Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
988

Fjære kirke - 30 apr 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
716 Are Solum Kort løype 30-34 Herrer Gard 00:15:12
769 Tobias Fretheim Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:45
780 Eirik Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:17:13
665 Andreas Arnevig Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:25
497 Knut Erik Lyngroth Trim 40-44 Herrer Egen 00:17:26
263 Arne Heggland Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:17:29
159 Tobias Haumann Kort løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:17:38
595 Espen Harnes Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:45
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:47
582 André Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Relacom 00:17:49
176 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:01
692 Jan Åge Skogby Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:11
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:12
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:14
760 Sindre Halvorsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:22
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:30
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:18:40
416 Tobias Tverberg Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:18:44
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:18:47
79 Geir Olafsen Kort løype 60-64 Herrer Kitron AS 00:18:48
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:18:50
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:19:02
103 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:19:03
543 Henrik Kofoed Nielsen Kort løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:19:06
24 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:08
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:19:12
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:19:21
666 Alexander Askildsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:27
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:39
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:19:43
294 Richard Svela Trim 45-49 Herrer Kitron 00:19:53
119 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:16
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:21
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:23
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:25
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:26
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:20:28
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:43
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:48
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:58
590 Morten Tønnevold Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:08
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:21:22
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:21:27
434 Harald Christensen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:31
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:21:34
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:21:46
244 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:47
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:21:49
729 Robert Myhren Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:21:53
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:22:11
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:22:13
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:22:22
253 Sylvia Holand Mathisen Trim 35-39 Damer Egen 00:22:28
252 Nikolai Holand Mathisen Trim U-16 Herrer Egen 00:22:28
771 Randi Lauvdal Kort løype 35-39 Damer Egen 00:22:31
116 Jonas Bruun Gundersen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:22:34
260 Kristin Flo Kort løype 50-54 Damer Arendal komm... 00:22:42
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:45
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:22:53
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:55
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:05
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:17
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:23:21
759 Vemund Halvorsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:27
761 Svein Otto Halvorsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:29
150 Heidi Hoddevik Tønnessen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:31
341 Carl Holtan-Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer GH Bygg 00:23:41
589 Johanne Terjesen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:23:56
8 Tove Johansen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:01
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:07
507 Erlend Heggland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:03
432 Sander Øy Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:08
289 Tora Øy Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:11
405 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:25:29
101 Veronica Stormo Trim 45-49 Damer Egen 00:25:30
773 Inger Sætra Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:32
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:25:34
508 Ingun Løvdal Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:38
728 Stine Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:43
777 Alva Andersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:45
429 Pål Aimar Sørensen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:25:52
727 Elisa Lindvik Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:52
734 Thea Bruun-Gundersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:54
561 Amalie Johansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:26:04
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:05
778 Marita Kristiansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:26:31
779 Liv Marit Korsnes Kort løype 30-34 Damer Egen 00:26:32
221 Fred-Mikal Karlsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:44
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:27:07
668 Julie Salomonsen Kort løype 30-34 Damer Telenor Maritim 00:28:12
593 Francesca Flateland Kort løype 40-44 Damer Egen 00:28:19
104 Monica Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:28:50
143 Jostein Hetland Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:29:03
738 Sri Wati Sutara Kort løype 35-39 Damer Egen 00:29:22
767 Stian Flo Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:29:28
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:29:56
753 Christian Lauvdal Bie Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:30:25
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:30:28
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:45
235 Thomas Axelsen Lang løype 50-54 Herrer BDO 00:34:02
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:12
770 Sondre Eieland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:20
591 Tonje Flo Lang løype 30-34 Damer Egen 00:35:50
772 Lars Håkon Hegertun Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:38
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:36:40
774 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:36:53
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:56
775 Kevin Svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:37:20
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:44
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:06
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:18
726 Rune Hvass Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:38:21
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:38:23
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:38:25
471 Jarand Røer Coll Lang løype 40-44 Herrer Sparebanken Sør 00:38:27
447 Bernt Johansson Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:37
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:38:44
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:57
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:39:02
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:39:31
577 Henrik Jortveit Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:56
547 Ruben Torp Kvasjord Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:07
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:40:09
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:40:10
756 Ian Goulson Lang løype 45-49 Herrer Gard 00:40:13
127 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:40:49
481 Henrik Larsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:40:50
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:41:00
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:41:23
762 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:32
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:41:37
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:41:49
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:41:52
765 Gunnar Nygård Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:54
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:41:56
758 Anders Pedersen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:02
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:42:54
472 Vidar Ås Lang løype 45-49 Herrer Sparebanken Sør 00:43:09
619 Martin Aittovaara Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:58
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:44:09
768 Silje Fretheim Lang løype 40-44 Damer Egen 00:45:02
588 Per Terjesen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:45:13
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:47
560 Finn Arne Johansen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:47:32
715 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:47:44
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:48:48
578 Araceli Reyes Ewest Lang løype 30-34 Damer Egen 00:49:08
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:50:12
501 Daniel Vedå Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:50:50
551 Merete Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:55:00

Antall: 150 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Fjære kirke

Løp i serien

Asdal (13 aug 2019)
Statens Vegvesen, Harebakken (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)