Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
988

Søndeled, Heiberg opp - 14 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
3 Kjetil Nyvold Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:59
4 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:22:37
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:51
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
10 Roger Andersen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:39
16 Kristen Igland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:06
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
22 Leif Hodnebrog Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:32
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
41 Steinar Fjeldberg Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:20:39
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
46 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:21:12
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:19:20
99 Andreas Tveiten Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:55
100 Nils Sondre Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:30
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:10
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
112 Kenneth Halvorsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:20
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
114 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:35
124 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
125 Aleksander Lydersen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:18:19
134 Olga Olsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
135 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
155 Rune Heia Kort løype 50-54 Herrer PS Anlegg AS 00:21:30
158 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
161 Kristian Lund Kristiansen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:17
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:23
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
164 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
168 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:22:54
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:25:28
177 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
181 Britt Ingunn Lindland Trim 50-54 Damer Arendal & Om... 00:00:00
183 Are Løvøen Pettersen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:06
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:19:43
192 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
193 Trond Farbergshagen Kort løype 55-59 Herrer Origo Solutions 00:18:46
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
195 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:16
215 Silje Røynstrand Kort løype 25-29 Damer Egen 00:18:09
216 Torstein Valvik Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:27
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:22:40
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:07
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
233 Åse Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
234 Pia Mathea Leine Kort løype 30-34 Damer Falck Helse 00:20:30
235 Thomas Axelsen Kort løype 50-54 Herrer BDO 00:16:56
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
245 Kristian Øverbø Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:18
255 Marcus Philipp Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:15:10
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:15
264 Kim Richard O. Haugen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:44
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:22:31
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:29:00
271 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
275 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:23:09
287 Synnøve Solheim Kristensen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:20:43
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:17:55
296 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm. 00:00:00
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:19:24
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
316 Wenche Lyngroth Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
318 Ruth Olaussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
348 Knut Åge Normann Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
349 Astri Grethe Normann Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
353 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
374 Gry Helene Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
375 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Swinburne Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
389 Solveig Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:39:05
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:32:43
391 Sigrun Scheving Aas Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
400 Bodil Gammelsæter Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
402 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:26:50
406 Lene Hefte Kilen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
407 Wenche Lyberg Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
410 Leif Markseth Kort løype 60-64 Herrer IMS 00:19:35
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:21:03
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:22:12
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:21:15
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:23:23
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:49
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:34
457 Fredrik Solheim Kristiansen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:29
458 Tor Myhre Kort løype U-16 Herrer Egen 00:15:33
465 Kenneth Thorsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:45
494 Kristoffer Seland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:43
504 Jon Olav Torp Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:06
514 Øystein Rossland Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:20:45
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:20:47
543 Henrik Kofoed Nielsen Trim 60-64 Herrer UiA BIL 00:00:00
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
569 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:51
576 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:24:40
596 Randi Haugland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:19:22
608 Per Voie Kort løype 35-39 Herrer Sevan 00:16:21
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:22:36
620 Stian Bråten Johannessen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:14:57
678 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
680 Eva Monica Lien Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
681 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
682 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:01
746 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:00
758 Anders Pedersen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:42
763 Gjermund Christensen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
783 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
797 Einar Skogby Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:16:46
798 Daniel Straum Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:38
819 Morten Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:19
862 Magnus Våie Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
863 Mikkel Våie Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
864 Sondre Narvik Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
865 Johanna Narvik Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
866 Linus Frøyna-Løyvann Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
867 Julie Frøyna-Løyvann Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
947 Anna Regine Myhre Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
967 Victor Løvheim Pettersen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1001 Caroline Møretrø Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
1102 Jarle Johnsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1103 Birger Mikalsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1104 Hans Einar Danielsen Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:15:53
1105 Tone B. Haugen Kort løype 40-44 Damer Egen 00:20:32
1106 Marita Straat Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1107 Marit Walla Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1108 Fredrik Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:40
1109 Anne Hovland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1110 Kåre Ulevåg Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:17:13
1111 Erik Solfjeld Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:16:37
1112 Peder Østerholt Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:30
1113 Mads Henrik Sandnes Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:18:22
1114 Torstein Rønningen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:53
1115 Lars Lynge Christiansen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:59
1116 Thore Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:55
1117 Øyvind Terkelsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:38
1118 Arvid Sollie Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:17
1119 Tallak Bakken Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:48
1120 Stian Lunde Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:24
1121 Håkon Yri Aabeg Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:53

Antall: 182
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Søndeled, Heiberg opp

Løp i serien

Asdal (13 aug 2019)
Statens Vegvesen, Harebakken (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)