TimeService

Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
921

Asdal - 07 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:48
815 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:59
497 Knut Erik Lyngroth Trim 40-44 Herrer Egen 00:20:26
818 Jaran Jørgensen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:57
724 Johan Morten Tetlie Kort løype 50-54 Herrer Ericsson 00:21:11
215 Silje Røynstrand Trim 25-29 Damer Egen 00:21:26
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:32
817 Kim Werner Tønnesen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:38
279 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:21:43
193 Trond Farbergshagen Kort løype 55-59 Herrer Origo Solutions 00:21:48
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:21:54
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:22:09
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:23
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:22:26
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:22:27
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:22:35
79 Geir Olafsen Kort løype 60-64 Herrer Kitron AS 00:22:40
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:22:52
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:27
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:23:32
722 Kristian Ribe Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:44
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:23:45
944 Live Hoen Tverråen Kort løype U-16 Damer Egen 00:23:50
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:23:51
287 Synnøve Solheim Kristensen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:23:53
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:53
585 Tina Solheim Kort løype 30-34 Damer Egen 00:23:57
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:23:58
119 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:01
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:24:02
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:24:04
466 Hilde Kvifte Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:11
810 Jan Audun Andersen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:17
963 Maiken Sletten Kort løype U-16 Damer Egen 00:24:18
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:24:20
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:22
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:26
155 Rune Heia Kort løype 50-54 Herrer PS Anlegg AS 00:24:50
131 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:25:03
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:25:05
434 Harald Christensen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:07
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:25:09
801 Vetle Byrkjflot Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:12
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:25:15
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:25:18
606 Celina Gundersen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:25:20
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:25:38
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:25:58
100 Nils Sondre Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:26:04
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:06
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:26:08
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:26:09
699 Ingrid Aamodt Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:26:13
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:26:16
244 Kristian Skogstrøm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:26:16
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:34
807 Nicole Meyer Larssen Kort løype U-16 Damer Egen 00:26:42
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:49
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:52
275 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Visolit 00:26:56
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:13
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:27:30
254 Angelina Rosales Stenbäck Kort løype 30-34 Damer Egen 00:27:38
567 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:27:40
341 Carl Holtan-Gjeruldsen Trim 35-39 Herrer GH Bygg 00:27:59
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:28:14
728 Stine Tørnes Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:30
777 Alva Andersen Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:31
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:28:47
778 Marita Kristiansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:29:31
812 Thomas Karlsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:29:33
819 Morten Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:29:39
800 Torgeir Byrkjflot Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:30:14
101 Veronica Stormo Trim 45-49 Damer Egen 00:30:15
405 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 00:30:50
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:31:12
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:31:17
429 Pål Aimar Sørensen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:31:25
720 Julian Knutsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:31:35
774 Øyvind Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:31:37
502 Pål Venaas Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:31:52
779 Liv Marit Korsnes Kort løype 30-34 Damer Egen 00:32:12
820 Stine Kristiansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:32:13
668 Julie Salomonsen Kort løype 30-34 Damer Telenor Maritim 00:32:19
2 Maud Ingeborg Svevad Moe Trim 25-29 Damer Egen 00:32:30
19 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer Arendal Kommune 00:33:15
813 Emma Christensen Kort løype U-16 Damer Egen 00:33:18
814 Nina Christensen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:33:20
806 Gry Larssen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:33:55
266 Nils Heldal Trim 50-54 Herrer Nils Heldal 00:34:30
439 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J Ugland 00:34:56
738 Sri Wati Sutara Trim 35-39 Damer Egen 00:36:46
816 May Linda Jørgensen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:37:14
608 Per Voie Lang løype 35-39 Herrer Sevan 00:38:55
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:58
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:39:11
458 Tor Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:39:42
770 Sondre Eieland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:39:43
600 Walid Øygarden Lang løype U-16 Herrer Egen 00:40:20
805 Bjørn Hølleland Lang løype 55-59 Herrer GARD 00:40:27
159 Tobias Haumann Lang løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:40:31
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:40:58
797 Einar Skogby Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:41:05
218 Trond Olsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:42:00
186 Ole Michael Namsvatn Lang løype 35-39 Herrer SSA BIL 00:42:15
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:22
811 Tore Birkedal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:33
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:42:47
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:42:50
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:54
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:58
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:43:00
582 André Godtfredsen Lang løype 35-39 Herrer Relacom 00:43:31
477 Tuva Eieland Lang løype 30-34 Damer Egen 00:43:33
726 Rune Hvass Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:43:34
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:44:06
288 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:44:16
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Lang løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:44:39
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:44:41
459 Vemund Myhre Lang løype U-16 Herrer Egen 00:44:48
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:44:50
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:44:54
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:00
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:45:04
543 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:45:04
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:45:11
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:45:20
808 Tom Ove Akselsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:45:23
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:45:39
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:46:10
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:46:20
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:46:32
809 Jan Goulson Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:46:33
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:46:44
392 Roland Nilsen Lang løype 45-49 Herrer IMS 00:46:56
433 Peder F. Vetaas Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:46:57
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:47:49
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:49:20
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:51:20
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:52:01
715 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:52:33
225 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:53:11
252 Nikolai Holand Mathisen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:53:35
253 Sylvia Holand Mathisen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:54:17
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:55:27
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:55:46
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:57:29
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:59:11

Antall: 148 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Asdal

Løp i serien

Vik, Fjære skole (28 mai 2019)
Åsbieskogen, Stoa (11 jun 2019)
Nedenes (18 jun 2019)
Brekka, Austre Moland (13 aug 2019)
Asdal (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)