Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1093

Vik, Fjære skole - 28 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
840 Tobias Fretheim Kort løype U-16 Herrer Egen 00:17:16
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:25
837 Espen Bjørklund Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:36
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:16
106 Preben Grønlund Skretteberg Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:21
582 André Godtfredsen Kort løype 35-39 Herrer Relacom 00:18:22
843 Steffen Årstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:47
125 Aleksander Lydersen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:18:49
645 Sondre Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:51
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:53
836 Kim Werner Tønnesen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:59
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:19:01
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:19:09
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:19:16
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:19:27
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:19:28
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:30
847 Tore Nikolai Larsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:19:31
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:57
79 Geir Olafsen Kort løype 60-64 Herrer Kitron AS 00:20:00
24 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:20
649 Helle Bråstein Kort løype 30-34 Damer Egen 00:20:36
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:44
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:47
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:20:53
155 Rune Heia Kort løype 50-54 Herrer PS Anlegg AS 00:21:03
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:21:14
466 Hilde Kvifte Kort løype 45-49 Damer Egen 00:21:19
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:35
121 Dag Tørnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:38
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:51
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:21:58
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:00
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:03
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:22:09
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:22:10
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:22:25
220 Johannes Panahi Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:22:28
842 Kristian Bjorvaten Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:30
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:22:36
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:37
131 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:22:38
831 Vetle Byrkjeflåt Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:41
832 Sondre Byrkjeflåt Kort løype U-16 Herrer Egen 00:22:41
260 Kristin Flo Kort løype 50-54 Damer Arendal komm... 00:22:43
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:22:46
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:22:48
715 Sigrunn Askland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:56
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:22
828 Kent Ivan Danielsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:29
116 Jonas Bruun Gundersen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:23:32
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:32
848 Eivind Larsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:34
752 Lisbet Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:30
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:24:55
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:25:20
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:35
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:45
778 Marita Kristiansen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:26:02
835 Eivind Christiansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:16
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:43
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:26:45
820 Stine Kristiansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:26:48
101 Veronica Stormo Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:50
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:59
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:27:00
561 Amalie Johansen Kort løype 20-24 Damer Egen 00:27:07
607 Jarek Sosin Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:27:19
668 Julie Salomonsen Kort løype 30-34 Damer Telenor Maritim 00:27:22
221 Fred-Mikal Karlsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:28:17
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:28:18
104 Monica Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:28:23
833 Lise Råna Kort løype 45-49 Damer Egen 00:28:44
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:29:40
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:29:44
849 Ole Einar K. Skogli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:29:47
779 Liv Marit Korsnes Kort løype 30-34 Damer Egen 00:29:48
798 Daniel Straum Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:30:25
738 Sri Wati Sutara Kort løype 35-39 Damer Egen 00:30:51
591 Tonje Flo Lang løype 30-34 Damer Egen 00:30:51
216 Torstein Valvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:21
838 Karl Fredrik Fretheim Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:14
829 Klara Malene Bjørkeli Kort løype 30-34 Damer Egen 00:32:18
159 Tobias Haumann Lang løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:32:31
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:32:37
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:50
621 Petter Bjarnastein Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:07
775 Kevin Svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:15
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:33:19
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:41
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:33:55
184 Hilde Bergh Madsen Lang løype 35-39 Damer SSA 00:34:00
288 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:34:02
477 Tuva Eieland Lang løype 30-34 Damer Egen 00:34:06
577 Henrik Jortveit Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:42
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:49
189 Bengt-Ove Madsen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:34:52
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:34:58
127 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:35:04
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:35:11
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:35:25
547 Ruben Torp Kvasjord Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:44
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:36:00
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:36:20
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:36:36
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:37:08
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:37:15
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:37:16
514 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:37:34
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:37:48
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:38:01
10 Roger Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:32
265 Stig Kvade Lang løype 40-44 Herrer 00:38:36
436 Ove Hetland Lang løype 55-59 Herrer Nibio 00:39:23
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:27
206 Christer Aaser Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:39:38
846 Vibeke Jonassen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:40:00
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:40:14
588 Per Terjesen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:32
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:40:34
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:40:41
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:36
254 Angelina Rosales Stenbäck Lang løype 30-34 Damer Egen 00:42:08
834 Atle Råna Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:19
91 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:42:52
578 Araceli Reyes Ewest Lang løype 30-34 Damer Egen 00:42:58
253 Sylvia Holand Mathisen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:43:04
90 Lene Holthe Lang løype 45-49 Damer Egen 00:43:04
252 Nikolai Holand Mathisen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:43:04
830 Torgeir Byrkjeflot Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:43:09
560 Finn Arne Johansen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:43:44
844 Hanne Mikkelson Lang løype 20-24 Damer Egen 00:47:25
845 Ingrid Harbo Lang løype 20-24 Damer Egen 00:47:27
543 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:49:55
551 Merete Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:50:09

Antall: 135 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows