Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1093

Vik, Fjære skole - 28 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
141 Henrik Kristiansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
403 Stine Taule Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
62 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
530 Trond Andre Olsen Trim 25-29 Herrer Visolit 00:00:00
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
691 Vibeke Martenstangen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
26 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
763 Gjermund Christensen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
233 Åse Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
134 Olga Olsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
357 Anne-Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
439 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J Ugland 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
72 Anne Lise Taralsdsvik Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
66 Øistein Haa Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
212 Hilde Isaksen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
275 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
422 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
229 Karoline Joabsson Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
73 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
154 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
271 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
711 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
352 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
497 Knut Erik Lyngroth Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
237 Frode Sørensen Trim 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
681 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
474 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer MH Wirth 00:00:00
153 Monika Aas Trim 45-49 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
714 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
120 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
282 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Visolit 00:00:00
208 Karen Margrethe Krogsrud Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
209 Siri Lindland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
382 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Fylkesmannen 00:00:00
565 Inger Marie Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
210 Frode Stokken Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
196 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
137 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
374 Gry Helene Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
93 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
135 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
168 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
408 Anna Buflaten Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
693 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
694 Heidi Sten-Halvorsen Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
612 Margaret Lundstøl Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
404 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
283 Ester Kleczka Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
138 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
430 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
140 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
270 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Mandal marat... 00:00:00
67 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
378 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellvik Hus... 00:00:00
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
81 Anita Olafsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
267 Geir Andersen Trim 50-54 Herrer BGM arkitekt... 00:00:00
70 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
618 Kari Vatnar Thorsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
387 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
321 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
675 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
232 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
296 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm. 00:00:00
746 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
261 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
450 Sven Magne Larsen Trim 55-59 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
147 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
569 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
269 Peter Allan Svendsen Trim 55-59 Herrer Mandal marat... 00:00:00
791 Randi Ommundsen Trim 55-59 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
792 Gullbjørg Askeland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
98 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog BIL. 00:00:00
682 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
375 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
256 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
164 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
129 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
144 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
21 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
17 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
117 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
56 Lise Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
211 Aslaug Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
783 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
192 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
782 Fin-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
781 Brit Ingebjørg Fossli Trim 60-64 Damer Idrettens BIL 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
318 Ruth Olaussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
200 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard BIL 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
179 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
316 Wenche Lyngroth Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
678 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
201 Kjell Tanggaard Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
11 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
12 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
236 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
401 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
118 Inger-Lise Samuelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
349 Astri Grethe Normann Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
348 Knut Åge Normann Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
35 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
4 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
328 Toril Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
152 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
330 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
324 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
319 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
325 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
243 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
241 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
242 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
576 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
557 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
340 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
535 Daniel Swinburne Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
568 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
929 Max Emil Abusland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
967 Victor Løvheim Pettersen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
822 Jørgen Leth Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
823 Tone Gunn Christiansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
824 Svanhild Fleines Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
825 Bjørn Bollan Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
827 Kristine Elholm Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
826 Kristine Elholm Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
116 Jonas Bruun Gundersen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:23:32
645 Sondre Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:51
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:21:58
820 Stine Kristiansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:26:48
561 Amalie Johansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:27:07
220 Johannes Panahi Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:28
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:44
221 Fred-Mikal Karlsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:28:17
131 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:22:38
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:53
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:19:09
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:57
649 Helle Bråstein Kort løype 30-34 Damer Egen 00:20:36
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:00
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:22:10
778 Marita Kristiansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:26:02
