Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
988

Dømmesmoen - 09 apr 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
603 Petter Markierichsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:12:56
497 Knut Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:15:04
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:15:30
416 Tobias Tverberg Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:16:18
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:16:22
278 Mads Tengs-Larsen Kort løype 30-34 Herrer Visolit 00:16:25
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:16:37
623 Eivind Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:16:38
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:16:42
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:16:44
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:47
583 Carla Brandt Kort løype 45-49 Damer Egen 00:16:52
24 Rino Rudsli Trim 60-64 Herrer Egen 00:16:54
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:16:56
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:02
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:08
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:17:35
596 Randi Haugland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:17:37
103 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:17:42
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:55
642 Ellen Sandland Kort løype 30-34 Damer Egen 00:17:56
431 Bente Axelsen Rose Kort løype 40-44 Damer Arendal kommune 00:17:59
22 Leif Hodnebrog Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:03
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:18:04
441 Aksel Corrigan Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:05
191 Magnus Kleppe Brunvand Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:06
421 Svein Inge Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:18:08
190 Harald Brunvand Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:10
79 Geir Olafsen Kort løype 60-64 Herrer Kitron AS 00:18:14
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:18:16
85 Geir Melum Kort løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:18:19
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:18:34
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:18:42
80 Sondre Olafsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:48
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:18:53
119 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:58
585 Tina Solheim Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:01
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:19:02
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:07
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:19:21
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:19:30
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:19:39
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:43
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:19:44
244 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:45
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:47
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:19:50
482 Morten Blakstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:51
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:19:52
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:20:02
599 William Johansen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:09
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:16
171 Jim Ronny Dalen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:25
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:20:27
606 Celina Gundersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:20:31
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:20:47
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:21:21
589 Johanne Terjesen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:21:22
667 Knut Berg Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:24
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:21:42
576 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:21:50
86 Julius Klungland Melum Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:55
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:04
220 Johannes Panahi Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:06
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:22:09
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:22:11
600 Walid Øygarden Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:15
643 Camilla Levinsen Kort løype 30-34 Damer Agder Energi 00:22:24
615 Julian Knutsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:27
614 Øyvind Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:22:27
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:22:30
157 Åge Borgund Trim 45-49 Herrer Egen 00:22:31
502 Pål Venaas Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:48
493 Jeanette Abrahamsen Kort løype 50-54 Damer Grimstad kom... 00:23:11
88 Leif Norman Bjørklund Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:18
405 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:23:23
104 Monica Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:23:42
453 Hanne Hage Kort løype 35-39 Damer Egen 00:24:05
561 Amalie Johansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:24:08
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:24:14
668 Julie Salomonsen Kort løype 30-34 Damer Telenor Maritim 00:24:21
641 Benjamin Steffensen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:22
640 Rune Steffensen Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:24:23
19 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal Kommune 00:24:45
101 Veronica Stormo Trim 45-49 Damer Egen 00:24:50
341 Carl Holtan-Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer GH Bygg 00:25:02
593 Francesca Flateland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:18
266 Nils Heldal Trim 50-54 Herrer Nils Heldal 00:26:12
587 Marita Dahlin Kort løype 20-24 Damer Egen 00:26:12
605 May Britt Pettersen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:19
650 May Ødegård Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:35
651 Jon Eiklund Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:26:37
584 Lilien Hågensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:27:19
439 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J Ugland 00:27:23
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:28:24
620 Stian Bråten Johannessen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:28:40
607 Jarek Sosin Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:29:05
579 Vanessa Cabrera Kort løype 30-34 Damer Egen 00:29:41
475 Janet Johansen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:29:50
473 Joleigh Johansen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:29:52
610 Josh Johansen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:29:53
608 Per Voie Lang løype 35-39 Herrer Sevan 00:30:35
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:22
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:31:30
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:31:47
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:32:02
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:32:25
598 Tobias Fretheim Lang løype U-16 Herrer Egen 00:32:30
597 Karl Fredrik Fretheim Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:31
216 Torstein Valvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:32:44
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:46
586 Teklu Gebregziabher Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:48
591 Tonje Flo Lang løype 30-34 Damer Egen 00:32:49
621 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:51
272 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:33:26
420 Fredrik Frøstrup Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:33:28
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:30
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:52
463 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:54
477 Tuva Eieland Lang løype 30-34 Damer Egen 00:33:55
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:33:59
263 Arne Heggland Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:34:01
582 André Godtfredsen Lang løype 35-39 Herrer Relacom 00:34:21
574 Elias Manneråk Aase Lang løype U-16 Herrer Egen 00:34:42
573 Noah Manneråk Aase Lang løype U-16 Herrer Egen 00:34:45
572 Arnt Aase Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:47
83 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:35:02
97 Frode Edvardsen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:35:07
622 Jan Asle Gustavsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:08
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:35:15
507 Erlend Heggland Lang løype U-16 Herrer Egen 00:35:21
540 Erlend Terkelsen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:35:23
510 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:28
669 Svein Nesje Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:30
665 Andreas Arnevig Lang løype U-16 Herrer Egen 00:35:32
184 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:35:34
489 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Stål-Consult... 00:35:45
448 Rune Alstrup Furre Lang løype 40-44 Herrer Agder Energi 00:36:11
547 Ruben Torp Kvasjord Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:31
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:36:32
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:36:33
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:07
577 Henrik Jortveit Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:37:13
644 Christin M. Vevelstad Lang løype 35-39 Damer Egen 00:37:14
392 Roland Nilsen Lang løype 45-49 Herrer IMS 00:37:21
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:37:41
595 Espen Harnes Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:37:45
176 Allan Olsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:37:47
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:37:53
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:57
471 Jarand Røer Coll Lang løype 40-44 Herrer Sparebanken Sør 00:38:03
543 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:38:21
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:38:24
472 Vidar Ås Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:38:33
411 Lars Tore Mesel Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:40
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:38:41
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:38:57
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:39:00
504 Jon Olav Torp Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:04
515 Tiril Steinsland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:39:11
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:39:17
609 Kjell Holtebekk Lang løype 45-49 Herrer Agder Team R... 00:39:23
580 Ruben Rossland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:32
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:39:54
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:40:00
619 Martin Aittovaara Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:40:33
666 Alexander Askildsen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:41:02
514 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:41:04
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:12
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:14
590 Morten Tønnevold Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:13
531 Hanne Kristin Aittovaara Lang løype 45-49 Damer Kpil 00:42:25
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:29
560 Finn Arne Johansen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:48
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:52
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:43:03
588 Per Terjesen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:15
100 Nils Sondre Tveiten Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:43:34
646 Ingvild Høgnes Nilsen Lang løype 30-34 Damer Egen 00:43:50
648 Kamilla Nytun Lang løype 30-34 Damer Egen 00:44:24
602 Martin Møller Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:44:55
581 Eirik Stifoss Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:44:57
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:45:35
601 Finn Øygarden Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:45:48
542 Margrete Bernhardsen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:46:02
664 Heidi Arnevig Lang løype 40-44 Damer Egen 00:46:09
2 Maud Ingeborg Svevad Moe Lang løype 25-29 Damer Egen 00:48:50
647 Lise Ribe Øygardsbakken Lang løype 30-34 Damer Egen 00:48:57
578 Araceli Reyes Ewest Lang løype 30-34 Damer Egen 00:49:05
551 Merete Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:49:13
611 Steinar Lund Kristiansen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:49:19

Antall: 191 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Dømmesmoen

Løp i serien

Asdal (13 aug 2019)
Statens Vegvesen, Harebakken (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)