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
2 Maud Ingeborg Svevad Moe Lang løype 25-29 Damer Egen 00:53:00
929 Max Emil Abusland Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
521 May Ødegård Kort løype 50-54 Damer Egen 00:30:51
414 Mette Johnsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
936 Mia Bruun Lindstrøm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
956 Mia Myhren Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
934 Milla Sofie Solheim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
200 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard BIL 00:00:00
177 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
342 Monica Risbruna Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
104 Monica Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
367 Monica Våle Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
153 Monika Aas Trim 45-49 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
73 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
482 Morten Blakstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:47:23
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
359 Nathalie Nygård Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
483 Nicolay Høst Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:40:12
932 Nicoline Antonsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
252 Nikolai Holand Mathisen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:48:34
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:30:39
100 Nils Sondre Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:24:58
479 Noomi Eriksen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:44:03
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
518 Oda Drægni Nilsen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:25:02
322 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:34
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
310 Olav Hansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:38:53
127 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:40:30
134 Olga Olsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:23:11
524 Patrycja Marek Lang løype 35-39 Damer Egen 00:52:34
433 Peder F. Vetaas Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:42
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:21:03
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:41
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:41:23
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:28:06
412 Per Sandtveit Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
413 Pernille Morken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
269 Peter Allan Svendsen Trim 55-59 Herrer Mandal marat... 00:00:00
527 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:16
395 Petter Sevik Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
273 Petter Vinje Svendsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:25:15
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
938 Pia Bart Pedersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:43:50
164 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:22:04
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:07
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:20:56
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:26:49
502 Pål Venaas Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:52
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:23:08
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
361 Ragnhild Nipedal Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
923 Randi Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
355 Rasmus Klausen Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
918 Rebekka Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:08
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:19:23
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:22:13
24 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:19
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
392 Roland Nilsen Lang løype 45-49 Herrer IMS 00:42:14
448 Rune Alstrup Furre Kort løype 40-44 Herrer Agder Energi 00:19:42
155 Rune Heia Kort løype 50-54 Herrer PS Anlegg AS 00:21:17
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
418 Rune Tverbakk Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
318 Ruth Olaussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
931 Sander Antonsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
432 Sander Øy Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:29:17
933 Sara Vetaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
937 Selma Kvifte Sjølander Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
324 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
922 Signe Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
391 Sigrun Scheving Aas Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:45
905 Sigurd Henningsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:36:33
908 Simen Sørensen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
27 Siri Furuholt Skjævesland Trim 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
209 Siri Lindland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
174 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
129 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
402 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
478 Sondre Eieland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:35:26
80 Sondre Olafsen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
35 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:45:07
203 Stian Benny Buflaten Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:22
30 Stian Lillevåje Trim 25-29 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:51
380 Stig Johnsen Lang løype 50-54 Herrer Bilomsetningen 00:47:13
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:22:35
946 Stine Garte Torgersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
403 Stine Paule Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
69 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
421 Svein Inge Johnsen Trim 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:23:59
450 Sven Magne Larsen Trim 55-59 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
943 Sverre Elias Grøstad Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:40:51
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
253 Sylvia Holand Mathisen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:48:34
519 Synne Drægni Nilsen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:24:58
232 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
287 Synnøve Solheim Kristensen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:21:12
397 Sølvi Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
942 Tea Emilie Torkildsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
439 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J Ugland 00:32:15
353 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:28
235 Thomas Axelsen Lang løype 50-54 Herrer BDO 00:36:11
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
954 Tiril Sakslund Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
515 Tiril Steinsland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:45:40
159 Tobias Haumann Lang løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:36:53
416 Tobias Tverberg Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:36
461 Tom Eddie Terjesen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:26:22
921 Tomine Olstad Sivertsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:44
347 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
343 Tone Madsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
512 Tonje Johnsen Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:22
458 Tor Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:35:48
289 Tora Øy Kort løype 40-44 Damer Egen 00:29:18
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
328 Toril Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
173 Torill Haagensli Kort løype 50-54 Damer Aust-Agder f... 00:24:19
314 Torill Sundberg Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer JJUC BIL 00:00:00
275 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
216 Torstein Valvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:37:12
158 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
344 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
467 Trine Nicolaisen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:59
193 Trond Farbergshagen Trim 55-59 Herrer Origo Solutions 00:00:00
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:43
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
60 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
477 Tuva Eieland Lang løype 30-34 Damer Egen 00:38:43
175 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
459 Vemund Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:36:56
101 Veronica Stormo Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:24:16
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
472 Vidar Ås Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:43:29
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:36:06
370 Walter Opheim Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
315 Wenche Isaksen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
407 Wenche Lyberg Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
316 Wenche Lyngroth Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
282 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Visolit 00:00:00
66 Øistein Haa Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:35
514 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:45:16
76 Øystein Schultz Sandberg Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
446 Øyvind Boye Trim 65-69 Herrer JJUC 00:00:00
468 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:38:07
157 Åge Borgund Trim 45-49 Herrer Egen 00:24:39
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
233 Åse Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
381 Åsne Fjalstad Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00

Antall: 538
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Hove

Løp i serien

Fjære kirke (30 apr 2019)
Asdal (07 mai 2019)
Søndeled, Heiberg opp (14 mai 2019)
Vik, Fjære skole (28 mai 2019)
Åsbieskogen, Stoa (11 jun 2019)
Nedenes (18 jun 2019)
Brekka, Austre Moland (13 aug 2019)
Asdal (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)

Se også
Hove: 2018 resultater