668 Julie Salomonsen Kort løype 30-34 Damer Telenor Maritim 00:27:22
779 Liv Marit Korsnes Kort løype 30-34 Damer Egen 00:29:48
582 André Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Relacom 00:18:22
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:30
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:09
738 Sri Wati Sutara Kort løype 35-39 Damer Egen 00:30:51
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:35
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:25
106 Preben Grønlund Skretteberg Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:21
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:19:16
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:20:53
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:24:55
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:19:27
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:59
101 Veronica Stormo Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:50
466 Hilde Kvifte Kort løype 45-49 Damer Egen 00:21:19
125 Aleksander Lydersen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:18:49
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:22:46
715 Sigrunn Askland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:56
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:32
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:35
752 Lisbet Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:30
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:28:18
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:19:01
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:19:28
155 Rune Heia Kort løype 50-54 Herrer PS Anlegg AS 00:21:03
121 Dag Tørnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:38
260 Kristin Flo Kort løype 50-54 Damer Arendal komm... 00:22:43
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:22
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:25:20
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:43
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:22:25
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:22:36
79 Geir Olafsen Kort løype 60-64 Herrer Kitron AS 00:20:00
24 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:20
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:47
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:21:14
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:03
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:45
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:27:00
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:26:45
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:22:48
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:29:40
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:37:15
104 Monica Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:23
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:16
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:51
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:37
831 Vetle Byrkjeflåt Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:41
828 Kent Ivan Danielsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:29
829 Klara Malene Bjørkeli Kort løype 30-34 Damer Egen 00:32:18
840 Tobias Fretheim Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:16
837 Espen Bjørklund Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:36
843 Steffen Årstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:47
836 Kim Werner Tønnesen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:59
847 Tore Nikolai Larsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:31
842 Kristian Bjorvaten Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:30
832 Sondre Byrkjeflåt Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:41
848 Eivind Larsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:34
835 Eivind Christiansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:16
833 Lise Råna Kort løype 45-49 Damer Egen 00:28:44
849 Ole Einar K. Skogli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:29:47
846 Vibeke Jonassen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:40:00
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:35:25
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:37:48
159 Tobias Haumann Lang løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:32:31
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:32:37
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:36:20
551 Merete Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:50:09
798 Daniel Straum Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:30:25
591 Tonje Flo Lang løype 30-34 Damer Egen 00:30:51
216 Torstein Valvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:21
477 Tuva Eieland Lang løype 30-34 Damer Egen 00:34:06
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:36:00
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:40:34
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:36
254 Angelina Rosales Stenbäck Lang løype 30-34 Damer Egen 00:42:08
578 Araceli Reyes Ewest Lang løype 30-34 Damer Egen 00:42:58
253 Sylvia Holand Mathisen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:43:04
91 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:42:52
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:33:19
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:33:55
184 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:34:00
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:50
621 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:07
775 Kevin Svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:15
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:41
577 Henrik Jortveit Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:42
547 Ruben Torp Kvasjord Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:44
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:37:08
265 Stig Kvade Lang løype 40-44 Herrer 00:38:36
90 Lene Holthe Lang løype 45-49 Damer Egen 00:43:04
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:29:44
189 Bengt-Ove Madsen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:34:52
10 Roger Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:32
607 Jarek Sosin Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:27:19
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:37:16
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:41
560 Finn Arne Johansen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:44
588 Per Terjesen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:32
288 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:34:02
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:49
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:34:58
127 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:35:04
436 Ove Hetland Lang løype 55-59 Herrer Nibio 00:39:23
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:27
206 Christer Aaser Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:38
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:40:14
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:35:11
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:36:36
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:38:01
543 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:49:55
514 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:37:34
252 Nikolai Holand Mathisen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:43:04
838 Karl Fredrik Fretheim Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:14
834 Atle Råna Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:19
830 Torgeir Byrkjeflot Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:43:09
844 Hanne Mikkelson Lang løype 20-24 Damer Egen 00:47:25
845 Ingrid Harbo Lang løype 20-24 Damer Egen 00:47:27
853 Sondre Byrkjflot Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
860 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
861 Victor Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
901 Hanna Broers Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
907 Bastian Hammer Grimm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
908 Simen Sørensen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
910 Frida Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
911 Amalie Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
918 Rebekka Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
919 Magnus Elvrum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
920 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
922 Signe Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
923 Randi Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
937 Selma Kvifte Sjølander Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
938 Pia Bart Pedersen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
964 William Paulsen Harnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
968 Mathias Godtfredsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
969 Sebastian Godtfredsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
979 Mina Svendsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1000 William Aaserud Ahlen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
868 Varg Johan Vangsnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
869 Ida Torp Kvasjord Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
870 Vetle Byrkjeflåt Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
985 Adam Torp Kvasfjord Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00

Antall: 388
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows